výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve čtyřboji kat. přípravka

Jaroměř (29. 9. 2018)

60 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 29.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.96 313.00
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.04 295.00
3 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.14 274.00
4 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.19 264.00
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.52 199.00
6 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.55 194.00
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.63 180.00
8 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.78 154.00
9 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.82 148.00
10 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.02 117.00
11 Kryštof AlmerKryštof Almer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.16 98.00
12 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.17 97.00
13 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.21 91.00
14 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.22 90.00
15 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.38 71.00
16 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.43 65.00
17 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.53 54.00
18 Matěj FléglMatěj Flégl 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.67 41.00
19 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.76 33.00
20 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.81 29.00
21 Filip RaszkaFilip Raszka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.22 5.00
22 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.24 5.00
23 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.25 4.00
24 Kristián SuchánekKristián Suchánek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.30 3.00
25 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.33 2.00
26 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.40 0.00
27 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.44 0.00
28 Jan VíšekJan Víšek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.49 0.00
29 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.60 0.00
30 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.68 0.00
31 Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12.30 0.00
32 Filip LžičařFilip Lžičař 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.46 0.00
33 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.92 0.00
34 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.97 0.00
Celkem 34 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 29.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.03 558.00
2 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.38 472.00
3 Justýna RejchrtováJustýna Rejchrtová 07 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.53 438.00
4 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.54 435.00
5 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.65 411.00
6 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.84 369.00
7 Tereza ŠediváTereza Šedivá 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.90 357.00
8= Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.92 353.00
8= Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.92 353.00
10 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.97 342.00
11 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.07 322.00
12 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.10 316.00
13 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.20 297.00
14 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.22 293.00
15 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.24 289.00
16 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.25 287.00
17 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.26 285.00
18= Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.27 283.00
18= Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.27 283.00
20= Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.32 274.00
20= Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.32 274.00
22= Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.33 272.00
22= Natálie SchusterováNatálie Schusterová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.33 272.00
24 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.39 261.00
25 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.50 242.00
26 Jasmínka SvobodováJasmínka Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.57 229.00
27 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.68 211.00
28 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.85 184.00
29 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.86 182.00
30 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.88 179.00
31 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.93 171.00
32 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.94 170.00
33 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.03 157.00
34 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11.16 138.00
35 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.26 125.00
36 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.27 124.00
37 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.41 106.00
38 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.49 97.00
39 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.50 96.00
40 Ema TáboříkováEma Táboříková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.64 80.00
41 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.97 48.00
42 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.00 46.00
43 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12.12 36.00
44 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 12.23 28.00
45 Natálie StrnadováNatálie Strnadová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.54 11.00
46 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.69 5.00
47 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15.58 0.00
Celkem 47 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 29.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:48.83 686.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:50.92 651.00
3 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1:52.63 623.00
4 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:52.73 621.00
5 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1:54.25 597.00
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:55.57 576.00
7 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:07.57 403.00
8 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:08.50 391.00
9 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:09.23 381.00
10 Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:09.87 373.00
11 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:10.99 359.00
12 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.57 352.00
13 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.33 307.00
14 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:18.29 273.00
15 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:18.30 273.00
16 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:18.62 269.00
17 Kryštof AlmerKryštof Almer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:18.70 269.00
18 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.51 260.00
19 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.60 228.00
20 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.70 227.00
21 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:24.17 212.00
22 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.51 209.00
23 Matěj FléglMatěj Flégl 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.29 192.00
24 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.07 184.00
