Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Stará Boleslav (5. 5. 2018)
100 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika NM
2 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
100 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.35 9.00
2 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.42 7.00
100 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. NM
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
100 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.03 9.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.06 7.00
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.14 6.00
100 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.95 9.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.96 7.00
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.05 6.00
100 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. NM
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
3 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
100 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.72 9.00
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.88 7.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12.89 6.00
100 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.64 2.00
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.73 1.00
3 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.74
400 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.72 9.00
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.44 7.00
3 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.45 6.00
400 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.91 9.00
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 61.20 7.00
800 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.11 9.00
800 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:59.88 9.00
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:01.71 7.00
3 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:02.90 6.00
800 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:18.17 9.00
2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.68 7.00
3 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.68 6.00
800 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:22.58 9.00
1500 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:11.78 9.00
2 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:20.72 7.00
3 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:39.71 6.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:11.83 9.00
2 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:19.01 7.00
3 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:23.40 6.00
1500 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:58.93 9.00
2 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:08.81 7.00
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:15.58 6.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5:45.30 9.00
2 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:49.15 7.00
3 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6:02.52 6.00
3000 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:46.00 9.00
2 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:32.38 7.00
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11:06.26 6.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10:18.42 9.00
3000 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:34.13 9.00
2 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:44.02 7.00
3 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12:04.31 6.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13:07.39 9.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 15.22 9.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.31 7.00
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.54 6.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.79 9.00
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.96 7.00
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.26 6.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.06 9.00
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 17.28 7.00
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.38 6.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.53 9.00
2 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 42.26 7.00
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.51 6.00
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.48 9.00
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.40 7.00
3 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.66 6.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Krsek, Hampl, Řehák, Janetka Krsek, Hampl, Řehák, Janetka 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.18 9.00
2 Kadlec, Roztočil, Línek, Musil Kadlec, Roztočil, Línek, Musil 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.14 7.00
3 Bezucha, Puczek, Semotam, Šanc Bezucha, Puczek, Semotam, Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.29 6.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kašpar, Hadrbolec, Sobotka, Lehar Kašpar, Hadrbolec, Sobotka, Lehar 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.45 9.00
2 Škrland, Sudek, Kuník, Vitásek Škrland, Sudek, Kuník, Vitásek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 45.88 7.00
3 Křeček, Krakuvčík, Forman, Höfner Křeček, Krakuvčík, Forman, Höfner 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.30 6.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šafránková, Růžičková, Čermochová, Novotná Šafránková, Růžičková, Čermochová, Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.73 9.00
2 Bennett, Mašková, Quadrátová, Rychlá Bennett, Mašková, Quadrátová, Rychlá 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.65 7.00
3 Procházková, Podaná, Novosadová, Kozlová Procházková, Podaná, Novosadová, Kozlová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.84 6.00