Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (10. 6. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Žitná, Venuše 98 AK Bílina 33,00
2 Zábojníková, Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. 29,00
3 Tuláček, Vladislav 88 SC Start Karlovy Vary 28,00
4 Frontzová, Kamila 01 AK Bílina 27,00
5 Hyjánková, Jana 81 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 25,00
6 Staněk, František 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25,00
7 Urbánek, Petr 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 25,00
8 Janetka, Antonín 99 AK Bílina 24,50
9 Vukliševič, Petr 82 SC Start Karlovy Vary 24,00
10 Kožíšek, Čestmír 91 AC Turnov, z. s. 23,00
11 Strnad, Pavel 96 AK Bílina 23,00
12 Svobodová, Lucie 96 AK Most 22,00
13 Páleník, Ondřej 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22,00
14 Velcová, Vendula 90 SK Jeseniova 22,00
15 Bařtipán, Libor 76 AK Bílina 22,00
16 Bisová, Nikola 02 AK Bílina 20,00
17 Dvořák, Jiří 89 AC Turnov, z. s. 20,00
18 Žižka, Filip 93 AK Bílina 20,00
19 Líbalová, Kateřina 83 A. C. TEPO Kladno 20,00
20 Vejražka, Daniel 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 20,00
21 Maštalířová, Emma 00 SK Jeseniova 20,00
22 Egrt, Josef 97 AC Turnov, z. s. 20,00
23 Víla, Ladislav 95 AC Turnov, z. s. 20,00
24 Francouzová, Klára 01 AK Bílina 19,00
25 Jalový, Filip 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19,00
26 Šilerová, Kateřina 02 AK Bílina 19,00
27 Musil, Daniel 89 SK Jeseniova 18,00
28 Gläßer, Maria 96 Atletika Litvínov, z.s. 18,00
29 Eibichová, Eliška 02 SK Jeseniova 17,00
30 Cikánová, Andrea 00 SK Jeseniova 16,00
31 Ciesla, Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. 16,00
32 Čejka, Jan 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15,00
33 Krčmář, Maxmilian 93 AK Bílina 15,00
34 Mašek, Vít 81 SC Start Karlovy Vary 15,00
35 Vokrouhlický, Jakub 00 SK Jeseniova 15,00
36 Jaššo, Slavomír 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15,00
37 Husáková, Tereza 01 SK Jeseniova 15,00
38 Bílek, Jan 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15,00
39 Kurková, Gabriela 95 AK Most 15,00
40 Kukla, Christopher 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15,00
41 Vurm, Vítězslav 01 SC Start Karlovy Vary 14,00
42 Germeková, Štěpánka 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14,00
43 Hodková, Eliška 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14,00
44 Matulová, Laura 84 AC Česká Lípa 14,00
45 Nejedlý, Petr 88 AK Bílina 14,00
46 Sedněv, Radek 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13,00
47 Čurdová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 13,00
48 Caisová, Hana 95 SK Jeseniova 13,00
49 Nesvadba, Ondřej 97 AC Turnov, z. s. 13,00
50 Chvála, Matěj 93 AC Slovan Liberec, z.s. 12,00
51 Malá, Sára 99 AK Most 12,00
52 Vrabcová, Kristýna 99 AK Most 12,00
53 Mašek, Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. 12,00
54 Slavíková, Magdaléna 03 AK Bílina 12,00
55 Kuklík, Jan 96 SK Jeseniova 11,50
56 Hořejší, Michaela 97 AK Most 11,00
57 Sabadosh, Anastasiya 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,00
58 Fisková, Nikola 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,00
59 Hýsková, Adriana 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,00
60 Holubovský, Daniel 00 A. C. TEPO Kladno 11,00
61 Kalát, Josef 55 AK Bílina 11,00
62 Hanyk, Michal 02 AC Turnov, z. s. 11,00
63 Trafina, Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 10,00
64 Zahrádka, Václav 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10,00
65 Čihařová, Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10,00
66 Stehlík, Petr 77 AC Turnov, z. s. 10,00
67 Málková, Markéta 94 AC Česká Lípa 10,00
68 Gaisl, Luboš 85 AC Turnov, z. s. 10,00
69 Fisková, Tereza 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10,00
70 Šimek, David 97 SK Jeseniova 9,00
71 Šístek, Michal 95 SK Jeseniova 9,00
72 Coufal, Jakub 86 AK Bílina 9,00
73 Švojgr, Jiří 81 SK Jeseniova 9,00
74 Zaplatílková, Lucie 94 A. C. TEPO Kladno 9,00
75 Procházka, Pavel 79 SC Start Karlovy Vary 9,00
76 Königsmarková, Justýna 03 SK Jeseniova 9,00
77 Zahrádková, Eliška 03 AK Most 9,00
78 Hamerlová, Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9,00
79 Vaynahiy, Volodymyr 00 AC Slovan Liberec, z.s. 9,00
80 Janoušek, Jiří 51 AK Bílina 9,00
81 Pavelková, Hana 00 AK Most 9,00
82 Matoušková, Adéla 01 A. C. TEPO Kladno 9,00
83 Tichá, Kateřina 01 SK Jeseniova 9,00
84 Lánská, Barbora 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 9,00
85 Radostný, Tomáš 02 AC Slovan Liberec, z.s. 8,00
86 Šťastná, Kateřina 01 SK Jeseniova 8,00
87 Novotný, Jakub 01 SK Jeseniova 8,00
88 Pavinger, Matěj 00 SK Jeseniova 8,00
89 Kraft, Lukáš 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8,00
90 Skalická, Veronika 02 SK Jeseniova 8,00
91 Ryšavá, Vendulka 02 AC Česká Lípa 8,00
92 Dang, Thao Linh 04 AK Bílina 8,00
93 Neumanová, Adéla 04 AK Bílina 8,00
94 Holovský, Arnošt 82 AK Bílina 8,00
95 Balá, Michaela 95 A. C. TEPO Kladno 8,00
96 Kaňáková, Denisa 95 A. C. TEPO Kladno 8,00
97 Šepotěv, Vjačeslav 96 A. C. TEPO Kladno 8,00
98 Suchopárová, Eliška 96 SK Kotlářka Praha, z.s. 8,00
99 Veselá, Adéla 99 AC Česká Lípa 8,00
100 Živná, Lucie 99 SK Kotlářka Praha, z.s. 7,00
101 Zapletalová, Kateřina 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7,00
102 Landová, Gabriela 97 A. C. TEPO Kladno 7,00
103 Edlová, Tereza 97 SK Kotlářka Praha, z.s. 7,00
104 Laštovka, Jan 96 AK Bílina 7,00
105 Eibl, Miroslav 80 AK Bílina 7,00
106 Novotný, Lukáš 84 SK Jeseniova 7,00
107 Kalibová, Kateřina 04 AK Most 7,00
108 Sekerák, Michal 69 AK Bílina 7,00
109 Řeháková, Magdaléna 03 AK Bílina 7,00
110 Pelová, Simona 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
111 Hevessy, Karel 98 A. C. TEPO Kladno 7,00
112 Švihálek, David 00 A. C. TEPO Kladno 7,00
113 Ullmann, Jan 00 SC Start Karlovy Vary 7,00
114 Součková, Anežka 00 SK Kotlářka Praha, z.s. 7,00
115 Fialová, Kateřina 00 SK Kotlářka Praha, z.s. 7,00
116 Švejda, Jan 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7,00
117 Suchopárek, Patrik 01 AK Bílina 7,00
118 Khunová, Kateřina 02 A. C. TEPO Kladno 6,00
119 Kašparová, Karolína 00 A. C. TEPO Kladno 6,00
120 Labuťová, Nikola 00 A. C. TEPO Kladno 6,00
121 Markusek, Nicolas 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
122 Chloupek, Jakub 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6,00
123 Cibiková, Tereza 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 6,00
124 Pastrňák, Aleš 76 A. C. TEPO Kladno 6,00
125 Kolcová, Michaela 66 SK Jeseniova 6,00
126 Horák, Pavel 96 AC Slovan Liberec, z.s. 6,00
127 Vondrášek, David 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
128 Kollárová, Adéla 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6,00
129 Litera, Adam 98 A. C. TEPO Kladno 6,00
130 Hartman, Kryštof 99 A. C. TEPO Kladno 5,00
131 Pícha, Marek 99 AK Bílina 5,00
132 Košťál, Vojtěch 96 AK Bílina 5,00
