Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva

Ústí nad Orlicí (12. - 13. 5. 2018)
skok vysoký - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 980418 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.77 602.00
skok vysoký - Junioři (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 1.80 627.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 1.77 602.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 1.74 577.00
2 David RybaDavid Ryba 020121 AC PardubiceAC Pardubice 1.71 552.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 1.68 528.00
skok vysoký - Žáci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 1.64 496.00
2 Vít KverekVít Kverek 040519 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1.58 449.00
3 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1.52 404.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 000623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.59 724.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 991219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.47 588.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.65 795.00
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 010311 AC PardubiceAC Pardubice 1.53 655.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 010814 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1.50 621.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1.62 759.00
2 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 030114 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1.41 523.00
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 040323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.38 491.00
skok o tyči - Muži (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Junioři (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David RybaDavid Ryba 020121 AC PardubiceAC Pardubice 3.60 509.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 3.30 431.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 3.10 381.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 3.60 509.00
2 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2.80 309.00
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 2.70 286.00
skok daleký - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 980418 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.67 516.00
skok daleký - Junioři (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 6.76 757.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 6.59 718.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 6.24 639.00
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 6.18 626.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 6.10 608.00
skok daleký - Žáci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 5.76 535.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 5.51 483.00
3 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4.98 378.00
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 050128 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4.89 361.00
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4.63 313.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 050316 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4.36 266.00
skok daleký - Ženy (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 000623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4.72 485.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 991219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4.69 477.00
skok daleký - Dorostenky (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 010430 AC PardubiceAC Pardubice 5.39 668.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5.16 603.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 010814 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5.04 570.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 040323 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5.05 573.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová 031023 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4.89 530.00
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4.76 495.00
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 051004 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4.64 464.00
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 060327 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4.31 381.00
3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 050606 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4.27 371.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.43 756.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 010814 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10.99 594.00
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 010311 AC PardubiceAC Pardubice 10.92 590.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 030114 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.04 532.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.72 511.00
3 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 040101 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.49 431.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 11.92 602.00
2 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11.40 570.00
3 Vít KverekVít Kverek 040519 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.15 555.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 000623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 08.52 433.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 991219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 07.68 379.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 12.10 612.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 11.90 600.00
3 David RybaDavid Ryba 020121 AC PardubiceAC Pardubice 11.69 588.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 13.93 724.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 10.06 489.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 980418 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.70 468.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít KverekVít Kverek 040519 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 34.80 560.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 34.00 544.00
3 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 29.16 448.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David RybaDavid Ryba 020121 AC PardubiceAC Pardubice 32.37 511.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 31.92 502.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 31.64 497.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 34.19 547.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 980418 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 26.75 401.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 38.88 646.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 010814 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 30.10 479.00
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 010430 AC PardubiceAC Pardubice 27.73 434.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 31.39 503.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová 031023 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 29.54 468.00
3 Adéla KolářováAdéla Kolářová 030413 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 24.40 371.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 31.24 317.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 30.90 312.00
3 Vít KverekVít Kverek 040519 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.15 259.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 000623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 24.43 372.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 991219 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 18.87 268.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC PardubiceAC Pardubice 51.75 615.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 49.69 584.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 36.11 386.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 980418 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 31.20 316.00
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 13.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pankrác BoháčPankrác Boháč 060525 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 49.03 300.00
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 050905 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 48.79 298.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 050223 AK SlatiňanyAK Slatiňany 48.14 292.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 051004 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 46.70 438.00
2 Lucie DolečkováLucie Dolečková 050606 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 41.82 378.00
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 050316 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 33.94 282.00