Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva

Ústí nad Orlicí (12. - 13. 5. 2018)
60 m - Žáci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 07.65 665.00
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.66 662.00
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.91 586.00
100 m - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.83 685.00
100 m - Junioři (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.14 830.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.41 771.00
100 m - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.32 791.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.79 693.00
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.91 669.00
200 m - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 27.51 670.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 27.66 658.00
200 m - Dorostenky (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 25.97 800.00
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 26.16 783.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 26.39 763.00
400 m - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 53.03 680.00
400 m - Junioři (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 50.40 796.00
400 m - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 50.83 777.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 54.00 640.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 54.79 607.00
800 m - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:26.21 534.00
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:28.46 509.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:33.31 457.00
800 m - Ženy (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:37.36 604.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:10.13 277.00
800 m - Dorostenky (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:32.87 657.00
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:46.53 500.00
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:47.69 488.00
800 m - Žákyně (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:41.28 558.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:47.12 494.00
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:47.84 486.00
800 m - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:41.33 558.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:46.95 496.00
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:06.59 306.00
1000 m - Žáci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3:14.23 532.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3:20.13 481.00
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:25.29 438.00
1500 m - Muži (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4:58.36 569.00
1500 m - Junioři (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1500 m - Dorostenci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4:59.57 562.00
2 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 5:02.49 545.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5:07.87 515.00
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 10.69 418.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11.35 315.00
3 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.36 313.00
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.65 595.00
2 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.12 517.00
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11.25 496.00
100 m překážek (0.84) - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 14.29 788.00
2 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14.54 758.00
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 14.66 743.00
100 m překážek (0.84) - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 15.52 774.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 17.01 595.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 14.12 961.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 14.53 905.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14.64 890.00
110 m překážek (1.06) - Muži (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.02 431.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 16.90 635.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 15.26 818.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 15.55 784.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 15.97 736.00