133 Pecen, Adam 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
134 Berreur, Natálie 83 AC Česká Lípa 5,00
135 Nájemníková, Lucie 88 AK Most 5,00
136 Adlerová, Alexandra 56 AK Bílina 5,00
137 Motejlová, Kristina 04 AK Bílina 5,00
138 Šafář, Jakub 04 AC Turnov, z. s. 5,00
139 Procházková, Klára 03 AK Bílina 5,00
140 Vondrášek, David 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
141 Šírlová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 5,00
142 Moskvitinová, Lýdie 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4,50
143 Lacinová, Tereza 04 AK Bílina 4,50
144 Bouchnerová, Alena 74 AC Česká Lípa 4,00
145 Schuldesová, Viktorie 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4,00
146 Kolář, Václav 89 AC Slovan Liberec, z.s. 4,00
147 Ajšmanová, Kamila 87 AC Česká Lípa 4,00
148 Pták, Jaroslav 47 AK Bílina 4,00
149 Straka, Daniel 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4,00
150 Málek, Vít 01 SK Jeseniova 4,00
151 Vacek, Matyáš 01 SK Jeseniova 4,00
152 Decker, Jan 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4,00
153 Horký, Filip 96 AC Turnov, z. s. 4,00
154 Havrda, Josef 97 AC Turnov, z. s. 4,00
155 Loufek, Jiří 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4,00
156 Bureš, Michal 99 SC Start Karlovy Vary 4,00
157 Drunecký, Lukáš 01 A. C. TEPO Kladno 3,00
158 Mašková, Anna 01 A. C. TEPO Kladno 3,00
159 Beníček, Ondřej 02 AC Slovan Liberec, z.s. 3,00
160 Ambrožová, Aneta 02 SK Kotlářka Praha, z.s. 3,00
161 Brunclíková, Jana 02 AK Bílina 3,00
162 Balášová, Kateřina 02 Atletika Litvínov, z.s. 3,00
163 Kratochvíl, Lukáš 02 SK Jeseniova 3,00
164 Sýkora, Oldřich 00 A. C. TEPO Kladno 3,00
165 Šárová, Tereza 00 AK Most 3,00
166 Žitný, David 81 SK Jeseniova 3,00
167 Wachtl, Vojtěch 86 AC Turnov, z. s. 2,00
168 Hanzlíková, Simona 90 SK Kotlářka Praha, z.s. 2,00
169 Šroubek, Petr 95 AK Bílina 2,00
170 Sommer, Tadeáš 93 SC Start Karlovy Vary 2,00
171 Kelnerová, Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2,00
172 Somrová, Šárka 04 A. C. TEPO Kladno 2,00
173 Hammerschmidtová, Hana 00 AK Most 2,00
174 Pavlisová, Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 2,00
175 Roubíková, Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 2,00
176 Černá, Barbora 01 A. C. TEPO Kladno 2,00
177 Lácha, František 02 AK Bílina 2,00
178 Jelínek, Kryštof 02 AC Slovan Liberec, z.s. 2,00
179 Rázga, Igor 02 SK Jeseniova 2,00
180 Plecitá, Gabriela 01 SK Kotlářka Praha, z.s. 2,00
181 Mandová, Aneta 97 SK Jeseniova 2,00
182 Hošek, Milan 98 AC Turnov, z. s. 2,00
183 Zikmund, Jiří 98 AC Slovan Liberec, z.s. 2,00
184 Pejšman, Mikuláš 98 SC Start Karlovy Vary 2,00
185 Sakala, Filip 96 AC Turnov, z. s. 2,00
186 Potůčková, Alžběta 95 SK Kotlářka Praha, z.s. 1,00
187 Trčová, Jana 96 AC Česká Lípa 1,00
188 Votinská, Barbora 96 SK Kotlářka Praha, z.s. 1,00
189 Vlachová, Radka 99 SK Kotlářka Praha, z.s. 1,00
190 Roztočil, Adam 99 A. C. TEPO Kladno 1,00
191 Drncová, Eliška 01 A. C. TEPO Kladno 1,00
192 Launa, Erik 01 A. C. TEPO Kladno 1,00
193 Melč, Ondřej 02 A. C. TEPO Kladno 1,00
194 Schüssmann, Vítězslav 02 AK Bílina 1,00
195 Malíková, Valentýna 00 SK Kotlářka Praha, z.s. 1,00
196 Pistorová, Michaela 00 SK Jeseniova 1,00
197 Kotěšovcová, Pavla 00 SK Jeseniova 1,00
198 Skuhrovec, Adam 00 SK Jeseniova 1,00
199 Rybář, Martin 00 SK Jeseniova 1,00
200 Nekvapilová, Kristýna 04 AK Most 1,00
201 Bajbora, Jan 80 AK Bílina 1,00
202 Petrák, Miloslav 93 SC Start Karlovy Vary 1,00