25 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.30 173.00
26 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:30.85 151.00
27 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:32.87 135.00
28 Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:33.40 131.00
29 Filip RaszkaFilip Raszka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:35.09 118.00
30 Jan VíšekJan Víšek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:41.36 76.00
31 Filip LžičařFilip Lžičař 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:43.57 63.00
32 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:48.05 40.00
33 Kristián SuchánekKristián Suchánek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:24.72 0.00
34 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:40.08 0.00
Celkem 34 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 29.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:03.16 463.00
2 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.56 458.00
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:03.84 454.00
4 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:04.00 451.00
5 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:06.39 419.00
6 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:08.91 385.00
7 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.67 363.00
8 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:12.06 346.00
9 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:13.20 332.00
10 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.11 309.00
11 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.47 305.00
12 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:17.52 282.00
13 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:18.04 276.00
14 Justýna RejchrtováJustýna Rejchrtová 07 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:18.20 274.00
15 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.24 274.00
16 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.64 269.00
17 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:19.44 261.00
18 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:21.41 240.00
19 Tereza ŠediváTereza Šedivá 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:22.45 229.00
20 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.14 222.00
21 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:23.83 215.00
22 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:25.23 202.00
23 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:25.47 199.00
24 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.08 194.00
25 Natálie SchusterováNatálie Schusterová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:26.39 191.00
26 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:26.47 190.00
27 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.90 186.00
28 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.14 184.00
29 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.46 181.00
30 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:29.20 165.00
31 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:29.80 160.00
32 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:29.95 159.00
33 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:32.60 137.00
34 Ema TáboříkováEma Táboříková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:33.06 133.00
35 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:34.10 125.00
36 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:39.19 89.00
37 Jasmínka SvobodováJasmínka Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:39.75 86.00
38 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.44 75.00
39 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:44.38 58.00
40 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.56 47.00
41 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:48.61 38.00
42 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:48.81 37.00
43 Natálie StrnadováNatálie Strnadová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:49.75 33.00
44 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:55.59 13.00
45 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:22.10 0.00
46 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:35.87 0.00
Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 47 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 29.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.30 0.0 255.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4.28 0.0 252.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 4.27 0.0 250.00
4 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4.06 0.0 215.00
5= Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.82 0.0 177.00
5= Kryštof AlmerKryštof Almer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.82 0.0 177.00
7 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.74 0.0 165.00
8 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.73 0.0 164.00
9 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 3.71 0.0 161.00
10 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.68 0.0 156.00
11 Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.59 0.0 143.00
12 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.52 0.0 133.00
13 Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3.51 0.0 132.00
14 Lukáš BaliharLukáš Balihar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 3.42 0.0 119.00
15 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3.32 0.0 106.00
16 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 3.29 0.0 102.00
17= Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.20 0.0 90.00
17= Matěj FléglMatěj Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.20 0.0 90.00
19= Filip RaszkaFilip Raszka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 3.17 0.0 86.00
19= Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.17 0.0 86.00
21 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3.15 0.0 84.00
22 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.04 0.0 70.00
23 Kristián SuchánekKristián Suchánek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 2.95 0.0 60.00
24 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2.94 0.0 59.00
25 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2.93 0.0 58.00
26 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 2.86 0.0 50.00
27 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2.72 0.0 36.00
28 Matěj BorovičkaMatěj Borovička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2.70 0.0 34.00
29 Jan VíšekJan Víšek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 2.62 0.0 26.00
30 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 2.61 0.0 25.00
31 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.26 0.0 1.00
32 Filip LžičařFilip Lžičař
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 2.24 0.0 0.00
33 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 2.21 0.0 0.00
34 Martin MoravecMartin Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 2.19 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 29.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Justýna RejchrtováJustýna Rejchrtová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
07 4.05 0.0 319.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.99 0.0 306.00
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 3.97 0.0 301.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.92 0.0 290.00
5 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.91 0.0 287.00
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.76 0.0 254.00
7 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.72 0.0 246.00
8 Bára KvapilováBára Kvapilová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.71 0.0 244.00
