Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Zlín (25. 4. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 13:10) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 19.75 9.00
2 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 20.95 8.00
3 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 22.24 1.00
4 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 23.16
Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 13:10) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 19.21 11.00
2 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.05 6.00
3 David NevařilDavid Nevařil 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 21.51 5.00
4 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.66 4.00
5 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.33
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 13:10) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.68
2 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.90
3 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.22
4 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.00
5 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.90
Oliver SolanskýOliver Solanský 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 13:10) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 21.03 7.00
2 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.73 3.00
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 22.42
4 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 22.71
5 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 25.44
Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.19 2.00
2 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 22.69
3 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.94
4 Tobiáš LumelTobiáš Lumel 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 26.55
MS Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.39
MS Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.96
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 19.21 11.00
2 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 19.75 9.00
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.96
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.39
5 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 20.95 8.00
6 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 21.03 7.00
7 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.05 6.00
8 David NevařilDavid Nevařil 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 21.51 5.00
9 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.66 4.00
10 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 21.73 3.00
11 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.19 2.00
12 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 22.24 1.00
13 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 22.42
14 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.68
15 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 22.69
16 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 22.71
17 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 22.90
18 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 23.16
19 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.22
20 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.33
21 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.00
22 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 24.90
23 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.94
24 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 25.44
25 Tobiáš LumelTobiáš Lumel 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 26.55
Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNS
Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 DNS
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 DNS
Oliver SolanskýOliver Solanský 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 20.24 9.00
2 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 21.40 7.00
3 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 23.07 1.50
4 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.14
5 Dagmar VořechovskáDagmar Vořechovská 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 24.09
6 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.85 8.00
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.77 6.00
3 Vanesa DulkováVanesa Dulková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.93
4 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.01
Ema NovosádováEma Novosádová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 20.20 11.00
2 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.53 5.00
3 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 22.55 4.00
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 22.69 3.00
5 Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.62
6 Beata JurdováBeata Jurdová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.77
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KlemšováKlára Klemšová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.68
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.07
3 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 24.57
4 Anna JelínkováAnna Jelínková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 25.31
5 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 25.35
6 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.99
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.07 1.50
2 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 23.49
3 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 23.76
4 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.84
5 Natálie MádrováNatálie Mádrová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 28.76
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 25.4.2018 - 13:00) Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.00
MS Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 25.69
MS Sára StrnadováSára Strnadová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.41
Ema UrbancováEma Urbancová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Dorota MarelováDorota Marelová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Hana PatínkováHana Patínková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 20.20 11.00
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 20.24 9.00
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 20.85 8.00
4 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 21.40 7.00
5 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.77 6.00
6 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 22.53 5.00
7 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 22.55 4.00
8 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 22.69 3.00
9 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 23.07 1.50
9 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.07 1.50
11 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.14
12 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 23.49
13 Anna HrozováAnna Hrozová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.62
14 Klára KlemšováKlára Klemšová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.68
15 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 23.76
16 Beata JurdováBeata Jurdová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.77
17 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.84
18 Vanesa DulkováVanesa Dulková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.93
19 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.01
20 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.07
21 Dagmar VořechovskáDagmar Vořechovská 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 24.09
22 Adéla ŽákovskáAdéla Žákovská 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.46
23 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 24.57
24 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.00
25 Anna JelínkováAnna Jelínková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 25.31
26 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 25.35
27 Sára StrnadováSára Strnadová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 25.41
28 Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 25.69
29 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.99
30 Natálie MádrováNatálie Mádrová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 28.76
Ema NovosádováEma Novosádová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Ema UrbancováEma Urbancová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Dorota MarelováDorota Marelová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Hana PatínkováHana Patínková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS