Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV

Kopřivnice (23. 5. 2018)
60 m - Žáci (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠuslíkVojtěch Šuslík 03 Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 07.67 659.00
2 Viktor PospíšekViktor Pospíšek 02 Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři... 07.88 595.00
3 Jakub ZdražilJakub Zdražil 02 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 07.91 586.00
60 m - Ml. žáci (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon RigoŠimon Rigo 05 ZŠ Jubilejní Nový JičínZŠ Jubilejní Nový Jičín 07.95 574.00
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři... 08.55 411.00
3 Milan MichelMilan Michel 05 Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 08.59 401.00
60 m - Žákyně (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři... 08.50 701.00
2 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 08.71 643.00
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 ZŠ Komenského OdryZŠ Komenského Odry 08.74 635.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 08.31 755.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 08.67 654.00
3 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 ZŠ dr. Milady Horákové KopřivniceZŠ dr. Milady Horákové Kopř... 08.77 626.00
600 m - Ml. žákyně (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 1:53.59 607.00
2 Mila StanojkovićMila Stanojković 05 ZŠ dr. Milady Horákové KopřivniceZŠ dr. Milady Horákové Kopř... 1:58.70 528.00
3 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1:58.80 527.00
800 m - Žákyně (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 ZŠ Komenského OdryZŠ Komenského Odry 2:30.14 691.00
2 Klára ŠtěpánováKlára Štěpánová 03 Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři... 2:31.57 673.00
3 Nikola ŠtramberskáNikola Štramberská 03 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 2:37.18 606.00
1000 m - Ml. žáci (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři... 3:13.12 541.00
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři... 3:17.90 500.00
3 Jan JašekJan Jašek 05 Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 3:20.95 474.00
1500 m - Žáci (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát 5:00.01 560.00
2 Dominik JanovskýDominik Janovský 02 Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 5:00.53 557.00
3 Miroslav SynekMiroslav Synek 02 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 5:02.02 548.00
4 x 60 m - Žáci (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šťastný, Pospíšek, Vepřek, Blankenburg Šťastný, Pospíšek, Vepřek, Blankenburg Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři... 29.73 615.00
2 Šuslík, Janovský, Dobečka, Karásek Šuslík, Janovský, Dobečka, Karásek Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 30.00 595.00
3 Bůbela, Erla, Polák, Szafran Bůbela, Erla, Polák, Szafran ZŠ Tyršova Nový JičínZŠ Tyršova Nový Jičín 30.43 563.00
4 x 60 m - Ml. žáci (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michel, Janík, Wünch, Bartoň Michel, Janík, Wünch, Bartoň Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 33.35 366.00
2 Rigo, Petřkovský, Táborský, Filip Rigo, Petřkovský, Táborský, Filip ZŠ Jubilejní Nový JičínZŠ Jubilejní Nový Jičín 33.63 349.00
3 Hanzelka, Suchoň, Melčák, Juřena Hanzelka, Suchoň, Melčák, Juřena Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři... 33.97 329.00
4 x 60 m - Žákyně (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Soukalová, Jeníšová, Bačová, Buchtová Soukalová, Jeníšová, Bačová, Buchtová Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 33.58 625.00
2 Šenková, Petříková, Malinková, Šandová Šenková, Petříková, Malinková, Šandová ZŠ Pohořská OdryZŠ Pohořská Odry 34.02 595.00
3 Jeličová, Sochová, Goršanová, Štěpánová Jeličová, Sochová, Goršanová, Štěpánová Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři... 34.10 590.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (středa, 23.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tkáčová, Bělunková, Feilhauerová, Benišová Tkáčová, Bělunková, Feilhauerová, Benišová Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk... 33.69 617.00
2 Stanojković, Bartoňová, Kremlingová, Špačková Stanojković, Bartoňová, Kremlingová, Špačková ZŠ dr. Milady Horákové KopřivniceZŠ dr. Milady Horákové Kopř... 35.14 523.00
3 Rýdlová, Pavlasová, Blažková, Paprskářová Rýdlová, Pavlasová, Blažková, Paprskářová ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 35.50 500.00