výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Stará Boleslav (5. 5. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Holcová, Tereza 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 27,00
2 Jonášová, Aneta 02 A. C. TEPO Kladno A 27,00
3 Žáková, Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25,00
4 Bělka, Stanislav 02 TJ Sokol Kolín-atletika 24,00
5 Přibylová, Alice 02 TJ Spartak Vlašim 24,00
6 Hartman, Kryštof 99 A. C. TEPO Kladno 23,00
7 Zábojníková, Kateřina 01 A. C. TEPO Kladno A 23,00
8 Přibylová, Valentýna 00 TJ Spartak Vlašim 22,00
9 Stýblová, Bára 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22,00
10 Herák, David 00 A. C. TEPO Kladno 21,00
11 Puczek, Tomáš 00 TJ Sokol Kolín-atletika 20,00
12 Šanc, Štěpán 00 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
13 Čech, Martin 01 AC Čáslav z.s. 19,00
14 Sedlmajer, Miloš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
15 Formánková, Allie 01 A. C. TEPO Kladno A 18,00
16 Kozlová, Anna 01 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
17 Dudáš, Jakub 02 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
18 Korel, Vojtěch 99 Atletika Stará Boleslav, z.s. 18,00
19 Jareš, Jan 01 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
20 Holubová, Justýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17,00
21 Sýkora, Oldřich 00 A. C. TEPO Kladno 17,00
22 Schönpflugová, Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 17,00
23 Semotam, Jindřich 00 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
24 Viduna, Adam 00 A. C. TEPO Kladno 16,00
25 Klimentová, Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16,00
26 Krsek, Matěj 00 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
27 Vosecká, Karolína 02 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
28 Bezucha, Daniel 99 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
29 Novák, Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 16,00
30 Vlasáková, Klára 02 A. C. TEPO Kladno A 16,00
31 Volenec, Tomáš 99 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
32 Drábková, Eliška 02 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
33 Malá, Barbora 02 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
34 Janetka, Antonín 99 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
35 Teplý, Vojtěch 02 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
36 Kopecká, Eliška 01 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
37 Zuska, David 02 A. C. TEPO Kladno 15,00
38 Čechová, Lenka 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 15,00
39 Höfner, Vojtěch 01 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
40 Martínek, Tomáš 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 15,00
41 Bohata, Dominik 00 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
42 Šamanová, Simona 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15,00
43 Blecha, David 01 A. C. TEPO Kladno 15,00
44 Moses, Oto 01 AC Čáslav z.s. 15,00
45 Čurdová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 14,00
46 Voříšková, Kateřina 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14,00
47 Pecha, Martin 01 AC Čáslav z.s. 14,00
48 Kupková, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14,00
49 Forman, Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
50 Voříšková, Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14,00
51 Vrbová, Žaneta 02 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
52 Novosadová, Jitka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
53 Sudková, Ela 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13,00
54 Pošík, Lukáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika 13,00
55 Novotná, Eliška 00 TJ Spartak Vlašim 13,00
56 Launa, Erik 01 A. C. TEPO Kladno 13,00
57 Perglerová, Anna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12,00
58 Sudek, Adam 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12,00
59 Sýkora, Štěpán 02 A. C. TEPO Kladno 12,00
60 Čermochová, Tereza 01 TJ Sokol Kolín-atletika 12,00
61 Dondová, Kateřina 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12,00
62 Fořtová, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12,00
63 Quadrátová, Anna Marie 02 A. C. TEPO Kladno A 12,00
64 Králová, Eliška 02 TJ Spartak Vlašim 11,50
65 Korelová, Kristýna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,50
66 Konvalina, Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
67 Podaná, Kateřina 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
68 Podaný, Jakub 01 AC Čáslav z.s. 11,00
69 Hofmann, Ondřej 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
70 Šafránková, Jana 02 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
71 Bartůšková, Lucie 02 TJ Spartak Vlašim 11,00
72 Sunkovská, Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
73 Dostalová, Kateřina 02 A. C. TEPO Kladno 11,00
74 Nováková, Anežka 00 TJ Sokol Kolín-atletika 10,00
75 Doubková, Monika 00 TJ Spartak Vlašim 10,00
76 Pastrňák, Matouš 00 A. C. TEPO Kladno 10,00
77 Malec, Zbyněk 00 A. C. TEPO Kladno 9,00
78 Wenigová, Valentina 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9,00
79 Tillmann, Ingrid 00 TJ Spartak Vlašim 9,00
80 Veselá, Barbora 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 9,00
81 Král, Dominik 01 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
82 Vítek, Jakub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
83 Hodboď, Ondřej 01 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
84 Krakuvčík, Tadeáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
85 Blatská, Veronika 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
86 Neděla, Štěpán 01 AC Čáslav z.s. 9,00
87 Dryák, Vojtěch 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
88 Kabrda, Jiří 01 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
89 Pelová, Simona 01 A. C. TEPO Kladno A 9,00
90 Drncová, Eliška 01 A. C. TEPO Kladno A 9,00
91 Libovická, Kateřina 01 A. C. TEPO Kladno B 9,00
92 Křeček, Zdeněk 02 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
93 Mittelbach, David 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
94 Hampl, Štěpán 99 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
95 Dvořáková, Lucie 02 TJ Spartak Vlašim 9,00
96 Havlová, Šárka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
97 Novotná, Lenka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
98 Nováček, Vladimír 01 A. C. TEPO Kladno 8,00
99 Labuťová, Nikola 00 A. C. TEPO Kladno 8,00
100 Kurucz, David 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
101 Jisl, Václav 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
102 Holubovský, Daniel 00 A. C. TEPO Kladno 7,00
103 Jiránková, Adéla 00 A. C. TEPO Kladno 7,00
104 Procházková, Veronika 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
105 Bouma, Jan 00 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
106 Chlubna, Martin 00 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
107 Ledvinka, Michal 00 A. C. TEPO Kladno 7,00
108 Stýblová, Klára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
109 Jurečková, Anežka 00 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
110 Sobotka, Zbyněk 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
111 Drunecký, Lukáš 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
112 Čechová, Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
113 Bartoňová, Alžběta 01 A. C. TEPO Kladno A 7,00
114 Honkeová, Karolína 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
115 Rozehnalová, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
116 Khunová, Kateřina 02 A. C. TEPO Kladno A 7,00
117 Vejborný, Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
118 Martínek, David 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
119 Škrland, Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
120 Javůrková, Adéla 02 A. C. TEPO Kladno A 7,00
121 Růžičková, Kristýna 02 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
122 Smítková, Tereza 02 TJ Spartak Vlašim 6,00
123 Kříž, Jan 99 A. C. TEPO Kladno 6,00
124 Landa, Zdeněk 99 A. C. TEPO Kladno 6,00
125 Pitoňák, Daniel 99 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
126 Šašek, Vojtěch 02 A. C. TEPO Kladno 6,00
127 Kuník, Josef 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
128 Perner, Michal 02 AC Čáslav z.s. 6,00
129 Podolák, Lukáš 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6,00
130 Málek, Prokop 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 6,00
131 Roubíková, Tereza 01 A. C. TEPO Kladno A 6,00
132 Šrobová, Anežka 01 A. C. TEPO Kladno A 6,00
133 Pazdera, Roman 01 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
134 Prouzová, Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
135 Pavlisová, Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 6,00
136 Schönpflugová, Kristýna 00 A. C. TEPO Kladno 6,00
137 Kočí, Ondřej 00 A. C. TEPO Kladno 6,00
138 Švihálek, David 00 A. C. TEPO Kladno 6,00
139 Bajer, Lukáš 00 A. C. TEPO Kladno 5,00
140 Tahotný, Lukáš 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
141 Vekrbauer, Diviš 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
142 Línek, Jan-František 00 A. C. TEPO Kladno 5,00
143 Bouřil, Vojtěch 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
144 Tláskal, Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 5,00
145 Vitásek, Tomáš 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
146 Kordová, Eliška 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
147 Vosátková, Šárka 01 A. C. TEPO Kladno A 5,00
148 Hněvkovská, Vendula 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
149 Sandholcová, Markéta 02 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
150 Stehno, Roman 02 AC Čáslav z.s. 5,00
151 Rothanzl, Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
152 Dubjáková, Kateřina 99 TJ Spartak Vlašim 5,00
153 Chocholová, Denisa 99 A. C. TEPO Kladno 5,00
154 Vosyková, Julie 99 A. C. TEPO Kladno 4,00
155 Beranová, Tereza 99 TJ Spartak Vlašim 4,00
156 Vavrová, Simona 99 TJ Spartak Vlašim 4,00
157 Musil, Tomáš 99 A. C. TEPO Kladno 4,00
158 Kadlec, Martin 99 A. C. TEPO Kladno 4,00
159 Kuběnková, Jana 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
160 Oudová, Martina 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
161 Šmigelská, Diana 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
162 Bennett, Róza Emily 02 A. C. TEPO Kladno A 4,00
163 Slavíková, Barbora 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
164 Kinda, Vojtěch 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 4,00
165 Šitlerová, Valentýna 01 TJ Spartak Vlašim 4,00
166 Šmahel, Filip 01 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
167 Král, Matěj 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
168 Šírlová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 4,00
169 Řehák, Marek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
170 Pánek, Jakub 01 A. C. TEPO Kladno 3,00
171 Charvátová, Eva 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
172 Solom, Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
173 Batelka, David 02 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
174 Mrkvičková, Adéla 02 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
175 Vidunová, Marta 02 A. C. TEPO Kladno B 2,00
176 Pištěk, Jaroslav 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
177 Burian, Antonín 02 A. C. TEPO Kladno 2,00
178 Kvapilová, Lucie 01 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
179 Rychtařík, Vít 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2,00
180 Káňová, Karolína 00 TJ Spartak Vlašim 2,00
181 Sekyra, Jiří 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
182 Kašparová, Karolína 00 A. C. TEPO Kladno 1,00
183 Pešek, Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 1,00
184 Veselá, Tereza 01 A. C. TEPO Kladno A 1,00
185 Rychlá, Dita 01 A. C. TEPO Kladno A 1,00
186 Pšeničková, Jolana 01 A. C. TEPO Kladno B 1,00
187 Herout, Jan 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
188 Mašková, Kristýna 02 TJ Spartak Vlašim 1,00
189 Vrábelová, Anna 02 A. C. TEPO Kladno A 1,00
190 Janoušková, Sarah 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1,00
191 Roztočil, Adam 99 A. C. TEPO Kladno 1,00
192 Langhansová, Nikola 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00