výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD a J mladšího žactva

Dvůr Králové nad Labem (31. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.24
2 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.72
3 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.89
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.27
5 31 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.77
6 Ondřej MarekOndřej Marek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.36
2 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.61
3 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.61
4 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.76
5 Matyáš ElicerMatyáš Elicer 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.66
Adam NovotnýAdam Novotný 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.63
2 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.71
3 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 08.75
4 191 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.91
5 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.44
Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.82
2 Jan JarolímJan Jarolím 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.30
3 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.46
4 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 09.83
5 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.58
2 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.83
3 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.20
4 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.34
5 227 Adam PeterkaAdam Peterka 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.81
6 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (čt, 31.5.2018 - 12:30) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.72
2 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.81
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.26
4 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.57
5 15 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.24
2 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.36
3 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.58
4 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.61
4 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 08.61
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.63
7 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.71
8 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.72
8 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.72
10 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 08.75
11 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.76
12 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.81
13 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.82
14 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.83
15 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.89
16 191 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.91
17 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.20
18 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.26
19 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.27
20 Jan JarolímJan Jarolím 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.30
21 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.34
22 Matouš TejcMatouš Tejc 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.44
23 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.46
24 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.57
25 Matyáš ElicerMatyáš Elicer 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.66
26 15 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.74
27 31 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.77
28 227 Adam PeterkaAdam Peterka 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.81
29 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 09.83
30 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 10.25
31 Ondřej MarekOndřej Marek 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.49
32 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 11.04
Adam NovotnýAdam Novotný 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNS
Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 31.5.2018 - 13:20) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.03 11.00
2 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.18 9.00
3 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.56 8.00
4 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 08.65 7.00
5 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.90 6.00
6 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.95 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 31.5.2018 - 13:20) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MrhaLukáš Mrha 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.49 4.00
2 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.66 3.00
3 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.89 2.00
4 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.92 0.50
5 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.92 0.50
Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 31.5.2018 - 13:10) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.33 11.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.49 9.00
3 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.55 8.00
4 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.59 7.00
5 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.70 6.00
6 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 31.5.2018 - 13:10) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.89 4.00
2 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.94 3.00
3 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.98 2.00
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.00 0.50
5 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.00 0.50
Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNF
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 31.5.2018 - 12:10) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.58
2 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.00
3 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.23
4 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.23
Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 31.5.2018 - 12:10) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.48
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.93
3 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.49
4 231 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.80
5 Denisa BulůškováDenisa Bulůšková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.53
MS Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 31.5.2018 - 12:10) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.69
2 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.92
3 236 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.17
4 Sabina KubasováSabina Kubasová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 10.56
Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Anna JindrováAnna Jindrová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 31.5.2018 - 12:10) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.01
2 Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.30
3= Klára ŠormováKlára Šormová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.38
3= Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.38
5 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.46
6 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 10.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 31.5.2018 - 12:10) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.69
2 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.04
3 229 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.19
4 240 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.70
5 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.95
6 Vanda VovsováVanda Vovsová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (čt, 31.5.2018 - 12:10) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.84
2 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 08.92
3 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.43
4 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.60
5 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 11.25
MS Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (čt, 31.5.2018 - 12:10) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.64
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.76
3 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.03
4 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.32
5 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.48
MS 225 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (čt, 31.5.2018 - 12:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.90
2 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.03
3 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.41
4 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.78
5 183 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.01
6 Ema VaškováEma Vašková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.48
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.58
3 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.64
4 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 08.69
4 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.69
6 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.76
7 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.84
8 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.90
9 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.92
9 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 08.92
11 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.93
12 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.00
13 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.01
14 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.03
14 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.03
16 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.04
17 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.15
18 236 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.17
19 229 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.19
20 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.23
20 Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.23
22 Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.30
23 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.32
24 Klára ŠormováKlára Šormová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.38
24 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.38
26 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.41
27 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.43
28 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.46
29 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.48
30 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.49
31 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.60
31 225 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.60
33 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.65
34 240 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.70
35 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.78
36 231 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.80
37 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.95
38 183 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 10.01
39 Ema VaškováEma Vašková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.15
40 Vanda VovsováVanda Vovsová 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.23
41 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 10.40
42 Denisa BulůškováDenisa Bulůšková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.53
43 Sabina KubasováSabina Kubasová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 10.56
44 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 11.25
Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNS
Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Anna JindrováAnna Jindrová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 19.28 11.00
2 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 21.18 9.00
3 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 21.59 8.00
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 21.74 7.00
Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:00) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.89 6.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 22.36 4.00
3 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 23.09 3.00
4 Filip MatějůFilip Matějů 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.25 2.00
5 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 24.37
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 14:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 5 24.01
2 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.59
3 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 25.23
4 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.31
Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 14:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 22.28 5.00
2 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 23.86 1.00
3 Patrik PlecháčPatrik Plecháč 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.71
4 Martin RážMartin Ráž 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 29.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 19.28 11.00
2 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 21.18 9.00
3 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 21.59 8.00
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 21.74 7.00
5 Adrian KováčAdrian Kováč 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.89 6.00
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 22.28 5.00
7 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 22.36 4.00
8 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 23.09 3.00
9 Filip MatějůFilip Matějů 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.25 2.00
10 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 23.86 1.00
11 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 5 24.01
12 Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 24.37
13 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.59
14 Patrik PlecháčPatrik Plecháč 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.71
15 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 25.23
16 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.31
17 Martin RážMartin Ráž 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 29.97
Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 DNS
Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.59 11.00
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.69 9.00
3 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 21.40 8.00
4 Linda BuštováLinda Buštová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 21.73 7.00
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.23 5.00
6 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.07
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.18 6.00
2 232 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 22.71 2.00
MS Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 23.26
4 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 23.28
5 72 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.98
Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 23.14
2 68 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 24.02
3 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 24.61
4 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 25.03
5 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 26.01
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 22.62 3.00
2 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 26.34
Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNS
Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 22.25 4.00
2 Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.00 1.00
3 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 23.59
4 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 23.91
Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 31.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 23.35
2 Adéla BělohlávkováAdéla Bělohlávková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.53
MS Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.73
MS Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 22.67