9 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.60 0.0 220.00
10 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3.58 0.0 216.00
11= Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.57 0.0 214.00
11= Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.57 0.0 214.00
13 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.55 0.0 210.00
14 Natálie SchusterováNatálie Schusterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.49 0.0 198.00
15 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.46 0.0 192.00
16 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.40 0.0 180.00
17 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 3.39 0.0 178.00
18 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.36 0.0 172.00
19= Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3.34 0.0 168.00
19= Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 3.34 0.0 168.00
21 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 3.25 0.0 151.00
22 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.23 0.0 148.00
23 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 3.17 0.0 137.00
24 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.16 0.0 135.00
25 Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.15 0.0 133.00
26= Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3.13 0.0 130.00
26= Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3.13 0.0 130.00
28 Kristýna FilipováKristýna Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.12 0.0 128.00
29 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3.10 0.0 124.00
30 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.07 0.0 119.00
31 Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 3.04 0.0 114.00
32 Jasmínka SvobodováJasmínka Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 3.03 0.0 112.00
33 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3.01 0.0 109.00
34 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3.00 0.0 107.00
35 Ema TáboříkováEma Táboříková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2.95 0.0 99.00
36 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 2.86 0.0 84.00
37 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2.81 0.0 76.00
38 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2.77 0.0 70.00
39 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 2.75 0.0 67.00
40 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2.71 0.0 62.00
41 Natálie StrnadováNatálie Strnadová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 2.58 0.0 44.00
42 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 2.46 0.0 29.00
43 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 2.43 0.0 26.00
44 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 2.37 0.0 19.00
45 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 2.33 0.0 15.00
46 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 2.20 0.0 4.00
47 Barbora StrnadováBarbora Strnadová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
13 1.82 0.0 0.00
Celkem 47 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 29.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 44.61 0.0 262.00
2 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 37.57 0.0 204.00
3 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 36.06 0.0 192.00
4 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 36.05 0.0 192.00
5 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 36.03 0.0 192.00
6 Adam PosltAdam Poslt
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 34.98 0.0 183.00
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 33.16 0.0 169.00
8 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 32.82 0.0 166.00
9 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 32.14 0.0 160.00
10 Jáchym BémJáchym Bém
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 32.03 0.0 159.00
11 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 31.58 0.0 156.00
12 Matěj BorovičkaMatěj Borovička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 30.90 0.0 150.00
13 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 30.48 0.0 147.00
14 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 30.28 0.0 146.00
15 Jan MoravecJan Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 29.29 0.0 138.00
16 Filip RaszkaFilip Raszka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 28.61 0.0 132.00
17 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 27.97 0.0 127.00
18 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 27.84 0.0 126.00
19 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 27.40 0.0 123.00
20 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 27.24 0.0 122.00
21 Kryštof AlmerKryštof Almer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 23.91 0.0 96.00
22 Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 23.80 0.0 95.00
23 Lukáš BaliharLukáš Balihar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 23.65 0.0 94.00
24 Jan VíšekJan Víšek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 23.62 0.0 94.00
25 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 23.40 0.0 92.00
26 Matěj FléglMatěj Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 22.47 0.0 85.00
27 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 21.37 0.0 77.00
28 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 19.97 0.0 66.00
29 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 19.12 0.0 60.00
30 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 18.51 0.0 56.00
31 Kristián SuchánekKristián Suchánek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 16.38 0.0 40.00
32 Filip LžičařFilip Lžičař
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 16.02 0.0 38.00
33 Martin MoravecMartin Moravec
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 14.22 0.0 25.00
34 Lukáš VavřínLukáš Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 07.26 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 29.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 38.75 0.0 340.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 35.77 0.0 304.00
3 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 34.55 0.0 289.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 33.66 0.0 279.00
5 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 29.02 0.0 224.00
6 Kristýna PerunKristýna Perun
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 28.43 0.0 217.00
7 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 27.60 0.0 207.00
8 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 27.52 0.0 206.00
9 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 27.18 0.0 202.00
10 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 26.98 0.0 200.00
11 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 26.93 0.0 199.00
12 Bára KvapilováBára Kvapilová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 26.30 0.0 192.00
13 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 26.09 0.0 190.00
14 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 24.86 0.0 175.00
15 Justýna RejchrtováJustýna Rejchrtová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
07 23.75 0.0 163.00
16 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 23.66 0.0 162.00
17 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 23.64 0.0 161.00
18 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 22.90 0.0 153.00
19 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 22.83 0.0 152.00
20 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 21.42 0.0 136.00
21 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 20.86 0.0 130.00
22 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 20.64 0.0 128.00
23 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 20.33 0.0 124.00
24 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 19.86 0.0 119.00
