Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Předkolo oblastního přeboru družstev mužů a žen Středočeský kraj

Stará Boleslav (15. 4. 2018)
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.50
skok daleký - Muži (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.10
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.80
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.40
skok daleký - Ženy (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.40
2 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.20
3 Anna FoltýnováAnna Foltýnová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.20
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 09.04
vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-hoši (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan FoltýnJan Foltýn 07 Stará BoleslavStará Boleslav 08.04
2 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.06
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 06.32
vrh koulí 3kg - Veteráni (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 07.49
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.87
2 Anna FoltýnováAnna Foltýnová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.78
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.37
vrh koulí 4kg - Veteráni (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek 46 Český BrodČeský Brod 08.89
2 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 05.90
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina VáňováKateřina Váňová 94 ČelákoviceČelákovice 06.33
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BukáčekJan Bukáček 84 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.90
2 Petr HamtákPetr Hamták 79 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.48
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.92
hod diskem 0,75kg - Ml. žáci (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 16.35
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 21.55
hod diskem 1kg - Veteráni (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek 46 Český BrodČeský Brod 26.94
2 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 18.71
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.79
hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KinclováEliška Kinclová 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 17.75
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BukáčekJan Bukáček 84 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 38.09
2 Petr HamtákPetr Hamták 79 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.36
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.75
hod oštěpem 400g - Veteráni (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 21.11
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 34.68
hod oštěpem 500g - Veteráni (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 20.20
2 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.56
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 36.03
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KinclováEliška Kinclová 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 21.42
2 Kateřina VáňováKateřina Váňová 94 ČelákoviceČelákovice 17.13
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr HamtákPetr Hamták 79 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.32
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 31.18
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.85
hod kriketovým míčkem - Dorostenky (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KinclováEliška Kinclová 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 35.78
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 50.20
2 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 31.80
3 Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 31.72
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (neděle, 15.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan FoltýnJan Foltýn 07 Stará BoleslavStará Boleslav 45.26
2 Josef TomanJosef Toman 09 Český BrodČeský Brod 31.49