Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Stará Boleslav (5. 5. 2018)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále &n (so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:11.78 9.00
2 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:20.72 7.00
3 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:39.71 6.00
4 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:41.09 5.00
5 Vojtěch KindaVojtěch Kinda 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:19.03 4.00
David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:11.83 9.00
2 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:19.01 7.00
3 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:23.40 6.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:58.93 9.00
2 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:08.81 7.00
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:15.58 6.00
4 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:17.78 5.00
5 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:35.13 4.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5:45.30 9.00
2 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:49.15 7.00
3 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6:02.52 6.00
4 Eliška KopeckáEliška Kopecká 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:23.56 5.00
Celkem 4 závodníků