25 Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 19.31 0.0 113.00
26= Tereza ŠediváTereza Šedivá
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
08 19.13 0.0 111.00
26= Barbora ČernovskáBarbora Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 19.13 0.0 111.00
28 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 19.01 0.0 110.00
29 Natálie SchusterováNatálie Schusterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 18.72 0.0 106.00
30 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 18.05 0.0 99.00
31 Ema TáboříkováEma Táboříková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 17.69 0.0 95.00
32 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 17.18 0.0 90.00
33 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 16.69 0.0 84.00
34 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 16.24 0.0 80.00
35 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 15.66 0.0 73.00
36 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 14.83 0.0 65.00
37 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 13.50 0.0 51.00
38 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 13.38 0.0 50.00
39 Jasmínka SvobodováJasmínka Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 13.34 0.0 49.00
40 Kristýna FilipováKristýna Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 13.28 0.0 49.00
41 Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 11.53 0.0 31.00
42 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 10.70 0.0 23.00
43 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 10.50 0.0 21.00
44 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 10.45 0.0 21.00
45 Natálie StrnadováNatálie Strnadová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 08.91 0.0 7.00
46 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 06.09 0.0 0.00
47 Barbora StrnadováBarbora Strnadová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
13 03.67 0.0 0.00
Celkem 47 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1439
2= Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1357
2= Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1357
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1247
5 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1186
6 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0936
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0896
8 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0871
9 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0865
10 Adam PosltAdam Poslt 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0846
11= Jan MoravecJan Moravec 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0714
11= Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0714
13 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0642
14 Kryštof AlmerKryštof Almer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0640
15 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0583
16 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0573
17 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0551
18 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0516
19 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0470
20 Jakub SchreiberJakub Schreiber 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0409
21 Matěj FléglMatěj Flégl 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0408
22 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0390
23 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0387
24 Ondřej VališOndřej Vališ 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0370
25 Filip RaszkaFilip Raszka 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0341
26 Matěj BorovičkaMatěj Borovička 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0335
27 Matyáš TěšinaMatyáš Těšina 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0294
28 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0270
29 Jan VíšekJan Víšek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0196
30 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0191
31 Martin MoravecMartin Moravec 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0156
32 Kristián SuchánekKristián Suchánek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0103
33 Filip LžičařFilip Lžičař 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0101
34 Lukáš VavřínLukáš Vavřín 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0001
Celkem 34 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1456
2 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1347
3 Tereza GrusováTereza Grusová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1210
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1204
5 Justýna RejchrtováJustýna Rejchrtová 07 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 1194
6 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1156
7 Bára KvapilováBára Kvapilová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1137
8 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1132
9 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1108
10 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1001
11 Tereza ŠediváTereza Šedivá 08 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0998
12 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0987
13 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0972
14 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0957
15 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0944
16 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0943
17 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0880
18 Alžběta HofmanováAlžběta Hofmanová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0811
19 Natálie SchusterováNatálie Schusterová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0767
20 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0766
21 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0745
22 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0734
23 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0709
24 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0678
25 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0651
26 Klára PastuszkováKlára Pastuszková 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0593
27 Johana TomáškováJohana Tomášková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0564
28 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0546
29 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0532
30 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0524
31 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0488
32 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0480
33 Jasmínka SvobodováJasmínka Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0476
34 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0463
35 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0436
36 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0411
37 Ema TáboříkováEma Táboříková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0407
38 Natálie ZeiplováNatálie Zeiplová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0307
39 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0270
40 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0243
41 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0120
42 Natálie StrnadováNatálie Strnadová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0095
43 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0068
44 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0022
45 Barbora StrnadováBarbora Strnadová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0000
MS Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0476
MS Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1502
Celkem 47 závodníků