Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (10. 6. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.36 11.00
2 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 52.75 9.00
3 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.14 7.00
4 127 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.24 6.00
5 93 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 53.25 5.00
6 166 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 55.37 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 52.77 8.00
2 190 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 53.37 4.00
3 8 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 54.05 3.00
4 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 56.36 1.00
165 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.36 11.00
2 130 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 52.75 9.00
3 163 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 52.77 8.00
4 123 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.14 7.00
5 127 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.24 6.00
6 93 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 53.25 5.00
7 190 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 53.37 4.00
8 8 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 54.05 3.00
9 166 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 55.37 2.00
10 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 56.36 1.00
165 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 57.64 11.00
2 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.90 9.00
3 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 59.65 8.00
4 247 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 60.59 7.00
5 44 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 61.31 6.00
6 256 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 1 63.71 4.00
153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 63.20 5.00
2 171 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 64.95 3.00
3 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 65.49 2.00
MS Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 61.35
301 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
47 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 57.64 11.00
2 27 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.90 9.00
3 91 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 3 59.65 8.00
4 247 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 60.59 7.00
5 44 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 61.31 6.00
6 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 61.35
7 289 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 63.20 5.00
8 256 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 1 63.71 4.00
9 171 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 64.95 3.00
10 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 65.49 2.00
153 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
301 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
47 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNF