Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

12.ročník Rožnovské laťky

České Budějovice (14. 4. 2018)

Skok vysoký - Muži

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan KabíčekJan Kabíček
TABORTABOR
97 1.95
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marek SchwarzMarek Schwarz
JINBYJINBY
03 1.65
2 Václav MalíkVáclav Malík
VESATVESAT
03 1.55
3 Jakub PechaJakub Pecha
JINBYJINBY
03 1.55
4 Dominik PalečkoDominik Palečko
BLATNBLATN
03 1.40
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan SobotkaJan Sobotka
VESELVESEL
05 1.35
2 Václav TurekVáclav Turek
BLATNBLATN
06 1.10
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TABORTABOR
95 1.50
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
CECCBCECCB
84 1.15
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TABORTABOR
99 1.65
2 Monika KopeckáMonika Kopecká
TABORTABOR
00 1.55
3 Linda PolívkováLinda Polívková
BLATNBLATN
00 1.35
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TABORTABOR
02 1.55
2 Lucie SokolováLucie Sokolová
BLATNBLATN
01 1.30
3 Veronika MolováVeronika Molová
JINBYJINBY
02 1.20
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TABORTABOR
03 1.50
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
VESELVESEL
04 1.40
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková
CECCBCECCB
03 1.35
4 Anna HyánkováAnna Hyánková
VESELVESEL
03 1.25
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
CECCBCECCB
04 1.20
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jana SvačinováJana Svačinová
TABORTABOR
05 1.45
2 Adéla ChválováAdéla Chválová
ATPISATPIS
06 1.35
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TABORTABOR
05 1.30
4 Evelína MatějovskáEvelína Matějovská
BLATNBLATN
05 1.25
5 Karolína MičkováKarolína Mičková
VESELVESEL
06 1.15
6 Karolína HolubováKarolína Holubová
ATPISATPIS
05 1.10
7 Barbora LeváBarbora Levá
BLATNBLATN
06 1.10
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(so, 14.4.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nina TouškováNina Toušková
VESATVESAT
07 1.15
Celkem 1 závodníků