Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A

Klatovy (24. 5. 2018)
60 m - Ml. žáci (čtvrtek, 24.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.85 7.00
2 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.88 5.00
3 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 08.94 4.00
60 m - Ml. žáci (čtvrtek, 24.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 93 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 09.18
2 Adam RadaAdam Rada 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 09.27
3 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 09.60
60 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 24.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aneta BělováAneta Bělová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 09.18 5.00
2 Natálie SeberováNatálie Seberová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 09.22 4.00
3 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 09.27 3.00
60 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 24.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 08.55 11.00
2 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 08.58 9.00
3 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 08.83 8.00
800 m - Ml. žáci (čtvrtek, 24.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 67 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:41.34 7.00
2 93 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:43.72 5.00
3 21 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:51.57 4.00
800 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 24.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 73 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:43.25 11.00
2 9 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:46.14 9.00
3 14 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:47.99 8.00
4 x 60 m - Ml. žáci (čtvrtek, 24.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Albrecht, Skala, Hlad, Černý Albrecht, Skala, Hlad, Černý AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 35.27 7.00
2 Žák, Steiner, Bárta, Honl Žák, Steiner, Bárta, Honl AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 36.83 5.00
3 Hafner, Veselý, Cook, Zitterbart Hafner, Veselý, Cook, Zitterbart AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 39.06 4.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 24.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Begerl, Řezáčová, Vláčilová, Váchová Begerl, Řezáčová, Vláčilová, Váchová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 35.06 11.00
2 Bělová, Jansová, Schöpferová, Seberová Bělová, Jansová, Schöpferová, Seberová AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 36.32 9.00
3 Kozáková, Šetlíková, Cook, Šleisová Kozáková, Šetlíková, Cook, Šleisová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 39.09 8.00