Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD mužů a žen

Plzeň (10. 6. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Jaššo, Robert 69 Plzeňská sportovní o.p.s. 37,00
2 Markofová, Eliška 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 33,00
3 Krejčí, Matyáš 03 TJ Baník Stříbro, spolek 28,00
4 Dušková, Štěpánka 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 27,00
5 Patočková, Michaela 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25,00
6 Jabůrek, Roman 72 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 24,00
7 Koštová, Petra 86 Atletika Klatovy 23,00
8 Kuděj, Pavel 78 Plzeňská sportovní o.p.s. 22,00
9 Weber, Zdeněk 71 Plzeňská sportovní o.p.s. 21,00
10 Jandová, Martina 92 Atletika Klatovy 20,50
11 Svatoš, Martin 94 TJ Baník Stříbro, spolek 20,00
12 Sztrapek, Stanislav 02 SKP Union Cheb - z.s. 20,00
13 Ledvinová, Lucie 03 Atletika Klatovy 20,00
14 Vébrová, Eliška 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19,00
15 Vaidiš, Daniel 02 SKP Union Cheb - z.s. 18,00
16 Petrikovič, Lukáš 02 SKP Union Cheb - z.s. 18,00
17 Tiralová, Aneta 00 SKP Union Cheb - z.s. 18,00
18 Kubátová, Julie 00 Atletika Klatovy 18,00
19 Dolejšová, Petra 88 Atletika Klatovy 18,00
20 Špererová, Iveta 93 Atletika Klatovy 18,00
21 Bielik, Jan 95 Rozběháme Česko, z.ú 17,00
22 Sedlák, Jiří 99 TJ Baník Stříbro, spolek 17,00
23 Gaszczyk, Pavel 73 Plzeňská sportovní o.p.s. 17,00
24 Štěrbová, Karolína 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 17,00
25 Matulka, Adam 01 TJ Baník Stříbro, spolek 16,00
26 Navrátilová, Barbora 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16,00
27 Jarošová, Kateřina 01 SKP Union Cheb - z.s. 15,00
28 Weber, Albert 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15,00
29 Bauer, Adam 02 SKP Union Cheb - z.s. 15,00
30 Toncar, Jan 93 SKP Union Cheb - z.s. 15,00
31 Brych, Michal 99 SKP Union Cheb - z.s. 15,00
32 Poncová, Tereza 99 SKP Union Cheb - z.s. 15,00
33 Dedek, Václav 96 TJ Baník Stříbro, spolek 14,00
34 Hašek, Tomáš 89 Plzeňská sportovní o.p.s. 13,00
35 Andrle, Radek 02 TJ Baník Stříbro, spolek 13,00
36 Zápotocká, Hana 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13,00
37 Burešová, Veronika 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13,00
38 Jurečka, Hynek 03 AKM Viktoria Plzeň 13,00
39 Had, Adam 02 SKP Union Cheb - z.s. 12,00
40 Kolařík, Lukáš 90 Rozběháme Česko, z.ú 12,00
41 Vácha, Ondřej 90 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 12,00
42 Hocká, Jana 80 Rozběháme Česko, z.ú 12,00
43 Rosenbaumová, Eliška 99 Rozběháme Česko, z.ú 12,00
44 Pruner, Miroslav 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11,50
45 Krutinová, Zuzana 03 SKP Union Cheb - z.s. 11,50
46 Uhlová, Kateřina 02 SKP Union Cheb - z.s. 11,00
47 Fiala, Vítek 00 SKP Union Cheb - z.s. 11,00
48 Škrnová, Romana 01 SKP Union Cheb - z.s. 11,00
49 Pourová, Anežka 00 Atletika Klatovy 11,00
50 Pytelka, Richard 82 Rozběháme Česko, z.ú 11,00
51 Jaššo, Robin 99 Plzeňská sportovní o.p.s. 11,00
52 Hanzlík, Karel 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11,00
53 Lauber, Lukáš 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10,50
54 Mikulová, Kristýna 00 Atletika Klatovy 10,00
55 Kůtek, Tomáš 99 SKP Union Cheb - z.s. 10,00
56 Láská, Martina 97 SKP Union Cheb - z.s. 9,00
