výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo mladšího žactva, skupina A

Praha - Juliska (15. 5. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 15.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Tomáš PalánTomáš Palán
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
05 51.43 0.0 24.00
2 1 Jonáš LupačJonáš Lupač
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 49.75 0.0 23.00
3 14 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 46.45 0.0 22.00
4 39 Adam ŽeníšekAdam Ženíšek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 45.97 0.0 21.00
5 51 Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
05 42.18 0.0 20.00
6 44 Erik GalstjanErik Galstjan
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 40.97 0.0 19.00
7 7 Matěj BednářMatěj Bednář
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 39.19 0.0 18.00
8 4 David SurgaDavid Surga
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
07 38.11 0.0 17.00
9 1 Adam PodlipnýAdam Podlipný
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
07 37.95 0.0 16.00
10 17 Jan ŽilinaJan Žilina
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 37.10 0.0 15.00
11 49 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 34.00 0.0 14.00
12 3 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 31.89 0.0 13.00
13 47 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 31.75 0.0 12.00
14 6 Mathias ShonMathias Shon
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 31.60 0.0 11.00
15 46 Matyas NejdlMatyas Nejdl
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 29.19 0.0 10.00
16 10 Vítězslav ZátkaVítězslav Zátka
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
07 26.90 0.0 9.00
17 34 Tomáš MarelTomáš Marel
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
05 26.37 0.0 8.00
18 50 David ZemanDavid Zeman
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 24.78 0.0 7.00
19 7 Filip BartoňFilip Bartoň
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
06 22.64 0.0 6.00
20 34 Marek StrachMarek Strach
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 19.30 0.0 5.00
6 Jiří HabersbergerJiří Habersberger
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 DNS 0.0
13 Adam JakešAdam Jakeš
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
07 DNS 0.0
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 15.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 52.25 0.0 24.00
2 9 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
07 39.29 0.0 23.00
3 43 Berenika HrašováBerenika Hrašová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 37.28 0.0 22.00
4 40 Matylda BeránkováMatylda Beránková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 37.26 0.0 21.00
5 17 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 36.30 0.0 20.00
6 6 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 36.22 0.0 19.00
7 8 Alena HatiarováAlena Hatiarová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
05 34.92 0.0 18.00
8 10 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 33.88 0.0 17.00
9 47 Karolína ŠtélováKarolína Štélová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
05 33.14 0.0 16.00
10 51 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 32.09 0.0 15.00
11 42 Mia MarkovičováMia Markovičová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 31.31 0.0 14.00
12 35 Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 31.19 0.0 13.00
13 1 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
06 30.99 0.0 12.00
14 49 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
07 29.65 0.0 11.00
15 12 Emma GrecmanováEmma Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27.96 0.0 10.00
16 48 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 27.87 0.0 9.00
17 7 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 26.06 0.0 8.00
18 13 Agáta ProcházkováAgáta Procházková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 25.52 0.0 7.00
19 39 Alžběta MachováAlžběta Machová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
07 24.31 0.0 6.00
20 13 Vendula JelínkováVendula Jelínková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 24.16 0.0 5.00
21 5 Alžběta FranklováAlžběta Franklová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 21.85 0.0 4.00
22 50 Dita KuchařováDita Kuchařová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 21.77 0.0 3.00
23 41 Monika CuřínováMonika Cuřínová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
05 21.01 0.0 2.00
24 46 Anna VolfováAnna Volfová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 20.00 0.0 1.00
25 51 Karolína KváčováKarolína Kváčová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 18.82 0.0
Celkem 25 závodníků