MS Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 21.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.59 11.00
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 20.69 9.00
3 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 21.36
4 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 21.40 8.00
5 Linda BuštováLinda Buštová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 21.73 7.00
6 Lucie KrouželováLucie Krouželová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.18 6.00
7 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 22.23 5.00
8 109 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 22.25 4.00
9 90 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 22.62 3.00
10 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 22.67
11 232 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 22.71 2.00
12 Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.00 1.00
13 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.07
14 Denisa GeislerováDenisa Geislerová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 23.14
15 Marianna MachkováMarianna Machková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 23.26
16 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 23.28
17 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 23.35
18 Kamila SoukupováKamila Soukupová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 23.59
19 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.73
20 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 23.91
21 72 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.98
22 68 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 24.02
23 Adéla BělohlávkováAdéla Bělohlávková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.53
24 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 24.61
25 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 25.03
26 Anna JindrováAnna Jindrová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 26.01
27 Karolína KotilováKarolína Kotilová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 26.34
Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNS
Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNS
Sára KasperováSára Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DNS
Ester KasperováEster Kasperová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 1:55.15 11.00
2 232 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 1:56.22 8.00
3 177 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 1:57.90 7.00
4 221 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 1:59.38 6.00
5 229 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 1:59.78 5.00
6 90 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:00.24 3.00
7 68 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:00.87 2.00
8 120 Gábina MaláGábina Malá 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 2:03.54 1.00
9 231 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:04.98
10 230 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:05.19
11 236 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 2:12.15
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 72 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 1:55.58 9.00
2 181 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:00.19 4.00
3 223 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 2:03.91
4 214 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 2:04.54
5 109 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 2:05.68
6 34 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 2:07.92
7 67 Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:09.91
8 241 Sára ŠulcováSára Šulcová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:11.26
9 183 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:12.43
10 233 Rút AlbrechtováRút Albrechtová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:22.92
MS 225 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:03.31
240 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 1:55.15 11.00
2 72 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 1:55.58 9.00
3 232 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 1:56.22 8.00
4 177 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 1:57.90 7.00
5 221 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 1:59.38 6.00
6 229 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 1:59.78 5.00
7 181 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:00.19 4.00
8 90 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:00.24 3.00
9 68 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:00.87 2.00
10 225 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 2:03.31
11 120 Gábina MaláGábina Malá 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 2:03.54 1.00
12 223 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 2:03.91
13 214 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 2:04.54
14 231 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:04.98
15 230 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:05.19
16 109 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 2:05.68
17 34 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 2:07.92
18 67 Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:09.91
19 241 Sára ŠulcováSára Šulcová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:11.26
20 236 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 2:12.15
21 183 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:12.43
22 233 Rút AlbrechtováRút Albrechtová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:22.92
240 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 DNF

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 242 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:23.51 11.00
2 193 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:24.33 9.00
3 179 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 2:32.10 8.00
4 243 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:36.54 7.00
5 210 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 2:37.46 6.00
6 191 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 2:38.07 5.00
7 73 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:38.37 4.00
8 170 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 2:43.36 3.00
9 226 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 2:45.58 2.00
10 234 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 9 2:50.43 1.00
11 227 Adam PeterkaAdam Peterka 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 14 2:51.83
12 31 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 11 3:03.23
13 91 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15 3:06.08
14 64 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 3:08.68
15 235 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16 3:16.71
MS 15 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12 2:48.36
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 11:50) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.39 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.57 9.00
3 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.76 8.00
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.85 7.00
5 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.22 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 11:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 12.62 6.00
2 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 14.00 5.00
3 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 15.01 3.00
Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 10.39 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.57 9.00
3 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.76 8.00
4 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 11.85 7.00
5 243 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 12.62 6.00
6 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 14.00 5.00
7 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.22 4.00
8 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 15.01 3.00
Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 11:30) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.75 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.50 9.00