57 Vrzalová, Jolana 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9,00
58 Šafaříková, Anna 00 Atletika Klatovy 9,00
59 Gregorová, Jitka 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9,00
60 Carpentier, Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň 9,00
61 Suchánková, Eva 03 TJ Baník Stříbro, spolek 9,00
62 Stahlová, Irena 59 Atletika Klatovy 8,00
63 Loufková, Barbora 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8,00
64 Hlinovský, Tomáš 91 Rozběháme Česko, z.ú 8,00
65 Kristenová, Nela 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8,00
66 Nedbal, Martin 79 TJ Baník Stříbro, spolek 8,00
67 Markusková, Lucie 85 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8,00
68 Cinterhof, Antonín 72 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 8,00
69 Trávníček, Štěpán 03 TJ Baník Stříbro, spolek 7,00
70 Špererová, Zdeňka 59 Atletika Klatovy 7,00
71 Bílková, Kateřina 02 SKP Union Cheb - z.s. 7,00
72 Pinc, Petr 00 SKP Union Cheb - z.s. 7,00
73 Christoph, Adam 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6,50
74 Tonnhauser, Martin 01 SKP Union Cheb - z.s. 6,00
75 Kastner, Daniel 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
76 Drdová, Simona 02 AK ŠKODA Plzeň 6,00
77 Strašková, Karolína 02 Atletika Klatovy 6,00
78 Liška, Ivan 65 AK ŠKODA Plzeň 6,00
79 Forster, Zdeněk 69 Plzeňská sportovní o.p.s. 6,00
80 Králová, Adéla 04 SKP Union Cheb - z.s. 6,00
81 Horáčková, Zuzana 04 SKP Union Cheb - z.s. 6,00
82 Kvasničková, Ivana 02 TJ Baník Stříbro, spolek 6,00
83 Kamišová, Zdenka 78 Rozběháme Česko, z.ú 6,00
84 Jíra, Radek 80 Rozběháme Česko, z.ú 6,00
85 Levý, Šimon 04 AKM Viktoria Plzeň 5,50
86 Babyncová, Viktorie 04 SKP Union Cheb - z.s. 5,00
87 Schveinerová, Viktorie 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
88 Nová, Kristina 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
89 Wilt, Daniel 02 AK ŠKODA Plzeň 5,00
90 Korellusová, Markéta 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
91 Novák, Petr 82 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5,00
92 Bačíková, Michaela 99 AK ŠKODA Plzeň 5,00
93 Myslivcová, Markéta 93 Rozběháme Česko, z.ú 5,00
94 Kupka, Libor 82 Rozběháme Česko, z.ú 4,00
95 Mráček, Tomáš 93 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4,00
96 Zýka, Václav 02 SKP Union Cheb - z.s. 4,00
97 Havlová, Veronika 02 AK ŠKODA Plzeň 4,00
98 Kůtková, Kristina 03 SKP Union Cheb - z.s. 4,00
99 Papayová, Hedvika 03 Atletika Klatovy 3,00
100 Löblová, Zuzana 03 TJ Baník Stříbro, spolek 3,00
101 Terč, Josef 03 SKP Union Cheb - z.s. 3,00
102 Bílková, Barbora 04 SKP Union Cheb - z.s. 3,00
103 Roháč, Sebastian 02 TJ Baník Stříbro, spolek 3,00
104 Vokrojová, Šárka 02 TJ Baník Stříbro, spolek 3,00
105 Žahour, David 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3,00
106 Král, Václav 83 Rozběháme Česko, z.ú 3,00
107 Hájek, Roman 73 Plzeňská sportovní o.p.s. 3,00
108 Beck, Jiří 75 Plzeňská sportovní o.p.s. 2,00
109 Utikalová, Kristýna 99 SKP Union Cheb - z.s. 2,00
110 Třísková, Amálie 02 AK ŠKODA Plzeň 2,00
111 Vastlová, Zuzana 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2,00
112 Langmaier, Mathias 03 SKP Union Cheb - z.s. 1,00
113 Frič, Jaromír 53 AK ŠKODA Plzeň 1,00
114 Meiserová, Olga 04 SKP Union Cheb - z.s. 1,00
115 Vaňková, Markéta 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1,00