výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců mladšího žactva

Veselí nad Lužnicí (20. 5. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.341.371.401.431.461.491.521.551.58
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.55 -----oooooxooxxx
2 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.49 ---oooooxooxxx
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.43 --oxoooxoxoxxx
4 Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.37 ooxxoxoxxoxoxxx
5 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 1.34 ooxoooxxx
6 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.34 -oooxoxxx
7 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 1.34 oooxoxoxxx
8 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.31 ooooxxx
9 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.31 oxooxoxxx
10 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.26 oxoxoxxx
11 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.26 ooxxoxxx
12 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.16 oxxx
13 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 1.16 xoxxx
Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 DNS
43 Václav TurekVáclav Turek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 NM xxx
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.311.361.391.421.451.481.51
1 Jana SvačinováJana Svačinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.48 -oooooxoooxxx
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.45 ooooooxxooxxx
3 Evelína MatějovskáEvelína Matějovská
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 1.36 oooooxxx
4 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 1.36 ooxoooxxx
5 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.36 xxoooxxooxxx
6 18 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.31 oooxxoxxx
7 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
05 1.26 oooxxx
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 1.42
MS Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.42
Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 NM xxx
Hana VolfováHana Volfová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 NM xxx
Celkem 11 závodníků