Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III

ASK Blansko (9. 5. 2018)

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 9.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš FojtůTomáš Fojtů
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
05 1.35 283.00
2 Jan PolívkaJan Polívka
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
05 1.35 283.00
3 David ZemánekDavid Zemánek
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
05 1.31 257.00
4= Štěpán PetrůŠtěpán Petrů
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
06 1.31 257.00
4= Ondřej BělušaOndřej Běluša
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
05 1.27 231.00
4= Tadeáš DvořáčekTadeáš Dvořáček
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
05 1.27 231.00
4= Miloš HlaváčekMiloš Hlaváček
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
05 1.27 231.00
4= Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
ZŠ a MŠ města OlešniceZŠ a MŠ města Olešnice
05 1.27 231.00
4= Jakub SedláčekJakub Sedláček
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 1.23 206.00
4= Vladimír HrabecVladimír Hrabec
Sušilova BoskoviceSušilova Boskovice
05 1.23 206.00
4= Václav KalinecVáclav Kalinec
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
05 1.23 206.00
5= Jakub TesařJakub Tesař
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 1.23 206.00
5= Adam PlíhalAdam Plíhal
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 1.19 182.00
5= Marek MatušekMarek Matušek
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
06 1.19 182.00
5= Jakub SedlákJakub Sedlák
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
05 1.19 182.00
5= Miroslav KousalíkMiroslav Kousalík
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
05 1.19 182.00
6= Jan ŘehůřekJan Řehůřek
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
05 1.19 182.00
6= Marek LoubMarek Loub
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
06 1.15 159.00
7= Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
05 1.15 159.00
7= Stanislav HolíkStanislav Holík
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
06 1.05 105.00
7= Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
06 1.05 105.00
7= Erik AugustinErik Augustin
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
06 1.05 105.00
7= Petr VaníčekPetr Vaníček
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
06 1.05 105.00
7= Daniel VitouchDaniel Vitouch
Sušilova BoskoviceSušilova Boskovice
06 1.05 105.00
7= Karel JelínekKarel Jelínek
ZŠ LipuvkaZŠ Lipuvka
05 1.05 105.00
7= Tobias JurášekTobias Jurášek
ZŠ LipuvkaZŠ Lipuvka
06 1.05 105.00
7= Ondřej ŚmoldasOndřej Śmoldas
Sušilova BoskoviceSušilova Boskovice
05 1.05 105.00
8 Martin TomanMartin Toman
ZŠ a MŠ města OlešniceZŠ a MŠ města Olešnice
05 1.05 105.00
Jan ForetJan Foret
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
05 DQ 0.00
Martin VobejdaMartin Vobejda
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
05 NM 0.00
Celkem 30 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 9.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 1.56 689.00
2 Lenka KovářováLenka Kovářová
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
05 1.35 460.00
3 Jolana JančováJolana Jančová
ZŠ a MŠ města OlešniceZŠ a MŠ města Olešnice
05 1.35 460.00
4= Lucie DrápelováLucie Drápelová
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
05 1.31 419.00
4= Anna HartlováAnna Hartlová
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
05 1.31 419.00
5= Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ZŠ a MŠ Blansko DvorskáZŠ a MŠ Blansko Dvorská
06 1.27 379.00
5= Monika PapírníkováMonika Papírníková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 1.27 379.00
5= Daniela FouskováDaniela Fousková
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 1.27 379.00
6= Simona HavlíčkováSimona Havlíčková
ZŠ a MŠ Blansko DvorskáZŠ a MŠ Blansko Dvorská
05 1.23 340.00
6= Dagmar TučkováDagmar Tučková
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
05 1.23 340.00
6= Eliška HanákováEliška Hanáková
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
05 1.23 340.00
6= Karolína ŠamšulováKarolína Šamšulová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
06 1.23 340.00
7= Daniela OndrováDaniela Ondrová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
05 1.19 302.00
7= Adéla OndrováAdéla Ondrová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
05 1.19 302.00
7= Nikola BejrováNikola Bejrová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 1.19 302.00
7= Lucie MinxováLucie Minxová
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
05 1.19 302.00
7= Simona FlokováSimona Floková
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
05 1.19 302.00
7= Kateřina ZemanováKateřina Zemanová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
05 1.19 302.00
7= Petra WutkováPetra Wutková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
05 1.15 266.00
7= Natálie CebákováNatálie Cebáková
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 1.15 266.00
7= Dominika DvořáčkováDominika Dvořáčková
ZŠ LipuvkaZŠ Lipuvka
06 1.15 266.00
7= Petra ŠínováPetra Šínová
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 1.15 266.00
7= Natka ZemanováNatka Zemanová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
05 1.15 266.00
8= Petra HorákováPetra Horáková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
05 1.15 266.00
8= Sára VagnerováSára Vagnerová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
06 1.15 266.00
8= Adéla HolcnerováAdéla Holcnerová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
05 1.15 266.00
8= Natka HorákováNatka Horáková
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
05 1.15 266.00
8= Monika ChloupkováMonika Chloupková
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
06 1.15 266.00
8= Barbora KassaiováBarbora Kassaiová
Sušilova BoskoviceSušilova Boskovice
05 1.05 180.00
8= Denisa SkřipskáDenisa Skřipská
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
05 1.05 180.00
8= Kristýna LangrováKristýna Langrová
Sušilova BoskoviceSušilova Boskovice
06 1.05 180.00
9= Vendula ŠaršonováVendula Šaršonová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
05 1.05 180.00
9= Natálie BurgetováNatálie Burgetová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
05 1.05 180.00
9= Šárka HejlováŠárka Hejlová
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
05 1.05 180.00
9= Aneta JančíkováAneta Jančíková
ZŠ a MŠ města OlešniceZŠ a MŠ města Olešnice
05 1.05 180.00
Nela ProcházkováNela Procházková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
05 NM 0.00
Linda PopovičováLinda Popovičová
ZŠ LipuvkaZŠ Lipuvka
06 NM 0.00
Anna BorováAnna Borová
ZŠ LipuvkaZŠ Lipuvka
06 NM 0.00
Celkem 38 závodníků