výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje

České Budějovice - Čtyři Dvory (13. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 06:30) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.55 9.00
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.69 7.50
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.85 6.00
4 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.08 5.00
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 11.36 3.50
6 2 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.73
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 06:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.25 11.00
2 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.42 2.00
3 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 12.18
4 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.53
5 34 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 13.20
6 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 14.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.5.2018 - 06:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.69 7.50
2 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.36 3.50
3 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 12.07 1.00
4 91 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.35
5 43 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.25
6 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 14.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.25 11.00
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.55 9.00
3 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.69 7.50
3 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.69 7.50
5 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.85 6.00
6 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.08 5.00
7 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 11.36 3.50
7 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.36 3.50
9 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.42 2.00
10 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 12.07 1.00
11 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 12.18
12 91 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.35
13 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.53
14 2 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.73
15 34 Adam ReitingerAdam Reitinger 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 13.20
16 43 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.25
17 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 14.31
18 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 14.43

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.5.2018 - 06:50) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.81 8.00
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.99 7.00
3 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.25 6.00
4 Karolína FilakovskáKarolína Filakovská 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 11.86 2.00
5 14 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 12.84
6 50 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 12.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.5.2018 - 06:50) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.95 1.00
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 12.22
3 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 13.02
4 2 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 13.11
5 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 13.38
MS Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.96
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.5.2018 - 06:50) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.47 11.00
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 11.49 4.00
3 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.29
4 74 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.48
5 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.18
6 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 14.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.5.2018 - 06:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.54 9.00
2 Nela BláhováNela Bláhová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.40 5.00
3 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 11.57 3.00
4 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 13.00
5 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.26
6 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 13.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.47 11.00
2 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.54 9.00
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.81 8.00
4 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.99 7.00
5 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.25 6.00
6 Nela BláhováNela Bláhová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.40 5.00
7 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 11.49 4.00
8 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 11.57 3.00
9 Karolína FilakovskáKarolína Filakovská 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 11.86 2.00
10 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.95 1.00
11 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.96
12 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 12.22
13 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.29
14 74 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.48
15 14 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 12.84
16 50 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 12.86
17 Kateřina VondrováKateřina Vondrová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 13.00
18 Bára HruškováBára Hrušková 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 13.02
19 2 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 13.11
20 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.18
21 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.26
22 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 13.38
23 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 13.39
24 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 14.18