Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (10. 6. 2018)
skok vysoký - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1.96 11.00
2 183 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.86 9.00
3 Jan BílekJan Bílek 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1.86 8.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1.62 11.00
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 AK BílinaAK Bílina 1.59 9.00
3 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 1.56 8.00
skok o tyči - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 176 František StaněkFrantišek Staněk 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.61 11.00
2 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4.31 9.00
3 4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4.01 8.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 81 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2.50 11.00
2 42 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2.30 9.00
3 242 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2.00 8.00
skok daleký - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 99 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 6.68 11.00
2 61 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6.68 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6.61 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 152 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.61 11.00
2 36 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.59 9.00
3 108 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5.53 8.00
trojskok - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 99 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 14.07 11.00
2 61 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek 91 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13.60 9.00
3 181 Jan ČejkaJan Čejka 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.59 8.00
trojskok - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 15 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.68 11.00
2 152 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67 9.00
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.27 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 12.38 11.00
2 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11.36 9.00
3 5 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.49 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček 88 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 18.03 11.00
2 156 Vít MašekVít Mašek 81 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.89 9.00
3 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič 82 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.46 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 32.52 11.00
2 264 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK MostAK Most 31.41 9.00
3 8 Jana HyjánkováJana Hyjánková 81 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 30.81 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič 82 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 50.77 11.00
2 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček 88 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 45.03 9.00
3 82 Arnošt HolovskýArnošt Holovský 82 AK BílinaAK Bílina 42.13 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Jana HyjánkováJana Hyjánková 81 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 46.94 11.00
2 173 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.71 9.00
3 151 Michaela BaláMichaela Balá 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.35 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 53 Josef EgrtJosef Egrt 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 59.18 11.00
2 26 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr 81 SK JeseniovaSK Jeseniova 49.82 9.00
3 160 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček 88 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 45.40 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 40.99 11.00
2 102 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 40.78 9.00
3 43 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 37.32 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák 89 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 61.49 11.00
2 176 František StaněkFrantišek Staněk 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 58.43 9.00
3 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán 76 AK BílinaAK Bílina 57.75 8.00