výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců mladšího žactva

Veselí nad Lužnicí (20. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 04:20) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 10.12
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.16
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.39
4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.47
5 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.57
6 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 04:20) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.47
2 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.93
3 48 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.35
4 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.66
5 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.84
42 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 04:20) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 12.91
2 Michal DušákMichal Dušák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 13.62
3 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 14.21
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 10.12
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.16
3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.39
4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.47
5 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.57
6 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.80
7 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.47
8 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.93
9 48 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.35
10 47 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 12.91
11 Michal DušákMichal Dušák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 13.62
12 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.66
13 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 14.21
14 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.84
42 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 04:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.21
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.24
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.62
4 Nela BláhováNela Bláhová 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 10.94
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.24
6 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 04:00) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.55
2 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.89
3 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.11
4 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.27
5 41 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.84
6 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 13.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 04:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.03
2 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 13.14
3 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.47
4 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.21
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.24
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.62
4 Nela BláhováNela Bláhová 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 10.94
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.24
6 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.32
7 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.55
8 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.89
9 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.11
10 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.27
11 41 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.84
12 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.03
13 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 13.14
14 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 13.47
15 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 13.51
16 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 13.85