Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (10. 6. 2018)

4 x 400 m - Muži

Muži 01 (ne, 10.6.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Strnad, Pícha, Nejedlý, Janetka Strnad, Pícha, Nejedlý, Janetka AK BílinaAK Bílina 2 3:30.35 11.00
2 44 Vokrouhlický, Šimek, Šístek, Pavinger Vokrouhlický, Šimek, Šístek, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:30.74 9.00
3 Bartoň, Chloupek, Chloupek, Páleník, Urbánek Bartoň, Chloupek, Chloupek, Páleník, Urbánek TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3:35.07 8.00
4 130 Vaynahiy, Zikmund, Radostný, Jelínek Vaynahiy, Zikmund, Radostný, Jelínek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 3:36.95 7.00
5 57 Hanyk, Havrda, Horký, Víla Hanyk, Havrda, Horký, Víla AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:37.76 6.00
6 197 Jalový, Loufek, Švejda, Vondrášek Jalový, Loufek, Švejda, Vondrášek TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:38.52 5.00
7 Pejšman, Bureš, Vurm, Hanák Pejšman, Bureš, Vurm, Hanák TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 3:39.48 3.00
Celkem 7 závodníků
Muži 02 (ne, 10.6.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Drunecký, Holubovský, Pánek, Šepotěv Drunecký, Holubovský, Pánek, Šepotěv A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:38.93 4.00
2 Horák, Mašek, Sedlmayer, Čechtický Horák, Mašek, Sedlmayer, Čechtický AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:46.38 2.00
3 Štěch, Laštovka, Lácha, Schüssmann Štěch, Laštovka, Lácha, Schüssmann AK BílinaAK Bílina 2 3:50.74 1.00
4 71 Bartůněk, Čermák, Gaisl, Šafář Bartůněk, Čermák, Gaisl, Šafář AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 4:00.37
5 187 Straka, Blažek, Sedněv, Kotraba Straka, Blažek, Sedněv, Kotraba TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:15.57
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Caisová, Eibichová, Ulmanová, Velcová Caisová, Eibichová, Ulmanová, Velcová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 4:12.77 11.00
2 7 Hodková, Hýsková, Sabadosh, Fisková Hodková, Hýsková, Sabadosh, Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:16.66 9.00
3 252 Hořejší, Malá, Holá, Svobodová Hořejší, Malá, Holá, Svobodová AK MostAK Most 6 4:19.08 7.00
4 171 Mašková, Pelová, Roubíková, Zaplatílková Mašková, Pelová, Roubíková, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:19.23 6.00
5 285 Málková, Širlová, Trčová, Veselá Málková, Širlová, Trčová, Veselá AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 4:33.69 4.00
6 Lacinová, Strapková, Olahová, Žitná Lacinová, Strapková, Olahová, Žitná AK BílinaAK Bílina 4:39.26 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Fučíková, Vašinová, Moskvitinová, Kolínská Fučíková, Vašinová, Moskvitinová, Kolínská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:18.94 8.00
2 Plecitá, Potůčková, Součková, Vlachová Plecitá, Potůčková, Součková, Vlachová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4:26.31 5.00
3 283 Berreur, Bouchnerová, Klímová, Matulová Berreur, Bouchnerová, Klímová, Matulová AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 4:51.93 2.00
4 117 Dittrichová, Vodrážková, Vítková, Balášová Dittrichová, Vodrážková, Vítková, Balášová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 4:51.95 1.00
5 262 Škaloudová, Větrovcová, Pavelková, Vrabcová Škaloudová, Větrovcová, Pavelková, Vrabcová AK MostAK Most 5 4:54.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Caisová, Eibichová, Ulmanová, Velcová Caisová, Eibichová, Ulmanová, Velcová SK JeseniovaSK Jeseniova 5 4:12.77 11.00
2 7 Hodková, Hýsková, Sabadosh, Fisková Hodková, Hýsková, Sabadosh, Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:16.66 9.00
3 4 Fučíková, Vašinová, Moskvitinová, Kolínská Fučíková, Vašinová, Moskvitinová, Kolínská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 4:18.94 8.00
4 252 Hořejší, Malá, Holá, Svobodová Hořejší, Malá, Holá, Svobodová AK MostAK Most 6 4:19.08 7.00
5 171 Mašková, Pelová, Roubíková, Zaplatílková Mašková, Pelová, Roubíková, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:19.23 6.00
6 Plecitá, Potůčková, Součková, Vlachová Plecitá, Potůčková, Součková, Vlachová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4:26.31 5.00
7 285 Málková, Širlová, Trčová, Veselá Málková, Širlová, Trčová, Veselá AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 4:33.69 4.00
8 Lacinová, Strapková, Olahová, Žitná Lacinová, Strapková, Olahová, Žitná AK BílinaAK Bílina 4:39.26 3.00
9 283 Berreur, Bouchnerová, Klímová, Matulová Berreur, Bouchnerová, Klímová, Matulová AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 4:51.93 2.00
10 117 Dittrichová, Vodrážková, Vítková, Balášová Dittrichová, Vodrážková, Vítková, Balášová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 4:51.95 1.00
11 262 Škaloudová, Větrovcová, Pavelková, Vrabcová Škaloudová, Větrovcová, Pavelková, Vrabcová AK MostAK Most 5 4:54.27