Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Stará Boleslav (5. 5. 2018)
skok vysoký - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.88 9.00
2 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.79 7.00
3 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.67 6.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.79 9.00
2 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.76 7.00
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.73 6.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.59 9.00
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.50 7.00
3 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.45 6.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka HavlováŠárka Havlová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.56 9.00
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.53 7.00
3 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.50 6.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.00 9.00
2 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.80 7.00
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.60 6.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.00 9.00
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.40 7.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2.60 9.00
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.50 7.00
3 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.10 6.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2.80 9.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2.70 7.00
3= Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.89 6.00
3= Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1.89
skok daleký - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.20 9.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.79 7.00
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.62 6.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.79 9.00
2 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.71 7.00
3 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.69 6.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5.15 9.00
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.13 7.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5.05 6.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.40 9.00
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4.89 7.00
3 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4.84 6.00
trojskok - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.19 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.20 7.00
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.59 6.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.25 9.00
2 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.89 7.00
trojskok - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.64 9.00
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.95 7.00
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.74 6.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11.02 9.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12.89 9.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12.85 7.00
3 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.41 6.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.87 9.00
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.28 7.00
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.93 6.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.89 9.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.26 7.00
3 David BlechaDavid Blecha 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.99 6.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.91 9.00
2 Tomáš VolenecTomáš Volenec 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.00 7.00
3 Adam VidunaAdam Viduna 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.84 6.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.41 9.00
2 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.98 7.00
3 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.33 6.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 38.52 9.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 29.00 7.00
3 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.68 6.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto MosesOto Moses 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 37.81 9.00
2 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.04 7.00
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.24 6.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.72 9.00
2 Adam VidunaAdam Viduna 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.34 7.00
3 Tomáš VolenecTomáš Volenec 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.85 6.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.70 9.00
2 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 41.53 7.00
3 Eliška KopeckáEliška Kopecká 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.13 6.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 51.45 9.00
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.84 7.00
3 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.58 6.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.01 9.00
2 Jan JarešJan Jareš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.08 7.00
3 David BlechaDavid Blecha 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.51 6.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.65 9.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.32 7.00
3 Daniel PitoňákDaniel Pitoňák 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.89 6.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 46.60 9.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.40 7.00
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 33.87 6.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 36.81 9.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.26 7.00
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 36.03 6.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 48.68 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.18 7.00
3 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.29 6.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 54.44 9.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.14 7.00
3 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.93 6.00