výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Plzeň (9. 6. 2018)

Trojskok - Muži

(so, 9.6.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 14.15 +0.9 m/s 14,15  +0.9--14,15--- 11.00
2 4 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 13.15 -2.5 m/s 12,50  +0.412,65  -2.513,11  -2.313,1113,15  -2.5-13,09  -1.7 9.00
3 142 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.15 -1.8 m/s x11,59  -4.212,92  -2.412,9212,59  -2.312,60  -1.413,15  -1.8 8.00
4 182 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 13.08 -1.7 m/s 12,01  +2.212,76  -2.113,08  -1.713,0813,03  -2.3-- 7.00
5 5 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 12.87 -3.2 m/s 11,39  +1.912,61  -2.012,76  -1.912,7612,87  -3.212,52  -2.4x 6.00
6 3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 12.68 -3.1 m/s 12,22  +1.612,68  -3.112,53  -3.612,68x-- 5.00
7 322 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.55 +1.0 m/s 12,18  +2.312,55  +1.012,10  -2.412,55--- 4.00
8 24 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 12.33 -2.2 m/s x12,25  -1.211,91  -2.712,2511,98  -2.612,33  -2.212,15  +0.8 3.00
9 63 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 12.19 -2.0 m/s x12,09  -0.412,19  -2.012,190.00.00.0 2.00
10 95 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 12.14 +1.8 m/s 12,14  +1.8xx12,140.00.00.0 1.00
11 312 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 11.95 +1.3 m/s 11,95  +1.311,60  -4.111,91  -3.111,950.00.00.0
12 111 Michal VoldřichMichal Voldřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 11.71 +2.9 m/s 11.34 +1.3 m/s 11,34  +1.311,71  +2.9x11,710.00.00.0
14 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
89 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
88 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 9.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Jana PolívkováJana Polívková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 10.94 +0.0 m/s 10,86  +1.010,94  +0.0x10,9410,92  +0.010,82  +1.5x 11.00
2 295 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 10.65 -0.5 m/s xx10,40  +2.210,4010,63  -0.510,60  +1.510,65  -0.5 9.00
3 287 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 10.45 +0.0 m/s 10,25  +0.710,15  +0.610,11  +0.210,25x10,37  +1.610,45  +0.0 8.00
4 310 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 10.38 +0.3 m/s 10,09  +1.409,99  +1.6x10,0910,28  +0.410,29  +1.010,38  +0.3 7.00
5 321 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 10.34 +0.4 m/s 10,18  +1.810,12  -1.410,34  +0.410,34xxx 6.00
6 183 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
94 10.12 -0.3 m/s 09,76  +0.910,07  +0.5-10,0709,75  +0.410,12  -0.309,90  +0.8 5.00
7 228 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.98 +2.1 m/s 09.89 -1.1 m/s 09,98  +2.109,89  -1.1-09,98--- 4.00
8 27 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 09.94 +1.2 m/s 09,94  +1.209,92  -0.409,68  +1.709,9409,46  +0.809,80  +0.309,41  +1.5 3.00
9 61 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 09.54 -0.4 m/s 09,29  +0.409,54  -0.409,37  +0.409,54--- 2.00
8 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků