Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV

Přerov (10. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 06:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 5 07.53 703.00
2 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 03 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 2 07.56 694.00
3 Vojtěch MirvaldVojtěch Mirvald 03 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 07.84 607.00
4 Matěj KlimeckýMatěj Klimecký 02 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 6 08.20 503.00
5 Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 08.25 489.00
6 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský 03 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 08.29 478.00
7 Jan VerbichJan Verbich 04 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 08.32 470.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 06:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PetrFilip Petr 02 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 2 07.92 583.00
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 7 08.07 540.00
3 Vít ZdražilVít Zdražil 18 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 08.08 537.00
4 Martin KlinkovskýMartin Klinkovský 02 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 08.28 481.00
5 Tomáš KubicaTomáš Kubica 03 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 3 08.45 436.00
6 Daniel MikaDaniel Mika 02 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.47 431.00
7 Dominik MirgaDominik Mirga 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 6 08.62 393.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 06:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VachlDominik Vachl 02 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 7 07.74 637.00
2 Michal ŠtěpánMichal Štěpán 02 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.02 554.00
3 Jakub BraunJakub Braun 02 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 08.09 534.00
4 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 6 08.15 517.00
5 Jan MádrJan Mádr 03 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 3 08.46 434.00
6 David TasDavid Tas 03 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.71 371.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 5 07.53 703.00
2 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 03 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 2 07.56 694.00
3 Dominik VachlDominik Vachl 02 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 7 07.74 637.00
4 Vojtěch MirvaldVojtěch Mirvald 03 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 07.84 607.00
5 Filip PetrFilip Petr 02 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 2 07.92 583.00
6 Michal ŠtěpánMichal Štěpán 02 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.02 554.00
7 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 7 08.07 540.00
8 Vít ZdražilVít Zdražil 18 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 08.08 537.00
9 Jakub BraunJakub Braun 02 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 08.09 534.00
10 Martin MíčekMartin Míček 03 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 6 08.15 517.00
11 Matěj KlimeckýMatěj Klimecký 02 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 6 08.20 503.00
12 Jakub HriníkJakub Hriník 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 3 08.25 489.00
13 Martin KlinkovskýMartin Klinkovský 02 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 08.28 481.00
14 Adam KotěšovskýAdam Kotěšovský 03 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 08.29 478.00
15 Jan VerbichJan Verbich 04 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 08.32 470.00
16 Tomáš KubicaTomáš Kubica 03 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 3 08.45 436.00
17 Jan MádrJan Mádr 03 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 3 08.46 434.00
18 Daniel MikaDaniel Mika 02 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.47 431.00
19 Dominik MirgaDominik Mirga 03 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 6 08.62 393.00
20 David TasDavid Tas 03 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.71 371.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 06:10) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal NěmecMichal Němec 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 08.55 411.00
2 Filip JurečekFilip Jureček 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 08.74 364.00
3 Matouš HikschMatouš Hiksch 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 3 08.76 359.00
4 Patrik HumenýPatrik Humený 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.82 345.00
5 Adam ŠrámekAdam Šrámek 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 08.90 327.00
6 Šimon KoláčekŠimon Koláček 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 09.16 270.00
7 Martin TomečekMartin Tomeček 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 09.90 135.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 06:10) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 08.29 478.00
2 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 08.41 447.00
3 Jiří KovářJiří Kovář 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 2 08.47 431.00
4 Alexandr MajerAlexandr Majer 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 7 08.93 320.00
5 David NguyenDavid Nguyen 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 5 09.02 300.00
6 Ondřej KalivodaOndřej Kalivoda 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 09.03 298.00
7 Jan HanákJan Hanák 05 ZŠ ŽelatovskáZŠ Želatovská 3 10.20 93.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 06:10) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KunovskýRadim Kunovský 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.29 478.00
2 Adam UričaAdam Uriča 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 7 08.46 434.00
3 Josef FrydrýšekJosef Frydrýšek 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 5 08.84 340.00
4 Andrej Carthen SamuelsAndrej Carthen Samuels 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.89 329.00
5 Jan JankůJan Janků 05 ZŠ ŽelatovskáZŠ Želatovská 6 09.47 208.00
6 Jakub GalnorJakub Galnor 06 ZŠ ŽelatovskáZŠ Želatovská 3 09.54 196.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán IlíkŠtěpán Ilík 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 08.29 478.00
1 Radim KunovskýRadim Kunovský 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 08.29 478.00
3 Vojtěch TomalaVojtěch Tomala 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 08.41 447.00
4 Adam UričaAdam Uriča 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 7 08.46 434.00
5 Jiří KovářJiří Kovář 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 2 08.47 431.00
6 Michal NěmecMichal Němec 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 08.55 411.00
7 Filip JurečekFilip Jureček 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 08.74 364.00
8 Matouš HikschMatouš Hiksch 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 3 08.76 359.00
9 Patrik HumenýPatrik Humený 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 08.82 345.00
10 Josef FrydrýšekJosef Frydrýšek 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 5 08.84 340.00
11 Andrej Carthen SamuelsAndrej Carthen Samuels 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.89 329.00
12 Adam ŠrámekAdam Šrámek 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 08.90 327.00
13 Alexandr MajerAlexandr Majer 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 7 08.93 320.00
14 David NguyenDavid Nguyen 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 5 09.02 300.00
15 Ondřej KalivodaOndřej Kalivoda 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 4 09.03 298.00
16 Šimon KoláčekŠimon Koláček 06 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 09.16 270.00
17 Jan JankůJan Janků 05 ZŠ ŽelatovskáZŠ Želatovská 6 09.47 208.00
18 Jakub GalnorJakub Galnor 06 ZŠ ŽelatovskáZŠ Želatovská 3 09.54 196.00
19 Martin TomečekMartin Tomeček 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 09.90 135.00
20 Jan HanákJan Hanák 05 ZŠ ŽelatovskáZŠ Želatovská 3 10.20 93.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 06:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KurucováMichaela Kurucová 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 08.95 579.00
2 Markéta SvobodováMarkéta Svobodová 03 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 09.17 523.00
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 7 09.22 511.00
4 Lenka ŠebestováLenka Šebestová 02 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 09.31 489.00
5 Sára KučerkováSára Kučerková 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 09.47 451.00
6 Michaela KovářováMichaela Kovářová 03 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 6 09.61 419.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 06:20) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 08.77 626.00
2 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.84 608.00
3 Eliška HradečnáEliška Hradečná 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 08.85 605.00
4 Nela SargánkováNela Sargánková 02 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 09.21 513.00
5 Simona BendováSimona Bendová 03 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 6 09.32 487.00
6 Adéla PlánkováAdéla Plánková 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 8 09.37 475.00
7 Alžběta SochůrkováAlžběta Sochůrková 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 3 09.75 389.00
Kristýna BuchtováKristýna Buchtová 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 06:20) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 08.71 643.00
2 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.86 603.00
3 Aneta PechováAneta Pechová 02 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 6 08.92 587.00
4 Amálie OralováAmálie Oralová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.01 564.00
5 Eva ZalotěnkováEva Zalotěnková 03 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 09.35 480.00
6 Ilona SzarazováIlona Szarazová 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 2 09.66 408.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 08.71 643.00
2 Sabina HorákováSabina Horáková 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 08.77 626.00
3 Kateřina DokládalováKateřina Dokládalová 03 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.84 608.00
4 Eliška HradečnáEliška Hradečná 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 08.85 605.00
5 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 08.86 603.00
6 Aneta PechováAneta Pechová 02 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 6 08.92 587.00
7 Michaela KurucováMichaela Kurucová 04 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 2 08.95 579.00
8 Amálie OralováAmálie Oralová 04 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 09.01 564.00
9 Markéta SvobodováMarkéta Svobodová 03 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 09.17 523.00
10 Nela SargánkováNela Sargánková 02 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 09.21 513.00
11 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 7 09.22 511.00
12 Lenka ŠebestováLenka Šebestová 02 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 09.31 489.00
13 Simona BendováSimona Bendová 03 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 6 09.32 487.00
14 Eva ZalotěnkováEva Zalotěnková 03 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 09.35 480.00
15 Adéla PlánkováAdéla Plánková 03 ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad BečvouZŠ a MŠ Hranická Lipník nad... 8 09.37 475.00
16 Sára KučerkováSára Kučerková 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 09.47 451.00
17 Michaela KovářováMichaela Kovářová 03 Gymnázium Lipník nad BečvouGymnázium Lipník nad Bečvou 6 09.61 419.00
18 Ilona SzarazováIlona Szarazová 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 2 09.66 408.00
19 Alžběta SochůrkováAlžběta Sochůrková 04 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 3 09.75 389.00
Kristýna BuchtováKristýna Buchtová 03 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 06:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 7 08.64 662.00
2 Nikol FriedlováNikol Friedlová 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 3 08.90 592.00
3 Gabriela OlivováGabriela Olivová 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 09.61 419.00
4 Bára ZapletalováBára Zapletalová 05 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 1 09.66 408.00
5 Karolína KulíškováKarolína Kulíšková 06 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 2 09.69 402.00
6 Adéla ČástečkováAdéla Částečková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 10.01 334.00
7 Klára BačováKlára Bačová 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 10.06 324.00
8 Aneta KrmelováAneta Krmelová 06 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 6 10.62 221.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 06:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 5 08.84 608.00
2 Natálie RodekováNatálie Rodeková 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 08.92 587.00
3 Nela AndrýsováNela Andrýsová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 09.21 513.00
4 Marie TheimerováMarie Theimerová 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 09.40 468.00
5 Adéla KunovskáAdéla Kunovská 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 6 09.41 465.00
6 Magdaléna OndruchováMagdaléna Ondruchová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.63 415.00
7 Kristýna KeclíkováKristýna Keclíková 06 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 10.16 304.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 7 08.64 662.00
2 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 05 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 5 08.84 608.00
3 Nikol FriedlováNikol Friedlová 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 3 08.90 592.00
4 Natálie RodekováNatálie Rodeková 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 7 08.92 587.00
5 Nela AndrýsováNela Andrýsová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 09.21 513.00
6 Marie TheimerováMarie Theimerová 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 09.40 468.00
7 Adéla KunovskáAdéla Kunovská 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 6 09.41 465.00
8 Gabriela OlivováGabriela Olivová 05 ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1ZŠ Přerov, Za Mlýnem 1 8 09.61 419.00
9 Magdaléna OndruchováMagdaléna Ondruchová 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 2 09.63 415.00
10 Bára ZapletalováBára Zapletalová 05 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 1 09.66 408.00
11 Karolína KulíškováKarolína Kulíšková 06 Gymnázium Jakuba ŠkodyGymnázium Jakuba Škody 2 09.69 402.00
12 Adéla ČástečkováAdéla Částečková 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 5 10.01 334.00
13 Klára BačováKlára Bačová 05 ZŠ Velká Dlážka 5, PřerovZŠ Velká Dlážka 5, Přerov 4 10.06 324.00
14 Kristýna KeclíkováKristýna Keclíková 06 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 3 10.16 304.00
15 Aneta KrmelováAneta Krmelová 06 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 6 10.62 221.00