2. kolo KPD žactva
Svitavy (27. 5. 2018)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 27.5.2018 - 07:40) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.47 | ||||||||||||||
2 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 07.82 | ||||||||||||||
3 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 07.91 | ||||||||||||||
4 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 07.95 | ||||||||||||||
5 | Michal PytlíkMichal Pytlík | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 08.59 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 27.5.2018 - 07:40) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavel JůzaPavel Jůza | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jan ValášekJan Valášek | 03 | AC Pardubice | 07.66 | |||||||||||||||
2 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 07.83 | |||||||||||||||
3 | Marek HolbaMarek Holba | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 07.89 | ||||||||||||||
4 | Jakub KocourekJakub Kocourek | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 08.04 | ||||||||||||||
5 | Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.43 | |||||||||||||||
6 | Šimon KovářŠimon Kovář | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.93 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 27.5.2018 - 07:40) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kryštof ŠulcKryštof Šulc | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Vít PleningerVít Pleninger | 04 | AK Slatiňany | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jakub JonášJakub Jonáš | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.69 | ||||||||||||||
2 | Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 08.95 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ZelenýTomáš Zelený | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 09.34 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.47 | ||||
2 | Jan ValášekJan Valášek | 03 | AC Pardubice | 07.66 | |||||
3 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 07.82 | ||||
4 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 07.83 | |||||
5 | Marek HolbaMarek Holba | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 07.89 | ||||
6 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 07.91 | ||||
7 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 07.95 | ||||
8 | Jakub KocourekJakub Kocourek | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 08.04 | ||||
9 | Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 08.43 | |||||
10 | Michal PytlíkMichal Pytlík | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 08.59 | ||||
11 | Jakub JonášJakub Jonáš | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.69 | ||||
12 | Šimon KovářŠimon Kovář | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.93 | ||||
13 | Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 08.95 | ||||
14 | Tomáš ZelenýTomáš Zelený | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 09.34 | ||||
Pavel JůzaPavel Jůza | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | DNS | |||||
Kryštof ŠulcKryštof Šulc | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | DNS | |||||
Vít PleningerVít Pleninger | 04 | AK Slatiňany | 3 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (ne, 27.5.2018 - 08:30) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.51 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 07.69 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jan ValášekJan Valášek | 03 | AC Pardubice | 5 | 07.72 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 07.81 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 07.83 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Marek HolbaMarek Holba | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 07.93 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 27.5.2018 - 08:30) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.95 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Jakub KocourekJakub Kocourek | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 08.01 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 08.46 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Michal PytlíkMichal Pytlík | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 08.59 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Jakub JonášJakub Jonáš | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 08.66 | ||||||||||||||
6 | Šimon KovářŠimon Kovář | 03 | AC Pardubice | 7 | 09.02 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (ne, 27.5.2018 - 08:20) | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 07.93 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 08.02 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.11 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 08.38 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 08.42 | 5.50 | |||||||||||||
6 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | AC Pardubice | 7 | 08.30 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 27.5.2018 - 08:20) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková | 03 | AC Pardubice | 4 | 08.41 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Nela HorákováNela Horáková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 08.42 | 5.50 | |||||||||||||
3 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 08.52 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna DemlováKristýna Demlová | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.65 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová | 05 | AC Pardubice | 5 | 08.66 | ||||||||||||||
6 | Tereza PuchernováTereza Puchernová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 08.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Veronika KmoškováVeronika Kmošková | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | DNS | |||||||||||||||
Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.17 | ||||||||||||||
2 | Nela HorákováNela Horáková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Kristýna DemlováKristýna Demlová | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.67 | ||||||||||||||
4 | Barbora HebkáBarbora Hebká | 03 | AC Pardubice | 2 | 08.75 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.41 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Jana JakoubkováJana Jakoubková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 08.18 | ||||||||||||||
2 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | AC Pardubice | 5 | 08.47 | ||||||||||||||
3 | Natálie MachováNatálie Machová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 08.82 | ||||||||||||||
4 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 7 | 09.04 | ||||||||||||||
5 | Barbora NěmečkováBarbora Němečková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 09.18 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.18 | ||||||||||||||
2 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 08.42 | ||||||||||||||
3 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 08.49 | ||||||||||||||
4 | Stanislava KučerováStanislava Kučerová | 03 | AK Slatiňany | 2 | 08.75 | ||||||||||||||
5 | Anita BejstováAnita Bejstová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 08.90 | ||||||||||||||
6 | Jana MatouškováJana Matoušková | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 7 | 09.00 | ||||||||||||||
7 | Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová | 04 | AC Pardubice | 1 | 09.09 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.50 | ||||||||||||||
2 | Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová | 05 | AC Pardubice | 2 | 08.64 | ||||||||||||||
3 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 08.65 | ||||||||||||||
4 | Nikola PleskotováNikola Pleskotová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 08.99 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 09.03 | ||||||||||||||
6 | Andrea BalcarováAndrea Balcarová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 09.04 | ||||||||||||||
