výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (10. 6. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.55 11.00
2 68 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 21.83 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.39 8.00
4 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 22.63 7.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 22.67 6.00
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.88 5.00
7 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 23.57
115 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.07 4.00
2 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.28 2.00
3 99 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 8 23.31 1.00
4 131 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.60
5 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.69
6 58 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 23.74
7 39 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.88
166 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.11 3.00
2 120 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.59
3 117 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.05
4 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 24.06
5 121 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.22
6 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.36
7 90 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 24.43
8 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 24.57
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 14:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.46
2 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 24.32
3 28 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.91
4 32 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.47
5 199 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.71
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.55 11.00
2 68 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 21.83 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 22.39 8.00
4 83 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 22.63 7.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 22.67 6.00
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.88 5.00
7 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.07 4.00
8 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.11 3.00
9 133 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.28 2.00
10 99 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 8 23.31 1.00
11 30 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.46
12 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 23.57
13 120 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.59
14 131 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.60
15 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.69
16 58 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 23.74
17 39 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.88
18 117 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.05
19 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 24.06
20 121 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.22
21 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 24.32
22 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.36
23 90 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 24.43
24 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 24.57
25 28 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.91
26 32 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.47
27 199 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.71
115 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
166 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.23 11.00
2 26 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.71 9.00
3 29 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.02 8.00
4 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 26.14 7.00
5 31 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.38 6.00
6 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 26.73 4.00
153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 26.47 5.00
2 44 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.74 3.00
3 3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.90 2.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 AK BílinaAK Bílina 27.23 1.00
5 43 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 27.30
6 171 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 28.20
7 94 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 29.76
252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.31
2 33 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.61
3 268 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 28.93
4 174 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.94
5 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 29.32
6 47 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 29.45
7 163 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.30
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 32 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.79
MS Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.13
MS Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 30.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.23 11.00
2 26 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.71 9.00
3 29 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.02 8.00
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.13
5 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 26.14 7.00
6 31 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.38 6.00
7 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 26.47 5.00
8 158 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 26.73 4.00
9 44 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.74 3.00
10 3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 26.90 2.00
11 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 AK BílinaAK Bílina 27.23 1.00
12 43 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 27.30
13 171 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 28.20
14 33 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.31
15 33 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.61
16 268 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 28.93
17 174 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.94
18 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 29.32
19 47 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 29.45
20 94 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 29.76
21 32 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.79
22 163 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.30
23 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 30.67
153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina DNS
252 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 DNS