Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A

Klatovy (24. 5. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 24.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 52.37 0.0 7.00
2 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 46.40 0.0 5.00
3 Viktor MatoušekViktor Matoušek
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 40.73 0.0 4.00
4 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 38.86 0.0 3.00
5 Jakub ŠindelářJakub Šindelář
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 37.87 0.0 2.00
6 Jan ŠvíglerJan Švígler
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 36.73 0.0 1.00
7 Bartoloměj LindaBartoloměj Linda
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 36.37 0.0
8 Miroslav VeselýMiroslav Veselý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 36.24 0.0
9 Jakub TrhlíkJakub Trhlík
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 36.02 0.0
10 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 31.77 0.0
11 37 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 31.35 0.0
12 95 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 30.53 0.0
13 Adam RadaAdam Rada
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
06 25.44 0.0
Ondřej SkypalaOndřej Skypala
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 49.80 49,800.00.049,800.00.00.0 11.00
2 Veronika BrázdováVeronika Brázdová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 40.61 40,610.00.040,610.00.00.0 9.00
3 85 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 40.38 40,380.00.040,380.00.00.0 8.00
4 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 37.86 37,860.00.037,860.00.00.0 7.00
5 Viola SchmidtováViola Schmidtová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 36.41 36,410.00.036,410.00.00.0 6.00
6 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 36.36 36,360.00.036,360.00.00.0 5.00
7 2 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 35.90 35,900.00.035,900.00.00.0 4.00
8 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 33.33 33,330.00.033,330.00.00.0 3.00
9 3 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ SušiceTJ Sušice
06 32.12 32,120.00.032,120.00.00.0 2.00
10 73 Adriana MatouškováAdriana Matoušková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 31.34 31,340.00.031,340.00.00.0 1.00
11 Anna BeránkováAnna Beránková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 31.05 31,050.00.031,050.00.00.0
12 Eliška PočáteckáEliška Počátecká
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 30.38 30,380.00.030,380.00.00.0
13 Natálie SeberováNatálie Seberová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 30.31 30,310.00.030,310.00.00.0
14 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 29.45 29,450.00.029,450.00.00.0
15 Anna Marie CookAnna Marie Cook
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 29.32 29,320.00.029,320.00.00.0
16 60 Aneta BeránkováAneta Beránková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 29.29 29,290.00.029,290.00.00.0
17 Anna HrubcováAnna Hrubcová
TJ SušiceTJ Sušice
05 29.20 29,200.00.029,200.00.00.0
18 Kristina GadlinováKristina Gadlinová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 27.59 27,590.00.027,590.00.00.0
MS 44 Denisa BodurkováDenisa Bodurková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
07 26.29
20 Nikol StrejčkováNikol Strejčková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 25.39 25,390.00.025,390.00.00.0
21 Tereza VláčilováTereza Vláčilová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 24.95 24,950.00.024,950.00.00.0
22 Barbora KudličkováBarbora Kudličková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 23.09 23,090.00.023,090.00.00.0
23 69 Martina ChalupováMartina Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 21.79 21,790.00.021,790.00.00.0
24 Laura HengstermannLaura Hengstermann
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 20.77 20,770.00.020,770.00.00.0
25 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
06 19.52 19,520.00.019,520.00.00.0
26 Lucie MathauserováLucie Mathauserová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 19.47 19,470.00.019,470.00.00.0
27 Barbora MachováBarbora Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 19.43 19,430.00.019,430.00.00.0
28 86 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 16.64 16,640.00.016,640.00.00.0
Celkem 28 závodníků