Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A

Klatovy (24. 5. 2018)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 24.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 67 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:41.34 7.00
2 93 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:43.72 5.00
3 21 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:51.57 4.00
4 74 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:53.17 3.00
5 95 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:56.03 2.00
6 12 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3:00.09 1.00
7 37 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3:00.44
MS 97 Matěj KyrálMatěj Kyrál 05 TJ SušiceTJ Sušice 2:46.54
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:43.25 11.00
2 9 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:46.14 9.00
3 14 Denisa BubeníkováDenisa Bubeníková 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:47.99 8.00
4 60 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:49.23 7.00
5 45 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:50.53 6.00
6 85 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:53.84 5.00
7 28 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2:55.31 4.00
8 2 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:56.09 3.00
9 3 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ SušiceTJ Sušice 2:56.80 2.00
10 49 Klaudie KajanováKlaudie Kajanová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2:57.70 1.00
11 69 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:09.06
12 90 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3:13.21
13 86 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:30.64
MS 100 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:40.11
MS 44 Denisa BodurkováDenisa Bodurková 07 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3:02.64
MS 50 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:40.95
Celkem 16 závodníků