7 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 09.26 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nikola BlehováNikola Blehová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Tereza PuchernováTereza Puchernová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 08.72 | ||||||||||||||
2 | Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 09.01 | ||||||||||||||
3 | Barbora KofferováBarbora Kofferová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 09.05 | ||||||||||||||
4 | Sofie KvízováSofie Kvízová | 04 | AK Slatiňany | 2 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Aneta KubováAneta Kubová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 09.41 | ||||||||||||||
6 | Dominika WimmerováDominika Wimmerová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.52 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.17 | ||||
2 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 08.18 | ||||
2 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.18 | ||||
4 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 08.42 | ||||
5 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | AC Pardubice | 5 | 08.47 | ||||
6 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 08.49 | ||||
7 | Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.50 | ||||
8 | Nela HorákováNela Horáková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 08.51 | ||||
9 | Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová | 05 | AC Pardubice | 2 | 08.64 | ||||
10 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 08.65 | ||||
11 | Kristýna DemlováKristýna Demlová | 03 | AC Pardubice | 6 | 08.67 | ||||
12 | Tereza PuchernováTereza Puchernová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 08.72 | ||||
13 | Barbora HebkáBarbora Hebká | 03 | AC Pardubice | 2 | 08.75 | ||||
13 | Stanislava KučerováStanislava Kučerová | 03 | AK Slatiňany | 2 | 08.75 | ||||
15 | Natálie MachováNatálie Machová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 08.82 | ||||
16 | Anita BejstováAnita Bejstová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 08.90 | ||||
17 | Nikola PleskotováNikola Pleskotová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 08.99 | ||||
18 | Jana MatouškováJana Matoušková | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 7 | 09.00 | ||||
19 | Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 09.01 | ||||
20 | Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 09.03 | ||||
21 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 7 | 09.04 | ||||
21 | Andrea BalcarováAndrea Balcarová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 09.04 | ||||
23 | Barbora KofferováBarbora Kofferová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 09.05 | ||||
24 | Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová | 04 | AC Pardubice | 1 | 09.09 | ||||
25 | Barbora NěmečkováBarbora Němečková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 09.18 | ||||
26 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 09.26 | ||||
27 | Sofie KvízováSofie Kvízová | 04 | AK Slatiňany | 2 | 09.31 | ||||
28 | Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.41 | ||||
28 | Aneta KubováAneta Kubová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 09.41 | ||||
30 | Dominika WimmerováDominika Wimmerová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.52 | ||||
Veronika KmoškováVeronika Kmošková | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | DNS | |||||
Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | DNS | |||||
Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | DNS | |||||
Jana JakoubkováJana Jakoubková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | DNS | |||||
Nikola BlehováNikola Blehová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | DNS |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:15) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 3 | 17.65 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 4 | 17.88 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 18.39 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Jan ValášekJan Valášek | 03 | AC Pardubice | 1 | 18.77 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 19.11 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Jiří HvězdaJiří Hvězda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 19.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:15) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan PalatkaJan Palatka | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | 19.47 | ||||||||||||||
2 | Jan KapounJan Kapoun | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 20.19 | ||||||||||||||
3 | Daniel ZemanDaniel Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 20.22 | ||||||||||||||
4 | Martin ZemanMartin Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 21.04 | ||||||||||||||
5 | Šimon KovářŠimon Kovář | 03 | AC Pardubice | 5 | 21.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 27.5.2018 - 09:15) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 17.64 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 18.85 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Marek HolbaMarek Holba | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 19.19 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 20.76 | ||||||||||||||
5 | Matěj BudinskýMatěj Budinský | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 20.96 | ||||||||||||||
6 | Tomáš GrimTomáš Grim | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 22.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 27.5.2018 - 09:15) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | 18.49 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 18.78 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Šimon KlimešŠimon Klimeš | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 19.71 | ||||||||||||||
4 | Lukáš HorákLukáš Horák | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 22.37 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš JaníkMikuláš Janík | 04 | AK Slatiňany | 4 | 23.13 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch JirásekVojtěch Jirásek | 04 | AK Slatiňany | 2 | 23.62 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 27.5.2018 - 09:15) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub KudláčekJakub Kudláček | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jakub KocourekJakub Kocourek | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 19.27 | ||||||||||||||
2 | Jiří KouteckýJiří Koutecký | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 19.62 | ||||||||||||||
3 | Martin LelekMartin Lelek | 03 | AK Slatiňany | 1 | 21.23 | ||||||||||||||
4 | Erik KubelkaErik Kubelka | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 21.51 | ||||||||||||||
5 | Tomáš MachTomáš Mach | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 22.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 27.5.2018 - 09:15) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kryštof ŠulcKryštof Šulc | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 19.39 | ||||||||||||||
2 | Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 19.48 | ||||||||||||||
3 | Pavel JůzaPavel Jůza | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 20.55 | ||||||||||||||
4 | Michal PytlíkMichal Pytlík | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 21.04 | ||||||||||||||
5 | Jonáš NeumannJonáš Neumann | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 22.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 17.64 | 11.00 | |||
2 | Štěpán KorecŠtěpán Korec | 03 | AC Pardubice | 3 | 17.65 | 9.00 | |||
3 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 4 | 17.88 | 8.00 | |||
4 | Vít KverekVít Kverek | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 18.39 | 7.00 | |||
5 | Jakub JiroutJakub Jirout | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | 18.49 | 6.00 | |||
6 | Jan ValášekJan Valášek | 03 | AC Pardubice | 1 | 18.77 | 5.00 | |||
7 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 18.78 | 4.00 | |||
8 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 18.85 | 3.00 | |||
9 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 19.11 | 2.00 | |||
10 | Marek HolbaMarek Holba | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 19.19 | 1.00 | |||
11 | Jakub KocourekJakub Kocourek | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 19.27 | ||||
12 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 19.39 | ||||
13 | Jiří HvězdaJiří Hvězda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 19.45 | ||||
14 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | 19.47 | ||||
15 | Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 19.48 | ||||
16 | Jiří KouteckýJiří Koutecký | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 19.62 | ||||
17 | Šimon KlimešŠimon Klimeš | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 19.71 | ||||
18 | Jan KapounJan Kapoun | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 20.19 | ||||
19 | Daniel ZemanDaniel Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 20.22 | ||||
20 | Pavel JůzaPavel Jůza | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 20.55 | ||||
21 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 20.76 | ||||
22 | Matěj BudinskýMatěj Budinský | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 20.96 | ||||
23 | Martin ZemanMartin Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 21.04 | ||||
23 | Michal PytlíkMichal Pytlík | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 21.04 | ||||
25 | Martin LelekMartin Lelek | 03 | AK Slatiňany | 1 | 21.23 | ||||
26 | Erik KubelkaErik Kubelka | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 21.51 | ||||
27 | Šimon KovářŠimon Kovář | 03 | AC Pardubice | 5 | 21.88 | ||||
28 | Tomáš GrimTomáš Grim | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 22.36 | ||||
29 | Lukáš HorákLukáš Horák | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 22.37 | ||||
30 | Jonáš NeumannJonáš Neumann | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 22.81 | ||||
31 | Tomáš MachTomáš Mach | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 22.94 | ||||
32 | Mikuláš JaníkMikuláš Janík | 04 | AK Slatiňany | 4 | 23.13 | ||||
33 | Vojtěch JirásekVojtěch Jirásek | 04 | AK Slatiňany | 2 | 23.62 | ||||
Jan PalatkaJan Palatka | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | DNS | |||||
Jakub KudláčekJakub Kudláček | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | DNS | |||||
Kryštof ŠulcKryštof Šulc | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | DNS |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:45) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 19.28 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 19.45 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Nela HorákováNela Horáková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 20.18 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 20.22 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna NetíkováKristýna Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 20.62 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:45) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 19.88 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | AC Pardubice | 4 | 20.50 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 20.64 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová | 05 | AC Pardubice | 5 | 21.14 | ||||||||||||||
5 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 21.16 | ||||||||||||||
6 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 21.30 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 27.5.2018 - 08:45) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DvořákováLucie Dvořáková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 20.04 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková | 03 | AC Pardubice | 3 | 20.77 | ||||||||||||||
3 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 21.66 | ||||||||||||||
4 | Barbora HebkáBarbora Hebká | 03 | AC Pardubice | 1 | 21.68 | ||||||||||||||
5 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 6 | 22.77 | ||||||||||||||
6 | Michaela HanovcováMichaela Hanovcová | 05 | AC Pardubice | 2 | 22.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 27.5.2018 - 08:45) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MusílkováEliška Musílková | 03 | AC Pardubice | 1 | 21.37 | ||||||||||||||
2 | Kristýna DemlováKristýna Demlová | 03 | AC Pardubice | 4 | 21.47 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 21.75 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 21.76 | ||||||||||||||
5 | Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 22.18 | ||||||||||||||
6 | Pavla TicháPavla Tichá | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 23.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 27.5.2018 - 08:45) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 21.90 | ||||||||||||||
2 | Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 22.44 | ||||||||||||||
3 | Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová | 04 | AC Pardubice | 2 | 22.44 | ||||||||||||||
4 | Barbora NěmečkováBarbora Němečková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 22.46 | ||||||||||||||
5 | Šárka ProkopováŠárka Prokopová | 05 | AC Pardubice | 5 | 23.46 | ||||||||||||||
6 | Sára AndrlováSára Andrlová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 23.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 27.5.2018 - 08:45) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jana JakoubkováJana Jakoubková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Pavlína ChvalinováPavlína Chvalinová | 03 | AK Slatiňany | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Anita BejstováAnita Bejstová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 21.53 | ||||||||||||||
2 | Andrea BalcarováAndrea Balcarová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 21.74 | ||||||||||||||
3 | Michaela DlouháMichaela Dlouhá | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 22.49 | ||||||||||||||
4 | Pavlína JíšováPavlína Jíšová | 04 | AK Slatiňany | 6 | 22.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (ne, 27.5.2018 - 08:45) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 20.85 | ||||||||||||||
2 | Natálie MachováNatálie Machová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | 20.85 | ||||||||||||||
3 | Stanislava KučerováStanislava Kučerová | 03 | AK Slatiňany | 5 | 21.04 | ||||||||||||||
4 | Jana MatouškováJana Matoušková | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 21.67 | ||||||||||||||
5 | Barbora KofferováBarbora Kofferová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 22.69 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (ne, 27.5.2018 - 08:45) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Julie PeřinováJulie Peřinová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Klára SvobodováKlára Svobodová | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Kateřina NovákováKateřina Nováková | 03 | AK Slatiňany | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Veronika RoubalováVeronika Roubalová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 20.63 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 20.74 | ||||||||||||||
3 | Tereza ZlesákováTereza Zlesáková | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 23.06 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 19.28 | 11.00 | |||
2 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 19.45 | 9.00 | |||
3 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 19.88 | 8.00 | |||
4 | Lucie DvořákováLucie Dvořáková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 20.04 | 7.00 | |||
5 | Nela HorákováNela Horáková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 20.18 | 6.00 | |||
6 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 20.22 | 5.00 | |||
7 | Anna ČeřovskáAnna Čeřovská | 03 | AC Pardubice | 4 | 20.50 | 4.00 | |||
8 | Kristýna NetíkováKristýna Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 20.62 | 3.00 | |||
9 | Veronika RoubalováVeronika Roubalová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 20.63 | 2.00 | |||
10 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 20.64 | 1.00 | |||
11 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 20.74 | ||||
12 | Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková | 03 | AC Pardubice | 3 | 20.77 | ||||
13 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 20.85 | ||||
13 | Natálie MachováNatálie Machová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | 20.85 | ||||
15 | Stanislava KučerováStanislava Kučerová | 03 | AK Slatiňany | 5 | 21.04 | ||||
16 | Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová | 05 | AC Pardubice | 5 | 21.14 | ||||
17 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 21.16 | ||||
18 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 21.30 | ||||
19 | Eliška MusílkováEliška Musílková | 03 | AC Pardubice | 1 | 21.37 | ||||
20 | Kristýna DemlováKristýna Demlová | 03 | AC Pardubice | 4 | 21.47 | ||||
21 | Anita BejstováAnita Bejstová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 21.53 | ||||
22 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 21.66 | ||||
23 | Jana MatouškováJana Matoušková | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 21.67 | ||||
24 | Barbora HebkáBarbora Hebká | 03 | AC Pardubice | 1 | 21.68 | ||||
25 | Andrea BalcarováAndrea Balcarová | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 21.74 | ||||
26 | Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 21.75 | ||||
27 | Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 21.76 | ||||
28 | Michaela GregorováMichaela Gregorová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 21.90 | ||||
29 | Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 22.18 | ||||
30 | Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 22.44 | ||||
30 | Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová | 04 | AC Pardubice | 2 | 22.44 | ||||
32 | Barbora NěmečkováBarbora Němečková | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 22.46 | ||||
33 | Michaela DlouháMichaela Dlouhá | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 22.49 | ||||
34 | Pavlína JíšováPavlína Jíšová | 04 | AK Slatiňany | 6 | 22.52 | ||||
35 | Barbora KofferováBarbora Kofferová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 22.69 | ||||
36 | Nikola HorákováNikola Horáková | 04 | AC Pardubice | 6 | 22.77 | ||||
37 | Michaela HanovcováMichaela Hanovcová | 05 | AC Pardubice | 2 | 22.98 | ||||
38 | Pavla TicháPavla Tichá | 05 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 23.00 | ||||
39 | Tereza ZlesákováTereza Zlesáková | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 23.06 | ||||
40 | Šárka ProkopováŠárka Prokopová | 05 | AC Pardubice | 5 | 23.46 | ||||
41 | Sára AndrlováSára Andrlová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 23.50 | ||||
Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | DNS | |||||
Jana JakoubkováJana Jakoubková | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | DNS | |||||
Pavlína ChvalinováPavlína Chvalinová | 03 | AK Slatiňany | 5 | DNS | |||||
Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | DNS | |||||
Julie PeřinováJulie Peřinová | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | DNS | |||||
Klára SvobodováKlára Svobodová | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | DNS | |||||
Kateřina NovákováKateřina Nováková | 03 | AK Slatiňany | 4 | DNS |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:10) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan PalatkaJan Palatka | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Daniel NovákDaniel Novák | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 2:14.79 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 1 | 2:18.15 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 2:20.96 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jan KapounJan Kapoun | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 2:22.47 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jiří HvězdaJiří Hvězda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:27.03 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Daniel ZemanDaniel Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 10 | 2:27.72 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 2:28.30 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Pavel SpěvákPavel Spěvák | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 2:41.60 | ||||||||||||||
9 | Matěj BudinskýMatěj Budinský | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 9 | 2:48.81 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:10) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Jan ValášekJan Valášek | 03 | AC Pardubice | 8 | DNS | |||||||||||||||
1 | Filip HaasFilip Haas | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 2:28.51 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Martin ZemanMartin Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 10 | 2:36.61 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Vít ZavřelVít Zavřel | 03 | AC Pardubice | 9 | 2:38.96 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Jonáš NeumannJonáš Neumann | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:43.30 | ||||||||||||||
5 | Tomáš GrimTomáš Grim | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:44.39 | ||||||||||||||
6 | Mikuláš JaníkMikuláš Janík | 04 | AK Slatiňany | 3 | 2:45.57 | ||||||||||||||
7 | Tomáš MachTomáš Mach | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:49.49 | ||||||||||||||
MS | Tomáš NyklTomáš Nykl | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 2:48.83 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NovákDaniel Novák | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 2:14.79 | 11.00 | |||
2 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | TJ Jiskra Litomyšl | 1 | 2:18.15 | 9.00 | |||
3 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 2:20.96 | 8.00 | |||
4 | Jan KapounJan Kapoun | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 2:22.47 | 7.00 | |||
5 | Jiří HvězdaJiří Hvězda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:27.03 | 6.00 | |||
6 | Daniel ZemanDaniel Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 10 | 2:27.72 | 5.00 | |||
7 | Danny BičíkDanny Bičík | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 2:28.30 | 4.00 | |||
8 | Filip HaasFilip Haas | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 2:28.51 | 3.00 | |||
9 | Martin ZemanMartin Zeman | 05 | Hvězda Pardubice z.s. | 10 | 2:36.61 | 2.00 | |||
10 | Vít ZavřelVít Zavřel | 03 | AC Pardubice | 9 | 2:38.96 | 1.00 | |||
11 | Pavel SpěvákPavel Spěvák | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 2:41.60 | ||||
12 | Jonáš NeumannJonáš Neumann | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:43.30 | ||||
13 | Tomáš GrimTomáš Grim | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:44.39 | ||||
14 | Mikuláš JaníkMikuláš Janík | 04 | AK Slatiňany | 3 | 2:45.57 | ||||
15 | Matěj BudinskýMatěj Budinský | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 9 | 2:48.81 | ||||
16 | Tomáš NyklTomáš Nykl | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 2:48.83 | ||||
17 | Tomáš MachTomáš Mach | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:49.49 | ||||
Jan PalatkaJan Palatka | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | DNS | |||||
Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | DNS | |||||
Jan ValášekJan Valášek | 03 | AC Pardubice | 8 | DNS |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Johana GroulíkováJohana Groulíková | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
