výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Stará Boleslav (5. 5. 2018)

Trojskok - Junioři

(so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 13.19 +0.0 m/s 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12.20 +0.2 m/s 7.00
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.59 +0.2 m/s 6.00
4 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.41 +0.4 m/s 5.00
5 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 11.35 -0.1 m/s 4.00
MS Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 12.89 +0.7 m/s
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11.25 +1.9 m/s 9.00
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10.89 -0.2 m/s 7.00
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10.64 +0.3 m/s 9.00
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 09.95 +0.0 m/s 7.00
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.74 +0.0 m/s 6.00
Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 DNS
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 5.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 11.02 9.00
Celkem 1 závodníků