Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Zlín (9. 5. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 15:45) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 19.50 11.00
2 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.40 8.00
3 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.08 7.00
4 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.27 6.00
5 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.52 4.00
6 David NevařilDavid Nevařil 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 21.70 3.00
7 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.26 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 15:45) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 21.51 5.00
2 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.56
3 Michael KamasMichael Kamas 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.11
4 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.56
5 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 25.61
David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 15:45) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 20.33 9.00
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 21.85 2.00
3 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.33
4 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.64
5 Robert LangpaulRobert Langpaul 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.83
6 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 26.07
Tobiáš LumelTobiáš Lumel 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 19.50 11.00
2 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 20.33 9.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.40 8.00
4 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.08 7.00
5 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.27 6.00
6 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 21.51 5.00
7 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.52 4.00
8 David NevařilDavid Nevařil 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 21.70 3.00
9 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 21.85 2.00
10 David DolníkDavid Dolník 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.26 1.00
11 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.33
12 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.56
13 Michael KamasMichael Kamas 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.11
14 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.64
15 Robert LangpaulRobert Langpaul 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.83
16 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.56
17 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 25.61
18 Petr SolařPetr Solař 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 26.07
David HanslíkDavid Hanslík 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Tobiáš LumelTobiáš Lumel 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 15:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 20.42 11.00
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.82 9.00
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.12 8.00
4 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 21.19 7.00
5 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.95 5.00
6 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.26 1.00
7 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 23.69
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 15:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 22.28 4.00
2 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 22.81 3.00
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.11
4 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 25.13
MS Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 24.38
MS Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 15:30) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 23.80
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.94
3 Anna JelínkováAnna Jelínková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 25.47
4 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 25.77
Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 15:30) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.16 2.00
2 Karolína KužílkováKarolína Kužílková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.20
3 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 24.48
MS Natalie ŠtolarováNatalie Štolarová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 23.03
Dorota MarelováDorota Marelová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Ema NovosádováEma Novosádová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 9.5.2018 - 15:30) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 21.72 6.00
2 Valerie StrakováValerie Straková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.74
3 Ariadna Vercher LlinaresováAriadna Vercher Llinaresová 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 25.77
Klára RafajováKlára Rafajová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Hana PatínkováHana Patínková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Ema UrbancováEma Urbancová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 20.42 11.00
2 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.82 9.00
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.12 8.00
4 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 21.19 7.00
5 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 21.72 6.00
6 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 21.95 5.00
7 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 22.28 4.00
8 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 22.81 3.00
9 Natalie ŠtolarováNatalie Štolarová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 23.03
10 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 23.16 2.00
11 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.26 1.00
12 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 23.69
13 Valerie StrakováValerie Straková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.74
14 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 23.80
15 Karolína KužílkováKarolína Kužílková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.20
16 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 24.38
17 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 24.48
18 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.61
19 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 24.94
20 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.11
21 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 25.13
22 Anna JelínkováAnna Jelínková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 25.47
23 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 25.77
23 Ariadna Vercher LlinaresováAriadna Vercher Llinaresová 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 25.77
Natálie HoleňákováNatálie Holeňáková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Dorota MarelováDorota Marelová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Ema NovosádováEma Novosádová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Klára RafajováKlára Rafajová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Hana PatínkováHana Patínková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Ema UrbancováEma Urbancová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS