Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10. veřejné závody PAS žactva

Újezd nad Lesy (24. 5. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 15:45) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.33
2 3 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.93
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 15:45) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.94
2 4 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 20.82
3 6 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.41
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 15:45) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 21.74
2 5 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.31
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.94
2 1 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.33
3 4 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 20.82
4 3 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.93
5 7 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 21.74
6 5 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.31
7 6 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.41

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 15:45) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.89
2 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 24.18
Tomáš JelenTomáš Jelen 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 15:45) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.50
2 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 24.60
Andrej KaraAndrej Kara 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 15:45) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.13
2 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.70
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.13
2 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.50
3 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.70
4 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.89
5 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 24.18
6 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 24.60
Tomáš JelenTomáš Jelen 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 DNS
Andrej KaraAndrej Kara 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 15:00) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 21.69
2 21 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.71
3 22 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.91
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 15:00) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 Adéla HálováAdéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.57
2 25 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.82
3 23 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.12
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 15:00) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 20.88
2 17 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.22
3 26 Eva NovotnáEva Novotná 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 25.11
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 24.5.2018 - 15:00) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.02
2 18 Monika MarianiMonika Mariani 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 23.32
3 19 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 23.49
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 20.88
2 15 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 21.69
3 17 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.22
4 24 Adéla HálováAdéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.57
5 21 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.71
6 25 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.82
7 20 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.02
8 23 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.12
9 18 Monika MarianiMonika Mariani 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 23.32
10 19 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 23.49
11 22 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.91
12 26 Eva NovotnáEva Novotná 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 25.11

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 15:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.26
2 40 Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.52
3 41 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 27.51
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Eva IzákováEva Izáková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.84
2 43 Kristýna JochováKristýna Jochová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 24.30
3 31 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 26.39
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.08
2 37 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.51
Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 24.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 21.97
2 29 Gabriela NovákováGabriela Nováková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.08
3 36 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.58
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 24.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 27 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.05
2 35 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 24.35
3 34 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 24.72
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 24.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.20
2 42 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.58
3 46 Petra BrenkusováPetra Brenkusová 06 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 24.67
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 24.5.2018 - 15:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Marie HerianováMarie Herianová 05 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 24.53
2 47 Justýna KorbelováJustýna Korbelová 05 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 24.71
3 44 Tereza StekláTereza Steklá 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 25.71
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 21.97
2 33 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 22.20
3 32 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.26
4 39 Eva IzákováEva Izáková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.84
5 27 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.05
6 30 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.08
6 29 Gabriela NovákováGabriela Nováková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.08
8 37 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.51
9 40 Kristýna HadrbolcováKristýna Hadrbolcová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.52
10 36 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.58
10 42 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.58
12 43 Kristýna JochováKristýna Jochová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 24.30
13 35 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 24.35
14 45 Marie HerianováMarie Herianová 05 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 24.53
15 46 Petra BrenkusováPetra Brenkusová 06 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 24.67
16 47 Justýna KorbelováJustýna Korbelová 05 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 24.71
17 34 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 24.72
18 44 Tereza StekláTereza Steklá 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 25.71
19 31 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 26.39
20 41 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 27.51
Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 DNS