výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Stará Boleslav (5. 5. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2018) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.24
2 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.40
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.43
4 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.70
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.26
6 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.37
7 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.72
3 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.21
4 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.25
5 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.29
6 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.84
7 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.25
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.87
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 5.5.2018) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika NM
2 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
4 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
5 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
6 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. NM
Poznámky:
Nezměřeno. Bodování podle pořadí v cíli.
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.5.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.35 9.00
2 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.42 7.00
Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 5.5.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. NM
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
4 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. NM
5 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika NM
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
Poznámky:
Běh nezměřen, nesepnula kamera. Body přiděleny podle pořadí v cíli.
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.5.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.03 9.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.06 7.00
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.14 6.00
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.23 5.00
5 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.56 4.00
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.86
3 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.99
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.17
5 Jan ČermákJan Čermák 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.93
MS Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 11.92
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DQ
Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2018) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.33
3 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.39
5 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.65
6 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.24
MS Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.5.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.63
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.76
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.94
4 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.98
5 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.14
6 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.93
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 5.5.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.95 9.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.96 7.00
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.05 6.00
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.10 5.00
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.13 4.00
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.39 3.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.5.2018) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. NM
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
3 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM
Michaela KocurováMichaela Kocurová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Poznámky:
Běh nezměřen. Body přiděleny dle pořadí v cíli.
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2018) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.86
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.89
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.23
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.34
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.51
Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2018) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.94
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.97
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.20
4 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.46
Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.5.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.87
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.11
3 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.47
4 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.91
5 Michaela KocurováMichaela Kocurová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.20
6 Veronika ŠebkováVeronika Šebková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.87
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 5.5.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.72 9.00
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.88 7.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12.89 6.00
4 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.01 5.00
5 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.35 4.00
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.46 3.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.5.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.64 2.00
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.73 1.00
3 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.74
4 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.81
5 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 14.41
6 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.94
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2018) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.73
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.81
3 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.20
4 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.77
5 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.79
6 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12.92
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.98
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.34
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.40
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.04
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.5.2018) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 14.58
2 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.26
3 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 15.29
4 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 15.59
Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 5 závodníků