Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV

Přerov (10. 5. 2018)

Skok daleký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik VachlDominik Vachl
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
02 5.87 5,87xx5,87xx0.0 559.00
2 Petr VoždaPetr Vožda
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 5.33 xx5,335,33x0.00.0 447.00
3 Filip PetrFilip Petr
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
02 5.22 4,865,224,755,22x0.00.0 425.00
4 David KučaDavid Kuča
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
02 5.20 5,205,013,475,204,680.00.0 421.00
5 Petr MirvaldPetr Mirvald
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
02 5.15 x5,154,825,154,650.00.0 411.00
6 Lukáš GregárekLukáš Gregárek
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
02 5.12 x5,105,105,105,120.00.0 405.00
7 Vojtěch MirvaldVojtěch Mirvald
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
03 5.01 4,595,014,875,014,640.00.0 384.00
8 Jan GrygarJan Grygar
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 4.86 4,784,864,774,86x0.00.0 356.00
9 Ondřej StrakaOndřej Straka
Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou
02 4.84 4,84x4,524,84x0.00.0 352.00
10 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 4.80 4,80x4,694,804,380.00.0 345.00
11 Tomáš BalcárekTomáš Balcárek
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
02 4.78 x4,784,184,784,640.00.0 341.00
12 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
03 4.67 4,48x4,674,674,050.00.0 321.00
13 Jirka VyhlídalJirka Vyhlídal
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
04 4.65 4,624,654,304,654,580.00.0 317.00
14 Radek PodolaRadek Podola
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
02 4.60 4,604,184,504,604,430.00.0 308.00
15 Marek OrságMarek Orság
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
02 4.54 4,544,304,274,54x0.00.0 297.00
16 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
04 4.52 4,524,26x4,523,380.00.0 294.00
17 Tadeáš GrygarTadeáš Grygar
Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou
02 4.35 xx4,354,35x0.00.0 264.00
18 Ondřej MaňásekOndřej Maňásek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
02 4.23 x4,233,984,23x0.00.0 244.00
19 Adam SukAdam Suk
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 4.22 4,224,12x4,224,120.00.0 242.00
20 Adam ZdarsaAdam Zdarsa
Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou
03 4.00 4,003,683,924,003,810.00.0 206.00
21 Adam PeťkaAdam Peťka
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
03 3.94 xxx0.03,940.00.0 196.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 4.89 4,704,294,894,894,680.00.0 361.00
2 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 4.59 4,224,594,114,594,130.00.0 306.00
3 Patrik VybíralPatrik Vybíral
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
05 4.31 4,314,153,954,313,820.00.0 257.00
4 Matouš AdámekMatouš Adámek
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 4.29 4,294,154,174,29-0.00.0 254.00
5 Zdeněk ZbružZdeněk Zbruž
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
05 4.19 xxx0.04,190.00.0 237.00
6 Ondřej KalivodaOndřej Kalivoda
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
05 4.11 4,113,993,774,113,700.00.0 224.00
Patrik HumenýPatrik Humený
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 4.07 4,07x3,674,073,660.00.0 217.00
7 Martin KopřivaMartin Kopřiva
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
05 4.07 4,073,52x4,073,630.00.0 217.00
8 Jan JankůJan Janků
ZŠ ŽelatovskáZŠ Želatovská
05 3.97 3,903,973,883,97-0.00.0 201.00
Štěpán KleinerŠtěpán Kleiner
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
05 3.96 3,963,943,873,96x0.00.0 199.00
9 Filip ŠenkFilip Šenk
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
05 3.96 3,38x3,743,743,960.00.0 199.00
10 Filip LuteraFilip Lutera
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
05 3.86 3,863,603,573,863,580.00.0 184.00
11 Mikuláš KrejčířMikuláš Krejčíř
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
05 3.85 3,593,583,853,853,690.00.0 182.00
12 Jakub ZlámalJakub Zlámal
ZŠ ŽelatovskáZŠ Želatovská
05 3.79 3,553,79-3,79-0.00.0 173.00
13 Karel PiknaKarel Pikna
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
05 3.76 3,763,67x3,763,520.00.0 168.00
14 Adam VrťoAdam Vrťo
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
05 3.75 3,753,533,383,753,650.00.0 167.00
15 Filip JurečekFilip Jureček
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
05 3.61 3,41x3,493,493,610.00.0 146.00
Jakub GalnorJakub Galnor
ZŠ ŽelatovskáZŠ Želatovská
06 3.59 x3,593,503,59-0.00.0 143.00
16 Alexandr MajerAlexandr Majer
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
05 3.59 x3,593,273,593,390.00.0 143.00
17 Tomáš NěmečekTomáš Němeček
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
05 3.49 3,493,01x3,493,200.00.0 129.00
18 Pavel RachůnekPavel Rachůnek
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
05 3.00 x3,002,743,00-0.00.0 66.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana DohnalováHana Dohnalová
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
04 4.26 4,104,204,264,26-0.00.0 369.00
2 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
03 4.24 4,183,85x4,184,240.00.0 364.00
3 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
02 4.23 x4,234,074,23-0.00.0 362.00
4 Julie ČíhalováJulie Číhalová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 4.21 x4,064,044,064,210.00.0 357.00
5 Tereza VálkováTereza Válková
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
04 4.19 x4,193,834,194,090.00.0 352.00
6 Nela SargánkováNela Sargánková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
02 4.16 x4,164,094,16x0.00.0 345.00
7 Tereza ČevelováTereza Čevelová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
02 4.02 3,97x4,024,023,940.00.0 312.00
8 Nela VelešíkováNela Velešíková
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
04 3.93 3,833,933,543,933,830.00.0 292.00
9 Kateřina VymazalováKateřina Vymazalová
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 3.88 3,312,753,883,883,880.00.0 281.00
10 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
03 3.86 3,723,753,803,803,860.00.0 276.00
11 Aneta PechováAneta Pechová
Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou
02 3.84 3,653,84x3,843,790.00.0 272.00
12 Sára KreselováSára Kreselová
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
03 3.83 x3,833,053,83x0.00.0 270.00
13 Andrea KučerováAndrea Kučerová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
03 3.78 3,573,503,783,783,420.00.0 259.00
14 Eva ZalotěnkováEva Zalotěnková
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
03 3.75 3,753,443,523,753,430.00.0 252.00
Kristýna BuchtováKristýna Buchtová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
03 3.74 3,613,593,593,613,740.00.0 250.00
15 Klára ObloukováKlára Oblouková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 3.74 3,573,513,443,573,740.00.0 250.00
16 Alžběta BařinkováAlžběta Bařinková
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 3.70 3,683,70x3,703,610.00.0 242.00
17 Klára VránováKlára Vránová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
04 3.68 3,683,643,523,683,370.00.0 237.00
18 Klára ZselezováKlára Zselezová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
03 3.62 3,623,59x3,623,040.00.0 225.00
19 Tereza PírkováTereza Pírková
ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad...
03 3.61 xx3,333,333,610.00.0 223.00
20 Barbora MaťováBarbora Maťová
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
03 3.57 3,523,573,573,573,350.00.0 214.00
21 Eliška KnoppováEliška Knoppová
Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou
02 3.51 3,203,413,513,51x0.00.0 202.00
22 Marie ŠevčíkováMarie Ševčíková
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 3.39 3,293,332,973,333,390.00.0 178.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Klára ChmelařováKlára Chmelařová
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
05 4.16 4,094,124,074,124,160.00.0 345.00
1 Nela AndrýsováNela Andrýsová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 4.16 4,033,994,164,163,970.00.0 345.00
2 Marie TheimerováMarie Theimerová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
05 3.91 3,833,863,783,863,910.00.0 287.00
3 Tereza VymětalováTereza Vymětalová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
05 3.90 3,703,90x3,903,690.00.0 285.00
4 Nela KubalčíkováNela Kubalčíková
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
05 3.72 3,723,553,443,723,510.00.0 246.00
5 Nikola AndělováNikola Andělová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
05 3.66 3,663,303,533,66x0.00.0 233.00
6 Anna NezhybováAnna Nezhybová
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
06 3.55 2,553,083,193,193,550.00.0 210.00
Veronika KoutnáVeronika Koutná
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
06 3.54 3,123,403,543,54-0.00.0 208.00
7 Karolína KulíškováKarolína Kulíšková
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
06 3.54 3,402,813,343,403,540.00.0 208.00
8 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
06 3.42 x3,423,043,423,230.00.0 184.00
9 Adéla KunovskáAdéla Kunovská
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
05 3.36 x3,103,193,193,360.00.0 172.00
10 Andrea ČevelováAndrea Čevelová
Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody
06 3.33 3,113,33-3,33-0.00.0 167.00
Adéla LangováAdéla Langová
ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov
05 3.31 3,313,263,223,313,190.00.0 163.00
11 Bára ZapletalováBára Zapletalová
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
05 3.31 xx3,053,053,310.00.0 163.00
Gabriela OlivováGabriela Olivová
ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Ema IndrákováEma Indráková
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
05 NM xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 16 závodníků