Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD mužů a žen

Plzeň (10. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:55) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.57
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 11.60
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.77
4 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.96
5 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 13.19
MS Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:55) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 11.77
2 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.07
3 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.17
4 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 12.23
5 Patrik VaněčekPatrik Vaněček 99 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 2 12.37
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 13.27
Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:55) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.24
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 12.38
3 423 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.52
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.63
5 Jaroslav ŽďárskýJaroslav Žďárský 82 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 8 12.85
6 Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2 13.38
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.72
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2018 - 12:55) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.63 11.00
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.67 9.00
3 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 11.88 8.00
4 367 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.15 7.00
5 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.18 5.50
6 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 12.23 3.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2018 - 12:55) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.77 2.00
2 423 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 12.06 1.00
3 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.18 5.50
4 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 12.23 3.50
5 Patrik VaněčekPatrik Vaněček 99 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 3 12.31
6 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.32
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.96
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.29
3 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 13.74
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.07
5 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.27
6 Simona DrdováSimona Drdová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.31
7 322 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 466 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.36
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.77
3 318 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.05
4 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 14.08
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.24
6 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 14.54
Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:10) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.92
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.04
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.55
4 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.88
5 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.39
6 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 14.49
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.89 11.00
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.96 9.00
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.19 8.00
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 13.21 7.00
5 466 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.31 6.00
6 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.83 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.52 4.00
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.72 3.00
3 318 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.80 2.00
4 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.81 1.00
5 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 13.90
Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.43 11.00
2 40 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.71 9.00
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.75 8.00
4 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 24.76 6.00
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
344 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.71 7.00
2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 24.94 4.00
3 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.54 2.00
4 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 25.60 1.00
5 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 25.77
MS Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.03
423 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert WeberAlbert Weber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.93 5.00
2 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 25.43 3.00
3 35 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.76
4 Jaroslav ŽďárskýJaroslav Žďárský 82 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 7 26.52
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 28.54
Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik VaněčekPatrik Vaněček 99 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5 26.28
2 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 26.78
Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 4 DNS
Zdeněk WeberZdeněk Weber 71 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 6 DNS
Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:00) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 26.38 11.00
2 466 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 26.78 9.00
3 115 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.20 8.00
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 27.22 7.00
5 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 27.79 6.00
6 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 27.81 5.00
7 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.16 3.00
8 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 28.74 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 318 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 28.04 4.00
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.41 2.00
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 28.98
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.18
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.66
6 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 29.86
MS Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 29.22
Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 29.41
2 322 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.57
3 490 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 29.69
4 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 29.99
5 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.06
6 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 30.36
MS Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 29.93
Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 344 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 51.29 11.00
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 52.55 9.00
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 54.26 8.00
4 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 55.87 6.00
5 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 56.19 4.00
MS Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 52.78
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 54.90 7.00
2 Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 55.96 5.00
3 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 56.37 3.00
4 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 56.72 2.00
5 383 Tomáš HašekTomáš Hašek 89 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 3 67.02 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 63.35 11.00
2 443 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 64.04 9.00
3 469 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 64.86 8.00
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 65.61 7.00
5 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 72.70 6.00
6 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 72.89 5.00
7 432 Markéta MyslivcováMarkéta Myslivcová 93 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 8 74.23 4.00
8 Zdenka KamišováZdenka Kamišová 78 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 2 75.83 3.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži

(ne, 10.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 367 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:02.32 11.00
2 87 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:13.20 9.00
3 475 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:24.36 8.00
4 445 Lukáš KolaříkLukáš Kolařík 90 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 6 2:29.37 7.00
5 476 Richard PytelkaRichard Pytelka 82 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 8 2:41.16 6.00
6 383 Tomáš HašekTomáš Hašek 89 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 5 2:48.38 5.00
386 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 328 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:22.10 11.00
2 469 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 2:26.81 9.00
3 385 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:26.98 8.00
4 173 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 2:30.57 7.00
5 43 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:31.18 6.00
6 117 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:32.64 5.00
7 484 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:49.26 4.00
8 36 Eliška RosenbaumováEliška Rosenbaumová 99 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 10 2:50.78 3.00
9 427 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:52.51 2.00
10 489 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 2:59.97 1.00
11 471 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:09.28
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 173 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11:33.78 11.00
2 36 Eliška RosenbaumováEliška Rosenbaumová 99 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 1 11:45.83 9.00
3 446 Nela KristenováNela Kristenová 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12:04.37 8.00
4 54 Jana HockáJana Hocká 80 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 4 12:33.32 7.00
5 172 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 12:51.36 6.00
6 168 Markéta KorellusováMarkéta Korellusová 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13:04.27 5.00
7 488 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 13:04.97 4.00
8 33 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 13:24.81 3.00
9 399 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 10 13:54.61 2.00
10 432 Markéta MyslivcováMarkéta Myslivcová 93 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 7 14:01.51 1.00
Celkem 10 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 10.6.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 175 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 16:39.09 11.00
2 447 Jan BielikJan Bielik 95 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 2 18:01.10 9.00
3 100 Tomáš HlinovskýTomáš Hlinovský 91 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 3 18:36.97 8.00
4 66 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 11 18:51.68 7.00
5 62 Zdeněk ForsterZdeněk Forster 69 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 7 18:58.98 6.00
6 445 Lukáš KolaříkLukáš Kolařík 90 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 1 20:09.80 5.00
7 44 Libor KupkaLibor Kupka 82 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 10 20:10.06 4.00
8 152 Václav KrálVáclav Král 83 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 12 20:26.00 3.00
MS 87 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 17:58.86
MS 60 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 16:44.33
386 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
191 Radek JíraRadek Jíra 80 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 4 DNF
Celkem 12 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 467 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 63.83 11.00
2 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 65.11 9.00
3 191 Radek JíraRadek Jíra 80 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 3 76.96 6.00
4 Tomáš MráčekTomáš Mráček 93 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 7 84.09 4.00
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 88.28 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 447 Jan BielikJan Bielik 95 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 4 66.70 8.00
2 383 Tomáš HašekTomáš Hašek 89 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 5 70.12 7.00
3 476 Richard PytelkaRichard Pytelka 82 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 3 80.14 5.00
Zdeněk WeberZdeněk Weber 71 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 7 DNS
Petr NovákPetr Novák 82 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 68.89 11.00
2 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 69.90 9.00
3 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 70.98 8.00
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 73.78 7.00
5 488 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 78.21 6.00
6 54 Jana HockáJana Hocká 80 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 3 83.99 5.00
MS Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 85.47
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Muži

(ne, 10.6.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Had, Petrikovič, Vaidiš, Sztrapek Had, Petrikovič, Vaidiš, Sztrapek SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 3:36.88 11.00
2 Kůtek, Zýka, Bauer, Brych Kůtek, Zýka, Bauer, Brych SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 3:43.84 9.00
3 Terč, Toncar, Fiala, Langmaier Terč, Toncar, Fiala, Langmaier SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 3:53.14 8.00
4 475 Matulka, Andrle, Roháč, Trávníček Matulka, Andrle, Roháč, Trávníček TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 3:55.81 7.00
5 Žďárský, Pytelka, Vaněček, Bielik Žďárský, Pytelka, Vaněček, Bielik Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 8 4:14.06 6.00
6 191 Jíra, Kolařík, Král, Hlinovský Jíra, Kolařík, Král, Hlinovský Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5 4:34.21 5.00
Kastner, Žahour, Pruner, Hanzlík Kastner, Žahour, Pruner, Hanzlík TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markofová, Loufková, Burešová, Navrátilová Markofová, Loufková, Burešová, Navrátilová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 4:13.57 11.00
2 Babyncová, Tiralová, Poncová, Jarošová Babyncová, Tiralová, Poncová, Jarošová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 4:14.91 9.00
3 Bílková, Láská, Uhlová, Králová Bílková, Láská, Uhlová, Králová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 4:26.41 8.00
4 173 Dolejšová, Kubátová, Jandová, Šafaříková Dolejšová, Kubátová, Jandová, Šafaříková Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:28.26 7.00
5 Nová, Schveinerová, Zápotocká, Vébrová Nová, Schveinerová, Zápotocká, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 4:42.23 6.00
6 Kotroušová, Dvorská, Košíková, Vaňková Kotroušová, Dvorská, Košíková, Vaňková TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:56.96 5.00
7 Kůtková, Utikalová, Horáčková, Lofová Kůtková, Utikalová, Horáčková, Lofová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 4:59.69 4.00
8 488 Špererová, Papayová, Strašková, Mikulová Špererová, Papayová, Strašková, Mikulová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 5:04.33 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 10.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.761.811.861.911.962.00 Body
1 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
99 2.00 o---o-o-o-xoxxx 11.00
2 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 1.61 ooxoxxx 9.00
3 475 Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 1.61 oxoxxoxxx 8.00
4 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 1.61 xoxxoxxox- 7.00
5 Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
93 1.56 xxooxxx 6.00
6 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
99 1.56 oxoxxx 5.00
7 467 Michal BrychMichal Brych
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 1.56 oxxoxxx 4.00
8 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 1.51 xoxxx 3.00
9 Josef TerčJosef Terč
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 1.51 xxoxxx 2.00
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.511.561.611.661.711.76 Body
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 1.51 oooxoxxoxxx 11.00
2= Martina JandováMartina Jandová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 1.41 oooxxx 8.50
2= Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 1.41 oooxxx 8.50
4 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1.41 ooxoxxx 7.00
5 Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.36 xooxxx 6.00
6 328 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1.36 oxoxxx 5.00
7= 51 Kristýna MikulováKristýna Mikulová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1.31 oxxx 3.00
7= Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1.31 oxxx 3.00
7= Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 1.31 oxxx 3.00
443 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 DNS
Valerie HerzováValerie Herzová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 NM xxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.30 Body
1 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 3.40 ------o-o-xxoxx- 11.00
2 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 2.80 o-o-xxo-xx- 9.00
3 Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 2.60 o-xo-x- 8.00
4 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 2.40 xo- 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 10.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BauerAdam Bauer
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 6.09 -0.5 m/s 5,74  -1.96,01  +0.86,09  -0.56,096,04  +1.15,89  +0.4x 11.00
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 6.02 -0.4 m/s 5,89  -0.76,02  -0.4-6,02-5,97  -1.05,95  +0.7 9.00
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 5.83 -1.7 m/s x5,55  +0.15,38  -1.35,555,71  -2.05,83  -1.7- 8.00
4 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.65 -0.7 m/s 5,64  -3.65,65  -0.75,63  -1.15,65x5,39  +0.25,29  +1.0 7.00
5 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
99 5.64 -0.7 m/s 5,57  -1.44,25  +0.65,64  -0.75,645,55  -0.7-- 6.00
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 5.58 -0.3 m/s x5,12  -0.75,58  -0.35,585,58  +1.4-- 5.00
7 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 5.41 +1.4 m/s x5,39  -0.55,22  -0.65,39-5,41  +1.43,62  +1.9 4.00
8 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 5.37 -1.2 m/s 5,37  -1.2x4,07  -1.05,375,06  -0.9xx 3.00
9 Šimon LevýŠimon Levý
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 5.30 -2.0 m/s x5,30  -2.0x5,300.00.00.0 2.00
10 Josef TerčJosef Terč
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 5.29 -2.0 m/s 5,29  -2.05,08  -2.25,21  -1.65,290.00.00.0 1.00
11 Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
93 5.29 -1.1 m/s 5,09  -1.45,05  -2.05,29  -1.15,290.00.00.0
12 383 Tomáš HašekTomáš Hašek
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
89 5.14 +0.0 m/s 4,36  -0.84,81  -1.65,14  +0.05,140.00.00.0
13 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5.11 xx5,115,110.00.00.0
14 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 5.06 -0.1 m/s 4,84  -1.35,06  -0.1x5,060.00.00.0
15 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
99 5.03 -1.2 m/s 4,84  -0.45,03  -1.24,79  +0.65,030.00.00.0
16 Adam ChristophAdam Christoph
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
01 4.88 -1.2 m/s 4,88  -1.24,69  -1.14,65  -0.34,880.00.00.0
17 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 4.78 +0.6 m/s 4,10  +0.54,22  -1.84,78  +0.64,780.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 5.26 -0.1 m/s 4,94  -1.6--4,945,24  -0.8x5,26  -0.1 11.00
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5.16 +0.8 m/s 4,74  +1.14,75  -1.0x4,754,81  -1.45,16  +0.85,06  -1.4 9.00
3 Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 4.88 +1.2 m/s 4,72  -1.54,79  +1.04,68  +0.04,794,80  -0.6x4,88  +1.2 8.00
4 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 4.85 +0.1 m/s 4,42  +1.13,29  -1.14,55  -1.24,554,60  -1.1x4,85  +0.1 7.00
5 Simona DrdováSimona Drdová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4.56 +0.9 m/s 4,27  -1.34,56  +0.94,35  +0.94,564,36  +0.34,18  -0.24,39  -1.2 6.00
6 51 Kristýna MikulováKristýna Mikulová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.48 +1.1 m/s 4,48  +1.14,45  -0.84,48  -0.44,484,40  -0.7x4,48  -1.0 5.00
7 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4.41 +0.4 m/s 4,39  -0.6xx4,39x4,41  +0.4x 4.00
8 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4.39 -1.3 m/s 4,29  -0.14,39  -1.3x4,394,39  +0.34,05  +0.54,15  -1.0 3.00
9 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.26 -1.8 m/s x4,26  -1.8x4,260.00.00.0 2.00
10 490 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4.25 -1.2 m/s 4,25  -1.2x4,20  +0.04,250.00.00.0 1.00
11 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.21 -0.2 m/s 4,06  -0.94,21  -0.24,10  +0.04,210.00.00.0
12 443 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.03 -0.2 m/s xx4,03  -0.24,030.00.00.0
MS Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 4.49 -0.6 m/s
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 10.10 09,4909,6309,3709,6309,1709,6210,10 11.00
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 10.02 09,2610,0209,7810,0209,8709,3709,73 9.00
3 Lucie MarkuskováLucie Markusková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
85 09.67 ,0909,4409,5209,5209,6609,4409,67 8.00
4 Martina JandováMartina Jandová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 09.19 07,3908,9108,8008,9108,8909,19x 7.00
5 Petra KoštováPetra Koštová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 09.13 08,7909,0709,1309,1308,8708,75x 6.00
6 Jitka GregorováJitka Gregorová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 08.97 07,7808,1807,8008,1808,72x08,97 5.00
7 Jolana VrzalováJolana Vrzalová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 08.15 x07,6607,2307,6607,8507,8108,15 4.00
8 Zdenka KamišováZdenka Kamišová
Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú
78 07.82 07,3407,4606,8607,4607,82-x 3.00
9 Irena StahlováIrena Stahlová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 07.38 06,6207,38x07,380.00.00.0 2.00
10 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 07.31 06,9707,1207,3107,310.00.00.0 1.00
11 Zdeňka ZemanováZdeňka Zemanová
Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú
83 07.20 07,0807,1507,2007,200.00.00.0
12 Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 06.97 06,4206,6506,9706,970.00.00.0
13 Lucie JírováLucie Jírová
Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú
82 06.45 06,3106,4506,1906,450.00.00.0
MS Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 09.85
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11.61
MS Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12.65
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 13.37 12,4112,5712,9412,9413,0813,2413,37 11.00
2 Martin SvatošMartin Svatoš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
94 12.81 12,8112,22x12,81--- 9.00
3 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
73 11.19 10,7011,1311,1911,19xx11,01 8.00
4 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 11.04 11,04x10,6011,0410,5910,33x 7.00
5 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
99 10.84 10,28x09,7410,28x10,84x 6.00
6 Petr NovákPetr Novák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
82 10.57 10,1610,57x10,5709,54x- 5.00
7 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
90 10.29 09,4709,9310,2910,2909,7309,88x 4.00
8 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
79 10.27 10,27x09,4710,2709,7909,9410,17 3.00
9 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 09.93 09,93-09,1509,930.00.00.0 2.00
10 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 09.73 09,7309,02x09,730.00.00.0 1.00
11 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
96 09.50 09,50x08,9609,500.00.00.0
12 Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
75 06.85 06,4106,4706,8506,850.00.00.0
Miroslav DudaMiroslav Duda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Barbora BílkováBarbora Bílková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 26.30
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 41.32 0.0 11.00
2 Petra KoštováPetra Koštová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 34.13 0.0 9.00
3 488 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 25.30 0.0 8.00
4 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 22.28 0.0 7.00
5 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 21.45 0.0 6.00
6 Jolana VrzalováJolana Vrzalová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
99 18.70 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 10.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 40.72
MS Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 43.96
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 10.6.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 36.72 0.0 11.00
2 Pavel GaszczykPavel Gaszczyk
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
73 32.67 0.0 9.00
3 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 30.37 0.0 8.00
4 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
96 29.98 0.0 7.00
5 Ivan LiškaIvan Liška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
65 28.68 0.0 6.00
6 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
79 28.09 0.0 5.00
7 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 24.18 0.0 4.00
8 Roman HájekRoman Hájek
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
73 22.38 0.0 3.00
9 Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
75 20.23 0.0 2.00
MS Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
AK SokolovAK Sokolov
46 19.55
Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
01 33.26 0.0 11.00
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 26.74 0.0 9.00
3 Petra KoštováPetra Koštová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 26.32 0.0 8.00
4 43 Hana ZápotockáHana Zápotocká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 26.27 0.0 7.00
5 Irena StahlováIrena Stahlová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 26.19 0.0 6.00
6 Martina JandováMartina Jandová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 26.13 0.0 5.00
7 Jitka GregorováJitka Gregorová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 23.87 0.0 4.00
8 Barbora BílkováBarbora Bílková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 21.56 0.0 3.00
9 51 Kristýna MikulováKristýna Mikulová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 18.52 0.0 2.00
10 469 Julie KubátováJulie Kubátová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 15.03 0.0 1.00
11 Zdeňka ZemanováZdeňka Zemanová
Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú
83 14.46 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 10.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SvatošMartin Svatoš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
94 52.46 0.0 11.00
2 Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 42.08 0.0 9.00
3 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
90 39.09 0.0 8.00
4 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
96 38.16 0.0 7.00
5 Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
69 37.53 0.0 6.00
6 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 37.17 0.0 5.00
7 Adam BauerAdam Bauer
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 32.75 0.0 4.00
8 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
01 29.11 0.0 3.00
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 DNS 0.0
Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků