výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD mužů a žen

Plzeň (10. 6. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.43 11.00
2 40 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.71 9.00
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.75 8.00
4 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 24.76 6.00
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
344 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.71 7.00
2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 24.94 4.00
3 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.54 2.00
4 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 25.60 1.00
5 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 25.77
MS Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.03
423 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert WeberAlbert Weber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.93 5.00
2 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 25.43 3.00
3 35 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.76
4 Jaroslav ŽďárskýJaroslav Žďárský 82 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 7 26.52
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 28.54
Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik VaněčekPatrik Vaněček 99 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5 26.28
2 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 26.78
Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 4 DNS
Zdeněk WeberZdeněk Weber 71 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 6 DNS
Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.43 11.00
2 40 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.71 9.00
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.75 8.00
4 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.71 7.00
5 Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 24.76 6.00
6 Albert WeberAlbert Weber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.93 5.00
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 24.94 4.00
8 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.03
9 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 25.43 3.00
10 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.54 2.00
11 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 25.60 1.00
12 35 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.76
13 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 25.77
14 Patrik VaněčekPatrik Vaněček 99 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5 26.28
15 Jaroslav ŽďárskýJaroslav Žďárský 82 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 7 26.52
16 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 26.78
17 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 28.54
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNS
344 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
423 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DQ
Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 DNS
Roman HájekRoman Hájek 73 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 4 DNS
Zdeněk WeberZdeněk Weber 71 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 6 DNS
Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:00) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 26.38 11.00
2 466 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 26.78 9.00
3 115 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.20 8.00
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 27.22 7.00
5 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 27.79 6.00
6 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 27.81 5.00
7 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.16 3.00
8 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 28.74 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 318 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 28.04 4.00
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.41 2.00
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 28.98
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.18
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.66
6 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 29.86
MS Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 29.22
Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 29.41
2 322 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.57
3 490 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 29.69
4 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 29.99
5 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.06
6 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 30.36
MS Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 29.93
Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 26.38 11.00
2 466 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 26.78 9.00
3 115 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.20 8.00
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 27.22 7.00
5 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 27.79 6.00
6 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 27.81 5.00
7 318 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 28.04 4.00
8 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.16 3.00
9 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.41 2.00
10 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 28.74 1.00
11 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 28.98
12 Tereza PoncováTereza Poncová 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.18
13 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 29.22
14 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 29.41
15 322 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.57
16 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.66
17 490 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 29.69
18 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 29.86
19 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 29.93
20 Aneta VoskováAneta Vosková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 29.99
21 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.06
22 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 30.36
Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Veronika MinaříkováVeronika Minaříková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS