Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva

Otrokovice (13. 9. 2018)

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.551.61 Body
1 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 11 1.55 ----ooxoxxooxxx 11.00
2 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 10 1.45 ----oooxxx 9.00
3 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3 1.40 --xoxoooxxx 8.00
4 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1 1.35 -ooooxxx 7.00
5 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5 1.35 -oxooxoxxx 6.00
6 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 8 1.30 ---oxxx 5.00
7 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2 1.30 -ooxoxxx 4.00
8= Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 6 1.30 -ooxxoxxx 2.50
8= Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4 1.30 oooxxoxxx 2.50
10 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 9 1.25 ooxoxxx 1.00
11 1 Alexander PujinAlexander Pujin
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 7 1.20 ooxxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55 Body
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.50 --ooxoooooxxx 11.00
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1.50 ---o-ooxxooxxx 9.00
3 5 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.25 ooooxxx 8.00
4 Vendula MachováVendula Machová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 1.25 oxoooxxx 7.00
5 Veronika PerničkováVeronika Perničková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1.25 ooxoxoxxx 6.00
6= Šarlota RyškováŠarlota Ryšková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 1.20 oooxxx 4.50
6= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.20 oooxxx 4.50
8 Zlata RytířováZlata Rytířová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1.20 ooxoxxx 3.00
9= 2 Anežka BraunerováAnežka Braunerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.15 oxoxxx 1.50
9= Karolína TaftováKarolína Taftová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 1.15 oxoxxx 1.50
Celkem 10 závodníků