1 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 2:32.70 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:35.99 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lucie DolečkováLucie Dolečková | 05 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 2:37.49 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Marie JanovskáMarie Janovská | 06 | AC Pardubice | 3 | 2:38.54 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Veronika RoubalováVeronika Roubalová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 15 | 2:43.45 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Pavlína KubelkováPavlína Kubelková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 9 | 2:44.79 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 2:45.96 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Stanislava KučerováStanislava Kučerová | 03 | AK Slatiňany | 14 | 2:49.37 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Klára LiškováKlára Lišková | 04 | AC Pardubice | 6 | 2:51.78 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Anna NěmcováAnna Němcová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 11 | 2:52.38 | 1.00 | |||||||||||||
11 | Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 10 | 2:54.57 | ||||||||||||||
12 | Lucie VokolkováLucie Vokolková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 16 | 2:58.22 | ||||||||||||||
13 | Karolína JokešováKarolína Jokešová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 13 | 3:02.61 | ||||||||||||||
14 | Jana MatouškováJana Matoušková | 04 | AK Slovan Moravská Třebová | 12 | 3:05.40 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 06:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 5:19.36 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla BartoňováAdéla Bartoňová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 6:00.75 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lucie ČejkováLucie Čejková | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 6:17.70 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Veronika StodolováVeronika Stodolová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 6:17.73 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Aneta ElčknerováAneta Elčknerová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 6:23.13 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina NovákováKateřina Nováková | 03 | AK Slatiňany | 5 | 6:45.35 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Lucie ChlupováLucie Chlupová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 7:40.30 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 06:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub MarekJakub Marek | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Josef KolářJosef Kolář | 03 | AK Slatiňany | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Marek BukáčekMarek Bukáček | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 10:37.80 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jiří KouteckýJiří Koutecký | 03 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 10:38.78 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Šimon KlimešŠimon Klimeš | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 10:43.71 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 11:10.45 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Michal BroklMichal Brokl | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 11:18.97 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Václav LockerVáclav Locker | 03 | AC Pardubice | 7 | 11:36.97 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Evžen KorbelEvžen Korbel | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 12:05.76 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 9 | 12:19.39 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 06:20) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš BačinaTomáš Bačina | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 29.29 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 31.52 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch JirásekVojtěch Jirásek | 04 | AK Slatiňany | 2 | 36.79 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš ZelenýTomáš Zelený | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 37.30 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Filip RomanFilip Roman | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 40.96 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 06:00) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna NetíkováKristýna Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 31.81 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 32.60 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Tereza PuchernováTereza Puchernová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | 33.35 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 33.48 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 36.54 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 06:00) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 31.91 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Nikola PleskotováNikola Pleskotová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 34.06 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 38.18 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 38.93 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (ne, 27.5.2018 - 06:00) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Monika ZyklováMonika Zyklová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Pavlína KubelkováPavlína Kubelková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 33.31 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 33.93 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 34.75 | ||||||||||||||
4 | Lucie ChlupováLucie Chlupová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 35.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 27.5.2018 - 06:00) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla VltavskáAdéla Vltavská | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 33.46 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 33.63 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Lucie DolečkováLucie Dolečková | 05 | AK Slovan Moravská Třebová | 3 | 34.27 | ||||||||||||||
4 | Pavlína JíšováPavlína Jíšová | 04 | AK Slatiňany | 4 | 36.19 | ||||||||||||||
5 | Elen TesařováElen Tesařová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 37.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna NetíkováKristýna Netíková | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 31.81 | 11.00 | |||
2 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 31.91 | 9.00 | |||
3 | Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 32.60 | 8.00 | |||
4 | Pavlína KubelkováPavlína Kubelková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 33.31 | 7.00 | |||
5 | Tereza PuchernováTereza Puchernová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 1 | 33.35 | 6.00 | |||
6 | Adéla VltavskáAdéla Vltavská | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 33.46 | 5.00 | |||
7 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 33.48 | 4.00 | |||
8 | Eliška KoletováEliška Koletová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 33.63 | 3.00 | |||
9 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 33.93 | 2.00 | |||
10 | Nikola PleskotováNikola Pleskotová | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 34.06 | 1.00 | |||
11 | Lucie DolečkováLucie Dolečková | 05 | AK Slovan Moravská Třebová | 3 | 34.27 | ||||
12 | Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková | 04 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 34.75 | ||||
13 | Lucie ChlupováLucie Chlupová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 35.68 | ||||
14 | Pavlína JíšováPavlína Jíšová | 04 | AK Slatiňany | 4 | 36.19 | ||||
15 | Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 36.54 | ||||
16 | Elen TesařováElen Tesařová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 37.50 | ||||
17 | Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 38.18 | ||||
18 | Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 38.93 | ||||
Monika ZyklováMonika Zyklová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | DNS |
4 x 300 m - Žáci
(ne, 27.5.2018 - 09:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bukáček, Bartoš, Jonáš, Kapoun Bukáček, Bartoš, Jonáš, Kapoun | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 2:56.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bobryšev, Jůza, Koutecký, Lata Bobryšev, Jůza, Koutecký, Lata | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 2:58.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Bičík, Čermák, Kasal, Korbel Bičík, Čermák, Kasal, Korbel | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:58.76 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Horák, Kubelka, Novák, Smejkal Horák, Kubelka, Novák, Smejkal | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 3:05.19 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Bartoš, Janík, Jirásek, Lelek Bartoš, Janík, Jirásek, Lelek | AK Slatiňany | 3 | 3:16.52 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně
(ne, 27.5.2018 - 09:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Košťálová, Křivková, Moravcová, Ručová Košťálová, Křivková, Moravcová, Ručová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 3:03.18 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bartoňová, Čejková, Mourová, Serbousková Bartoňová, Čejková, Mourová, Serbousková | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 3:07.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Červená, Fadrná, Frantová, Navrátilová Červená, Fadrná, Frantová, Navrátilová | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 3:09.15 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Chytilová, Ďurišová, Dvořáková, Groulíková Chytilová, Ďurišová, Dvořáková, Groulíková | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 3:14.48 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Bejstová, Bláhová, Machová, Puchernová Bejstová, Bláhová, Machová, Puchernová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 3:18.79 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Elčknerová, Neumeisterová, Stodolová, Součková Elčknerová, Neumeisterová, Stodolová, Součková | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 3:24.67 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Horáková, Jokešová, Roubalová, Vokolková Horáková, Jokešová, Roubalová, Vokolková | Hvězda Pardubice z.s. | 10 | 3:26.25 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Demlová, Hanovcová, Hlavničková, Prokopová Demlová, Hanovcová, Hlavničková, Prokopová | AC Pardubice | 4 | 3:27.08 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Musílková, Němcová, Tesařová, Svobodová Musílková, Němcová, Tesařová, Svobodová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 9 | 3:28.05 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Doležalová, Králová, Tichá, Trávníčková Doležalová, Králová, Tichá, Trávníčková | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 3:35.12 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub KudláčekJakub Kudláček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | DNS | |||||||||||||||||
1 |
Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.82 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 1.82 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavel JůzaPavel Jůza
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 1.52 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam BartošAdam Bartoš
AK Slatiňany |
03 | 1.49 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš BednářTomáš Bednář
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.49 | 5.00 | |||||||||||||||
MS |
Tomáš NyklTomáš Nykl
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 06:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | NM | |||||||||||||||||
Pavla TicháPavla Tichá
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | NM | |||||||||||||||||
Lucie ČejkováLucie Čejková
TJ Svitavy, z. s. |
05 | NM | |||||||||||||||||
Aneta KubováAneta Kubová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | NM | |||||||||||||||||
1= |
Michaela DlouháMichaela Dlouhá
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 1.46 | 10.00 | |||||||||||||||
1= |
Eliška MusílkováEliška Musílková
AC Pardubice |
03 | 1.46 | 10.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie DolečkováLucie Dolečková
AK Slovan Moravská Třebová |
05 | 1.46 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 1.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 1.43 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.40 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová
AC Pardubice |
05 | 1.37 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marie MourováMarie Mourová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 1.37 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 1.31 | 1.00 | |||||||||||||||
9= |
Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 1.31 | 1.00 | |||||||||||||||
9= |
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.31 | 1.00 | |||||||||||||||
12 |
Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.31 | ||||||||||||||||
13= |
Sofie KvízováSofie Kvízová
AK Slatiňany |
04 | 1.31 | ||||||||||||||||
13= |
Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 1.31 | ||||||||||||||||
15 |
Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC Pardubice |
04 | 1.31 | ||||||||||||||||
16 |
Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.31 | ||||||||||||||||
17 |
Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 1.31 | ||||||||||||||||
18 |
Aneta FuksováAneta Fuksová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 1.25 | ||||||||||||||||
MS |
Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
03 | 1.60 | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 05:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukáš HorákLukáš Horák
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | NM | |||||||||||||||||
Tomáš ZelenýTomáš Zelený
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | NM | |||||||||||||||||
1 |
Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 3.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 2.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 2.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub JonášJakub Jonáš
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 2.30 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej BartošOndřej Bartoš
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 1.90 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 05:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | NM | |||||||||||||||||
1 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 3.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára SvobodováKlára Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 2.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 2.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 2.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Natálie Anna FadrnáNatálie Anna Fadrná
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 2.10 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 2.00 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adéla DostálováAdéla Dostálová
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 1.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina SoučkováKateřina Součková
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 1.80 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Eliška LednováEliška Lednová
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 1.60 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s. |
05 | 1.60 | 1.50 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan PalatkaJan Palatka
TJ Svitavy, z. s. |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Vít PleningerVít Pleninger
AK Slatiňany |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 6.13 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 5.98 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC Pardubice |
03 | 5.91 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 5.29 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 5.25 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 5.24 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 5.05 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš BednářTomáš Bednář
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 4.81 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Filip HaasFilip Haas
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.38 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Vít ZavřelVít Zavřel
AC Pardubice |
03 | 4.29 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Jonáš NeumannJonáš Neumann
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 4.17 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Šimon KovářŠimon Kovář
AC Pardubice |
03 | 4.12 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.06 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Jakub KocourekJakub Kocourek
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 3.80 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Veronika KmoškováVeronika Kmošková
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Tereza ZlesákováTereza Zlesáková
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 4.93 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC Pardubice |
05 | 4.82 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 4.81 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 4.74 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Markéta KřivkováMarkéta Křivková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.47 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 4.42 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.40 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.40 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC Pardubice |
03 | 4.32 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Klára SvobodováKlára Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 4.16 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Pavlína JíšováPavlína Jíšová
AK Slatiňany |
04 | 4.10 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Marie MourováMarie Mourová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 4.09 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4.09 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 3.98 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Anna ČeřovskáAnna Čeřovská
AC Pardubice |
03 | 3.98 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Kateřina ŠislerováKateřina Šislerová
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 3.96 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Michaela GregorováMichaela Gregorová
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 3.94 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Eliška MusílkováEliška Musílková
AC Pardubice |
03 | 3.94 | 0.0 | |||||||||||||||
19 |
Kateřina NovákováKateřina Nováková
AK Slatiňany |
03 | 3.85 | 0.0 | |||||||||||||||
20 |
Barbora HebkáBarbora Hebká
AC Pardubice |
03 | 3.84 | 0.0 | |||||||||||||||
21 |
Michaela HanovcováMichaela Hanovcová
AC Pardubice |
05 | 3.83 | 0.0 | |||||||||||||||
22 |
Štěpánka FiedlerováŠtěpánka Fiedlerová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 3.70 | 0.0 | |||||||||||||||
23 |
Nikola HorákováNikola Horáková
AC Pardubice |
04 | 3.68 | 0.0 | |||||||||||||||
24 |
Barbora NěmečkováBarbora Němečková
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 3.68 | 0.0 | |||||||||||||||
25 |
Dominika WimmerováDominika Wimmerová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 3.62 | 0.0 | |||||||||||||||
26 |
Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 3.20 | 0.0 | |||||||||||||||
27 |
Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC Pardubice |
04 | 3.02 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 10.72 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 09.28 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 09.23 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 09.16 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
AK Slatiňany |
03 | 08.78 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 08.61 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 08.58 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Nikola PleskotováNikola Pleskotová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 08.28 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 08.20 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 07.87 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Pavla KopeckáPavla Kopecká
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 07.71 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC Pardubice |
05 | 06.71 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Pavlína ChvalinováPavlína Chvalinová
AK Slatiňany |
03 | 06.70 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 06.59 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Veronika PetránkováVeronika Petránková
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 06.42 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 06.39 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 06.38 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Daniela ČernáDaniela Černá
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 06.36 | 0.0 | |||||||||||||||
19 |
Michaela VoženílkováMichaela Voženílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 06.31 | 0.0 | |||||||||||||||
20 |
Kateřina SoučkováKateřina Součková
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 06.26 | 0.0 | |||||||||||||||
21 |
Anna SvobodováAnna Svobodová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 06.13 | 0.0 | |||||||||||||||
22 |
Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 06.11 | 0.0 | |||||||||||||||
23 |
Barbora VítkováBarbora Vítková
AK Slatiňany |
04 | 05.99 | 0.0 | |||||||||||||||
24 |
Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
AC Pardubice |
04 | 05.97 | 0.0 | |||||||||||||||
25 |
Kateřina ŠrautováKateřina Šrautová
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 04.84 | 0.0 | |||||||||||||||
MS |
Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 05.71 | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 08:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavel ŠtěpánekPavel Štěpánek
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 16.74 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 13.41 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 12.60 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 11.20 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 10.49 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Filip ŠtanclFilip Štancl
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 10.31 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan LataJan Lata
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 09.86 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 09.54 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Michal CachMichal Cach
AK Slatiňany |
03 | 08.97 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 08.90 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 08.73 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 08.45 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 08.04 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 07.71 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 08:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 27.13 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 26.80 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 26.12 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
AK Slatiňany |
03 | 23.99 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Adéla DostálováAdéla Dostálová
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 20.59 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 20.51 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 20.35 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 19.68 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 19.05 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Nicol DoležalováNicol Doležalová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 18.65 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 18.33 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 17.36 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Anna SvobodováAnna Svobodová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 14.81 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Michaela VoženílkováMichaela Voženílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 13.09 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 13.04 | 0.0 | |||||||||||||||
MS |
Jana KrušinováJana Krušinová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 13.36 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 07:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr ČermákPetr Čermák
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 50.26 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 49.04 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 35.94 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 34.42 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC Pardubice |
03 | 33.47 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 32.60 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 31.76 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Filip ŠtanclFilip Štancl
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 27.62 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 27.48 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 27.41 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 26.65 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Michal CachMichal Cach
AK Slatiňany |
03 | 25.88 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 24.30 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 22.19 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 21.76 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Pavel SpěvákPavel Spěvák
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 20.53 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 20.15 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 06:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavlína ChvalinováPavlína Chvalinová
AK Slatiňany |
03 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 36.96 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 31.23 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 28.54 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Soňa LeksováSoňa Leksová
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 27.64 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
AK Slatiňany |
03 | 26.41 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 24.50 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 23.35 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Barbora VítkováBarbora Vítková
AK Slatiňany |
04 | 22.32 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 18.38 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 16.97 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Michaela VoženílkováMichaela Voženílková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 15.38 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Jana MačekováJana Mačeková
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 14.48 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Daniela ČernáDaniela Černá
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 14.12 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 05:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KlenkaMatěj Klenka
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 48.08 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 40.35 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Filip ŠtanclFilip Štancl
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 35.22 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 21.62 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jiří HvězdaJiří Hvězda
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 21.13 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Marek BukáčekMarek Bukáček
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 20.32 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 18.98 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Michal CachMichal Cach
AK Slatiňany |
03 | 18.69 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Pavel SpěvákPavel Spěvák
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 15.62 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková
TJ Svitavy, z. s. |
04 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 31.40 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 30.79 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 30.20 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 29.19 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 26.95 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 26.19 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Nicol DoležalováNicol Doležalová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 26.14 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Pavla KopeckáPavla Kopecká
TJ Jiskra Litomyšl |
03 | 25.80 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 23.33 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 21.74 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Kristina RenzováKristina Renzová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 21.06 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 20.55 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 19.98 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 19.71 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Daniela ČernáDaniela Černá
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 19.27 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Adéla BartoňováAdéla Bartoňová
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 18.48 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC Pardubice |
05 | 17.79 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 17.61 | 0.0 | |||||||||||||||
19 |
Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 16.62 | 0.0 | |||||||||||||||
20 |
Klára LiškováKlára Lišková
AC Pardubice |
04 | 15.18 | 0.0 | |||||||||||||||
21 |
Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 14.56 | 0.0 | |||||||||||||||
22 |
Veronika PetránkováVeronika Petránková
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 08.84 | 0.0 | |||||||||||||||
MS |
Agáta UrbancováAgáta Urbancová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 21.60 | ||||||||||||||||
MS |
Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
03 | 26.90 | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef KolářJosef Kolář
AK Slatiňany |
03 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Jan LataJan Lata
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 40.86 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s. |
03 | 39.24 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 36.44 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jakub TrunecJakub Trunec
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 35.55 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 32.33 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Vít HolickýVít Holický
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 31.92 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Adam BartošAdam Bartoš
AK Slatiňany |
03 | 30.88 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 29.66 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Martin LelekMartin Lelek
AK Slatiňany |
03 | 27.86 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Daniel NovákDaniel Novák
Atletika Chrudim, z.s. |
04 | 23.12 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Arsenij BobryševArsenij Bobryšev
TJ Jiskra Litomyšl |
04 | 22.91 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Petr ČermákPetr Čermák
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 20.22 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 19.20 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Filip RomanFilip Roman
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 17.93 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |