Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (10. 6. 2018)

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 197 Filip JalovýFilip Jalový 90 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:00.85 11.00
2 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 3 2:02.37 9.00
3 39 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:03.84 8.00
4 87 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 8 2:05.40 7.00
5 163 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:05.93 6.00
6 122 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:06.38 5.00
7 165 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:06.56 4.00
8 8 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 8 2:08.72 3.00
9 137 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:08.76 2.00
10 108 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:11.38 1.00
11 94 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 3 2:16.00
MS Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:11.75
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 256 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 1 2:22.67 11.00
2 161 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:23.95 9.00
3 80 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.50 8.00
4 163 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:26.17 7.00
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:29.46 6.00
6 86 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 3 2:32.21 5.00
7 16 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 2:36.08 4.00
8 316 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:41.31 3.00
9 174 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:42.14 2.00
10 166 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:43.44 1.00
MS Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:17.29
Celkem 11 závodníků