Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV

Kopřivnice (23. 5. 2018)

skok vysoký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří KarásekJiří Karásek
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
03 1.65 504.00
2= Patrik VepřekPatrik Vepřek
Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři...
02 1.60 464.00
2= Ondřej ŠťastnýOndřej Šťastný
Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři...
02 1.60 464.00
2= Jiří GengelaJiří Gengela
ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát
02 1.60 464.00
2= Jakub ZdražilJakub Zdražil
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
02 1.60 464.00
6= Vojtěch ŠuslíkVojtěch Šuslík
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
03 1.55 426.00
6= Sebastian SzafranSebastian Szafran
ZŠ Tyršova Nový JičínZŠ Tyršova Nový Jičín
03 1.55 426.00
6= Jakuv ErlaJakuv Erla
ZŠ Tyršova Nový JičínZŠ Tyršova Nový Jičín
03 1.55 426.00
6= Martin HubMartin Hub
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
03 1.55 426.00
10= Matěj ZátopekMatěj Zátopek
ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát
02 1.50 389.00
10= David HubDavid Hub
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
03 1.50 389.00
12= Lukáš MichnaLukáš Michna
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
04 1.45 352.00
12= Dominik HorutDominik Horut
ZŠ Tyršova Nový JičínZŠ Tyršova Nový Jičín
03 1.45 352.00
12= Dalibor OttDalibor Ott
ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát
03 1.45 352.00
15 Petr HarabišPetr Harabiš
Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři...
03 1.35 283.00
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 23.5.2018 - 01:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel MarekDaniel Marek
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
05 1.40 317.00
2= Max BartoňMax Bartoň
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
05 1.35 283.00
2= Josef JuřenaJosef Juřena
Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři...
06 1.35 283.00
4= Marcel BajerMarcel Bajer
ZŠ Jubilejní Nový JičínZŠ Jubilejní Nový Jičín
05 1.30 250.00
4= Alex KysilkoAlex Kysilko
ZŠ Jubilejní Nový JičínZŠ Jubilejní Nový Jičín
06 1.30 250.00
4= Matěj MelčákMatěj Melčák
Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři...
06 1.30 250.00
4= Marek BystroňMarek Bystroň
ZŠ dr. Milady Horákové KopřivniceZŠ dr. Milady Horákové Kopř...
05 1.30 250.00
4= Stanislav HolubStanislav Holub
Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři...
05 1.30 250.00
4= Radek MikeskaRadek Mikeska
ZŠ dr. Milady Horákové KopřivniceZŠ dr. Milady Horákové Kopř...
05 1.30 250.00
4= Šimon RůčkaŠimon Růčka
ZŠ dr. Milady Horákové KopřivniceZŠ dr. Milady Horákové Kopř...
05 1.30 250.00
11 Tomáš PetřkovskýTomáš Petřkovský
ZŠ Jubilejní Nový JičínZŠ Jubilejní Nový Jičín
05 1.25 218.00
12= Šimon VeselýŠimon Veselý
ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát
06 1.20 188.00
12= Jaroslav GvardaJaroslav Gvarda
ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát
05 1.20 188.00
14 Vojtěch OttVojtěch Ott
ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát
05 1.15 159.00
15 Milan MichelMilan Michel
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
05 0.00 0.00
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 22:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
03 1.54 666.00
2= Elizabeth PrusenovskáElizabeth Prusenovská
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
03 1.40 512.00
2= Markéta SchacherlováMarkéta Schacherlová
ZŠ Komenského OdryZŠ Komenského Odry
02 1.40 512.00
2= Kateřina KubicováKateřina Kubicová
ZŠ Pohořská OdryZŠ Pohořská Odry
03 1.40 512.00
5= Lila BartákováLila Bartáková
Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři...
03 1.35 460.00
5= Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři...
05 1.35 460.00
5= Zuzana LančiováZuzana Lančiová
Základní škola Alšova KopřivniceZákladní škola Alšova Kopři...
04 1.35 460.00
5= Blažena OrlitováBlažena Orlitová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
04 1.35 460.00
5= Karolína TihelkováKarolína Tihelková
ZŠ Komenského OdryZŠ Komenského Odry
03 1.35 460.00
10= Monika MikešováMonika Mikešová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
02 1.30 409.00
10= Adéla MikulcováAdéla Mikulcová
ZŠ Pohořská OdryZŠ Pohořská Odry
02 1.30 409.00
12 Radka PetříkováRadka Petříková
ZŠ Pohořská OdryZŠ Pohořská Odry
03 1.25 359.00
13 Jana VolkováJana Volková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
02 1.20 312.00
14 Elena BalšinkováElena Balšinková
ZŠ Komenského OdryZŠ Komenského Odry
04 1.15 266.00
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 23.5.2018 - 00:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
05 1.48 599.00
2 Vanesa JančaříkováVanesa Jančaříková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
06 1.40 512.00
3= Kateřina LípováKateřina Lípová
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
05 1.30 409.00
3= Natálie BlažkováNatálie Blažková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
05 1.30 409.00
3= Lucie KremlingováLucie Kremlingová
ZŠ dr. Milady Horákové KopřivniceZŠ dr. Milady Horákové Kopř...
06 1.30 409.00
6= Tereza KemlováTereza Kemlová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
05 1.25 359.00
6= Barbora LosertováBarbora Losertová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
05 1.25 359.00
6= Adriana HolinkováAdriana Holinková
ZŠ dr. Milady Horákové KopřivniceZŠ dr. Milady Horákové Kopř...
05 1.25 359.00
6= Adéla ŠpačkováAdéla Špačková
ZŠ dr. Milady Horákové KopřivniceZŠ dr. Milady Horákové Kopř...
06 1.25 359.00
10= Zuzana HrňováZuzana Hrňová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
05 1.20 312.00
10= Klára TichavskáKlára Tichavská
ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát
05 1.20 312.00
12= Natálie SymerskáNatálie Symerská
Základní škola Emila Zátopka KopřivniceZákladní škola Emila Zátopk...
06 1.15 266.00
12= Eliška RojčíkováEliška Rojčíková
ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát
05 1.15 266.00
14 Natálie BečkováNatálie Bečková
ZŠ a MŠ Tyršova FrenštátZŠ a MŠ Tyršova Frenštát
05 1.10 222.00
Celkem 14 závodníků