výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ mladšího žactva

Svitavy (10. 6. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 12:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BlažekJakub Blažek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 49.07 0.0
2 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 48.28 0.0
3 Daniel ZemanDaniel Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 46.46 0.0
4 Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 46.06 0.0
5 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 42.13 0.0
6 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 41.92 0.0
7 Štěpán TobiškaŠtěpán Tobiška
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
05 40.00 0.0
8 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 39.33 0.0
9 Antonín KönigAntonín König
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 36.78 0.0
10 Vladislav KitayevVladislav Kitayev
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 36.54 0.0
11 Martin ZemanMartin Zeman
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 36.39 0.0
12 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 33.39 0.0
13 Viktor BisViktor Bis
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 32.38 0.0
14 Patrik ČermákPatrik Čermák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 30.04 0.0
15 Jan UrbanJan Urban
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 16.06 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 49.07 0.0
2 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 44.64 0.0
3 Dominika FenikováDominika Feniková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
06 42.36 0.0
4 Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
05 37.65 0.0
5 Adéla CarbováAdéla Carbová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 36.86 0.0
6 Magdaléna OtcovskáMagdaléna Otcovská
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
06 36.15 0.0
7 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 35.45 0.0
8 Kateřina HejlováKateřina Hejlová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
06 31.69 0.0
9 Adéla PetránkováAdéla Petránková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 26.99 0.0
10 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 25.27 0.0
11 Adéla ŠvecováAdéla Švecová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 24.05 0.0
12 Lucie ZahálkováLucie Zahálková
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 23.46 0.0
MS Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
05 48.03
Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků