výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (10. 6. 2018)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.83 11.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15.94 9.00
3 140 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16.58 8.00
4 129 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17.99 5.00
5 180 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.15 4.00
31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 168.7a
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 16.95 7.00
2 44 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.24 6.00
3 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.27 3.00
4 141 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.28 2.00
5 136 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.58 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.83 11.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 15.94 9.00
3 140 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16.58 8.00
4 5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 16.95 7.00
5 44 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.24 6.00
6 129 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17.99 5.00
7 180 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 19.15 4.00
8 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.27 3.00
9 141 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.28 2.00
10 136 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.58 1.00
31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