výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců mladšího žactva

Veselí nad Lužnicí (20. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.44
2 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.04
3 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.45
4 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.85
5 Pavel ŠrůtaPavel Šrůta 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.00
6 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.47
2 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.36
3 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.94
4 František BajgarFrantišek Bajgar 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.01
5 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 10.95
Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.78
2 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.92
3 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.25
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.62
5 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.71
6 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.94
2 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.94
3 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.69
4 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.74
5 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.46
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.5.2018 - 05:25) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.69
2 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 08.80
3 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.87
4 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.78
5 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 10.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.44
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.47
3 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.69
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.78
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 08.80
6 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.87
7 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.92
8 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.94
8 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.94
10 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.04
11 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.25
12 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.36
13 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.45
14 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.62
15 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.69
16 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.71
17 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.74
18 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.78
19 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.85
20 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 09.87
21 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.94
22 Pavel ŠrůtaPavel Šrůta 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.00
23 František BajgarFrantišek Bajgar 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.01
24 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.44
25 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.46
26 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 10.57
27 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 10.95
Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 06:20) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.17
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.52
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.64
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.71
5 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.87
6 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 09.21
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 06:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.59
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.60
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.79
4 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.82
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.85
6 25 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.93
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.54
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.66
3 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.47
4 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 09.66
5 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.06
6 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.61
2 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.04
3 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.35
4 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.59
5 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.62
6 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.63
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.91
3 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.33
4 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.93
5 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.33
Barbora LeváBarbora Levá 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.73
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.97
3 58 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.35
4 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.63
5 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.07
6 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.78
2 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.26
3 17 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.29
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.35
5 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.76
6 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.70
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.74
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.27
4 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.39
5 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.45
6 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BláhováNela Bláhová 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.02
2 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.53
3 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.45
4 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.54
5 Anna ŠkaroupkováAnna Škaroupková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.22
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila KlementováKamila Klementová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.01
2 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.16
3 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.55
4 51 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.14
5 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 20.5.2018 - 05:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.99
2 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.22
3 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.27
4 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.70
5 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.03
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.54
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.61
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.63
4 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.66
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.70
6 25 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.73
7 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.74
8 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.78
9 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 08.91
10 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.97
11 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.99
12 Kamila KlementováKamila Klementová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 09.01
13 Nela BláhováNela Bláhová 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 09.02
14 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.04
15 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.16
16 Aneta HerdováAneta Herdová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.22
17 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 09.26
18 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.27
18 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.27
20 17 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.29
21 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.33
22 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.35
22 58 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.35
22 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.35
25 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.39
26 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.45
27 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.47
28 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.53
29 Ema HanouskováEma Hanousková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.55
30 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.59
31 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.62
32 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.63
33 Anna HotováAnna Hotová 06 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 09.66
34 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.70
35 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.76
36 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.81
37 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.92
38 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.93
39 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.06
40 Adina RoženskáAdina Roženská 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.07
41 51 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.14
42 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.32
43 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 10.33
44 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.34
45 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.45
46 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.50
47 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 10.54
48 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.03
49 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 11.21
50 Anna ŠkaroupkováAnna Škaroupková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.22
Barbora LeváBarbora Levá 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 DNS
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS