Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Stará Boleslav (5. 5. 2018)

skok daleký - Junioři

(so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.20 +0.5 m/s 9.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.79 +1.8 m/s 7.00
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.62 +0.0 m/s 6.00
4 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.40 +1.0 m/s 5.00
5 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.92 +0.4 m/s 4.00
6 Jiří SolomJiří Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.79 +1.0 m/s 3.00
7 Vít RychtaříkVít Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.69 +0.6 m/s 2.00
MS Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.58 +1.0 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.79 -0.3 m/s 9.00
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.71 +0.0 m/s 7.00
3 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.69 -0.5 m/s 6.00
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.68 +0.3 m/s 5.00
5 Matěj KrálMatěj Král
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5.51 -0.7 m/s 4.00
6 David BatelkaDavid Batelka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.26 -1.1 m/s 3.00
7 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5.25 +0.1 m/s 2.00
8 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.22 +0.0 m/s 1.00
9 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.18 +1.0 m/s
10 Tomáš RusTomáš Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.96 +0.9 m/s
11 Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.89 +0.9 m/s
12 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.64 +1.0 m/s
13 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.39 +1.0 m/s
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5.15 +0.3 m/s 9.00
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.13 +0.0 m/s 7.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 5.05 +1.7 m/s 6.00
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.98 -1.1 m/s 5.00
5 Julie VosykováJulie Vosyková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.82 +1.4 m/s 4.00
6 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 4.74 +0.0 m/s 3.00
7 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.70 +0.4 m/s 2.00
8 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.53 1.00
9 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.39 +0.7 m/s
10 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.39 +0.8 m/s
11 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.36 -0.6 m/s
12 Michaela KocurováMichaela Kocurová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.16 -0.4 m/s
13 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.08 +0.7 m/s
14 Veronika ŠebkováVeronika Šebková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.00 -2.3 m/s
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 5.40 -0.1 m/s 9.00
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 4.89 -0.4 m/s 7.00
3 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 4.84 +0.8 m/s 6.00
4 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.68 +0.2 m/s 5.00
5 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.65 -1.7 m/s 4.00
6 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.44 +0.7 m/s 3.00
7 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.01 +0.3 m/s 2.00
8 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
01 3.81 +0.3 m/s 1.00
9 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.63 +0.2 m/s
Tereza BánováTereza Bánová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 DNS
Celkem 10 závodníků