3 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.55 8.00
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.19 7.00
5 177 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.07 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 11:30) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.77 6.00
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.34 3.00
3 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 12.37 2.00
4 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 12.80 1.00
5 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 13.03
2 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.70
3 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 13.89
4 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 14.00
5 223 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 14.19
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 11:30) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.30 4.00
2 Sofie DitrichováSofie Ditrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.86
3 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 14.17
4 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 14.98
5 Adéla BělohlávkováAdéla Bělohlávková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 16.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.75 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.50 9.00
3 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.55 8.00
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.19 7.00
5 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.77 6.00
6 177 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.07 5.00
7 221 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.30 4.00
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 12.34 3.00
9 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 12.37 2.00
10 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 12.80 1.00
11 Sofie DitrichováSofie Ditrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.86
12 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.89
13 Nina JezdinskáNina Jezdinská 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 13.03
14 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.70
15 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 13.89
16 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 14.00
17 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 14.17
18 223 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 14.19
19 Julie NovákováJulie Nováková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 14.98
20 Adéla BělohlávkováAdéla Bělohlávková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 16.51

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kloutvor, Čermák, Bílek, Špicar Kloutvor, Čermák, Bílek, Špicar Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 33.20 11.00
2 Ježek, Ježek, Svoboda, Malý Ježek, Ježek, Svoboda, Malý TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 34.12 9.00
3 Halíř, Mrha, Pašek, Petržela Halíř, Mrha, Pašek, Petržela TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 34.22 8.00
4 Šrejber, Sojka, Šašek, Peterka Šrejber, Sojka, Šašek, Peterka TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 35.07 5.00
5 Kutík, Nagy, Petera, Postupa Kutík, Nagy, Petera, Postupa TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 35.17 4.00
6 Cerman, Kováč, Matějů, Seidl Cerman, Kováč, Matějů, Seidl SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 35.91 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezrouk, Čermák, Šůstek, Tejc Bezrouk, Čermák, Šůstek, Tejc TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 34.35 7.00
2 191 Valeš, Šulc, Kloutvor, Hladík Valeš, Šulc, Kloutvor, Hladík Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 34.86 6.00
3 Bláha, Brumlich, Velechovský, Janouch Bláha, Brumlich, Velechovský, Janouch SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 35.56 3.00
4 Repaský, Kožnar, Kubíček, Plecháč Repaský, Kožnar, Kubíček, Plecháč TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 37.83 1.00
5 Kopecký, Horák, Dušek, Marek Kopecký, Horák, Dušek, Marek TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 38.94
64 Javůrek, Machaň, Šrytr, Zeman Javůrek, Machaň, Šrytr, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 160.6a
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kloutvor, Čermák, Bílek, Špicar Kloutvor, Čermák, Bílek, Špicar Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 33.20 11.00
2 Ježek, Ježek, Svoboda, Malý Ježek, Ježek, Svoboda, Malý TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 34.12 9.00
3 Halíř, Mrha, Pašek, Petržela Halíř, Mrha, Pašek, Petržela TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 34.22 8.00
4 Bezrouk, Čermák, Šůstek, Tejc Bezrouk, Čermák, Šůstek, Tejc TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 34.35 7.00
5 191 Valeš, Šulc, Kloutvor, Hladík Valeš, Šulc, Kloutvor, Hladík Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 34.86 6.00
6 Šrejber, Sojka, Šašek, Peterka Šrejber, Sojka, Šašek, Peterka TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 35.07 5.00
7 Kutík, Nagy, Petera, Postupa Kutík, Nagy, Petera, Postupa TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 35.17 4.00
8 Bláha, Brumlich, Velechovský, Janouch Bláha, Brumlich, Velechovský, Janouch SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 35.56 3.00
9 Cerman, Kováč, Matějů, Seidl Cerman, Kováč, Matějů, Seidl SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 35.91 2.00
10 Repaský, Kožnar, Kubíček, Plecháč Repaský, Kožnar, Kubíček, Plecháč TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 37.83 1.00
11 Kopecký, Horák, Dušek, Marek Kopecký, Horák, Dušek, Marek TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 38.94
64 Javůrek, Machaň, Šrytr, Zeman Javůrek, Machaň, Šrytr, Zeman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecká, Hejzlarová, Hochsteigerová, Voborníková Kopecká, Hejzlarová, Hochsteigerová, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 33.43 11.00
2 Rychterová, Luňáková, Šmídová, Kaplanová Rychterová, Luňáková, Šmídová, Kaplanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 34.06 9.00
3 Pokorná, Jakouběová, Seifertová, Buštová Pokorná, Jakouběová, Seifertová, Buštová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 34.29 8.00
4 Hašková, Peterová, Návratová, Macnarová Hašková, Peterová, Návratová, Macnarová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 35.02 6.00
5 Horníková, Šormová, Imlaufová, Bašová Horníková, Šormová, Imlaufová, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 35.62 3.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Frejvaldová, Matyášová, Stejskalová, Štětinová Frejvaldová, Matyášová, Stejskalová, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 34.41 7.00
2 Pavelková, Hančová, Vokáčová, Pittnerová Pavelková, Hančová, Vokáčová, Pittnerová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 35.53 5.00
3 Hohberg, Kráčmarová, Peterková, Andrejsová Hohberg, Kráčmarová, Peterková, Andrejsová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 35.62 3.50
4 Sedláčková, Sedláčková, Síbrová, Vondroušová Sedláčková, Sedláčková, Síbrová, Vondroušová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 36.24
5 Horáčková, Klimeková, Růtová, Tázlerová Horáčková, Klimeková, Růtová, Tázlerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 36.92
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pultarová, Ditrichová, Novotná, Mičánková Pultarová, Ditrichová, Novotná, Mičánková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 36.03 1.00
2 231 Fejová, Dvořáková, Václavková, Šormová Fejová, Dvořáková, Václavková, Šormová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 36.48
3 68 Malá, Klierová, Šírová, Bulůšková Malá, Klierová, Šírová, Bulůšková TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 36.82
4 Jezdinská, Mikešová, Mikešová, Geislerová Jezdinská, Mikešová, Mikešová, Geislerová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 37.39
5 214 Jandurová, Jindrová, Exnarová, Kotilová Jandurová, Jindrová, Exnarová, Kotilová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 38.34
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hošáková, Hejsková Hošáková, Hejsková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 35.89 2.00
2 34 Regentová, Krouželová, Součková, Četnovská Regentová, Krouželová, Součková, Četnovská TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 36.57
3 Kudrnáčová, Schönigerová, Součková, Štveráková Kudrnáčová, Schönigerová, Součková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 36.91
4 241 Šulcová, Mlynáryková, Klierová, Macounová Šulcová, Mlynáryková, Klierová, Macounová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 38.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecká, Hejzlarová, Hochsteigerová, Voborníková Kopecká, Hejzlarová, Hochsteigerová, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 33.43 11.00
2 Rychterová, Luňáková, Šmídová, Kaplanová Rychterová, Luňáková, Šmídová, Kaplanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 34.06 9.00
3 Pokorná, Jakouběová, Seifertová, Buštová Pokorná, Jakouběová, Seifertová, Buštová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 34.29 8.00
4 Frejvaldová, Matyášová, Stejskalová, Štětinová Frejvaldová, Matyášová, Stejskalová, Štětinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 34.41 7.00
5 Hašková, Peterová, Návratová, Macnarová Hašková, Peterová, Návratová, Macnarová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 35.02 6.00
6 Pavelková, Hančová, Vokáčová, Pittnerová Pavelková, Hančová, Vokáčová, Pittnerová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 35.53 5.00
7 Horníková, Šormová, Imlaufová, Bašová Horníková, Šormová, Imlaufová, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 35.62 3.50
7 Hohberg, Kráčmarová, Peterková, Andrejsová Hohberg, Kráčmarová, Peterková, Andrejsová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 35.62 3.50
9 Hošáková, Hejsková Hošáková, Hejsková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 35.89 2.00
10 Pultarová, Ditrichová, Novotná, Mičánková Pultarová, Ditrichová, Novotná, Mičánková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 36.03 1.00
11 Sedláčková, Sedláčková, Síbrová, Vondroušová Sedláčková, Sedláčková, Síbrová, Vondroušová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 36.24
12 231 Fejová, Dvořáková, Václavková, Šormová Fejová, Dvořáková, Václavková, Šormová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 36.48
13 34 Regentová, Krouželová, Součková, Četnovská Regentová, Krouželová, Součková, Četnovská TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 36.57
14 68 Malá, Klierová, Šírová, Bulůšková Malá, Klierová, Šírová, Bulůšková TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 36.82
15 Kudrnáčová, Schönigerová, Součková, Štveráková Kudrnáčová, Schönigerová, Součková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 36.91
16 Horáčková, Klimeková, Růtová, Tázlerová Horáčková, Klimeková, Růtová, Tázlerová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 36.92
17 Jezdinská, Mikešová, Mikešová, Geislerová Jezdinská, Mikešová, Mikešová, Geislerová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 37.39
18 214 Jandurová, Jindrová, Exnarová, Kotilová Jandurová, Jindrová, Exnarová, Kotilová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 38.34
19 241 Šulcová, Mlynáryková, Klierová, Macounová Šulcová, Mlynáryková, Klierová, Macounová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 38.39

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.361.391.421.451.481.511.541.571.60 Body
1 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.42 oxoooxxoooxxx 11.00
2 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 1.39 ooooxxooxxx 9.00
3 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1.31 ooooxxx 8.00
4 Dominik ŠrytrDominik Šrytr
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.31 oxoxoxxoxxx 7.00
5 170 Ondřej SoučekOndřej Souček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 1.26 oooxxx 6.00
6 Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.26 oxooxxx 5.00
7 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1.16 oxxx 4.00
8 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1.16 xxoxxx 3.00
Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 NM xxx
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.131.181.231.281.331.361.391.421.451.481.511.541.571.60 Body
1 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.45 ---ooooxoo-xx 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.39 -xooooxooxxx 9.00
3 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.33 --oooxxx 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.33 ooxooxoxxx 7.00
5 91 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.28 o--oxxx 6.00
6 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1.28 oxoooxxx 5.00
7 Linda BuštováLinda Buštová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1.28 ooxxooxxx 4.00
8 Nikola UherkováNikola Uherková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 1.28 o-oxoxxx 3.00
9 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1.28 ooxoxoxxx 2.00
10 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 1.23 ooxoxxx 1.00
11 Nina JezdinskáNina Jezdinská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 1.23 oxoxoxxx
12 Adéla ČetnovskáAdéla Četnovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.23 xoxxoxxoxxx
13 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1.13 xoxx
Julie NovákováJulie Nováková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 NM xxx
Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 NM xxx
Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 NM xxx
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.95 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 4.68 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4.47 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Jan JarolímJan Jarolím
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 4.45 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.38 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.35 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Tomáš PašekTomáš Pašek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.22 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.15 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 4.14 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Filip MatějůFilip Matějů
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Adam ŠašekAdam Šašek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
05 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
13 179 Matěj KožnarMatěj Kožnar
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.99 0.00.00.00.00.00.00.0
15 193 František KuhnFrantišek Kuhn
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 3.85 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Martin ČermákMartin Čermák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Václav HladíkVáclav Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.72 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3.69 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Matyáš ElicerMatyáš Elicer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.25 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Ondřej MarekOndřej Marek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.09 0.00.00.00.00.00.00.0
23 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2.67 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.62 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.27
234 Jakub HarveyJakub Harvey
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam NovotnýAdam Novotný
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5.15 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.55 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4.24 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 4.22 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 181 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.21 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.19 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Vanessa ŠormováVanessa Šormová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4.12 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Alžběta HaškováAlžběta Hašková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.07 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Klára HančováKlára Hančová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 4.00 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.97 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 3.92 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Barbora FléglováBarbora Fléglová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.92 0.00.00.00.00.00.00.0
18 120 Gábina MaláGábina Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0
19 67 Anna JunkováAnna Junková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.87 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Klára ŠormováKlára Šormová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.85 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0
22 34 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.78 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Adéla ČetnovskáAdéla Četnovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.74 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Ema VaškováEma Vašková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 3.72 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Nikola UherkováNikola Uherková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.63 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.59 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Kristýna KlierováKristýna Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.51 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.48 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Vanda VovsováVanda Vovsová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 3.36 0.00.00.00.00.00.00.0
32 214 Lucie JandurováLucie Jandurová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
07 3.13 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Magdaléna HojnáMagdaléna Hojná
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.11 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Denisa BulůškováDenisa Bulůšková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.06 0.00.00.00.00.00.00.0
35 233 Rút AlbrechtováRút Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 3.00 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.89 0.00.00.00.00.00.00.0
Nikola HavlováNikola Havlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára PatschováKlára Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 39 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 13:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 09.55 0.0 11.00
2 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 09.08 0.0 9.00
3 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 08.43 0.0 8.00
4 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 08.27 0.0 7.00
5 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 08.26 0.0 6.00
6 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 08.12 0.0 5.00
7 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 08.02 0.0 4.00
8 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 07.18 0.0 3.00
9 241 Sára ŠulcováSára Šulcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 07.01 0.0 2.00
10 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 06.81 0.0 1.00
11 Kristýna KlierováKristýna Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 06.75 0.0
12 Anna KráčmarováAnna Kráčmarová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 06.34 0.0
13 Sabina KubasováSabina Kubasová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 06.32 0.0
14 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 06.30 0.0
15 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 05.25 0.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 13:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 10.12 0.0 11.00
2 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 08.14 0.0 9.00
3 Matouš TejcMatouš Tejc
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 07.70 0.0 8.00
4 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 07.51 0.0 7.00
5 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 07.19 0.0 6.00
6 Petr CermanPetr Cerman
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 06.79 0.0 5.00
7 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 06.70 0.0 4.00
8 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 06.54 0.0 3.00
9 František NajmanFrantišek Najman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 06.02 0.0 2.00
10 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 05.96 0.0 1.00
11 Stanislav DušekStanislav Dušek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 05.55 0.0
12 235 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 04.75 0.0
13 Martin RážMartin Ráž
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 03.78 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 30.24 0.0 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 29.45 0.0 9.00
3 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 28.49 0.0 8.00
4 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 28.32 0.0 7.00
5 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 26.33 0.0 6.00
6 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 24.29 0.0 5.00
7 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 22.58 0.0 4.00
8 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 20.80 0.0 3.00
9 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 19.76 0.0 2.00
10 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 18.55 0.0 1.00
11 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 18.12 0.0
12 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 17.85 0.0
13 Klaudie KlierováKlaudie Klierová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 16.94 0.0
14 Sofie DitrichováSofie Ditrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 16.76 0.0
15 230 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 16.75 0.0
16 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 16.73 0.0
17 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 15.67 0.0
18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 14.89 0.0
19 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 13.44 0.0
20 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12.81 0.0
21 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 12.73 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 27.80 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 27.04 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Štěpán ŠůstekŠtěpán Šůstek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 24.59 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 24.54 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 242 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 23.66 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 226 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 23.47 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 21.55 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 20.88 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Patrik PlecháčPatrik Plecháč
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 20.20 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Adam KloutvorAdam Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 19.75 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 64 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 19.19 0.00.00.00.00.00.00.0
12 73 Jonáš JežekJonáš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 19.01 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Petr CermanPetr Cerman
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 18.98 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 17.93 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 17.81 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Tomáš KrejdlTomáš Krejdl
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 17.46 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Dominik ZaoralDominik Zaoral
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 15.78 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 07.74 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam VeinfurterAdam Veinfurter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků