Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ mladšího žactva

Svitavy (10. 6. 2018)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 43.10
2 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 43.23
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 43.67
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 46.70
5 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 48.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 47.20
2 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 49.90
Samuel SpurnýSamuel Spurný 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 3 DNS
Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DQ
Poznámky:
Závodník Jeništa doběhl v jiné dráze (1.dráze) než vystartoval.
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 43.10
2 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 43.23
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 43.67
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 46.70
5 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 47.20
6 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 48.63
7 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 5 49.90
Samuel SpurnýSamuel Spurný 08 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 3 DNS
Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 47.78
2 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 48.26
3 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 49.85
4 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 50.45
5 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 51.16
6 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 53.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 48.23
2 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 50.59
3 Karolína MichelováKarolína Michelová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 51.83
4 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 53.98
Kateřina MikyskováKateřina Mikysková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 47.78
2 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 48.23
3 Žaneta ZavoralováŽaneta Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 48.26
4 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 49.85
5 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 50.45
6 Dagmar KoblasováDagmar Koblasová 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 50.59
7 Stella JanouškováStella Janoušková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 51.16
8 Karolína MichelováKarolína Michelová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 51.83
9 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 53.30
10 Anděla LinhartováAnděla Linhartová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 53.98
Kateřina MikyskováKateřina Mikysková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS