Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva

Ústí nad Orlicí (12. - 13. 5. 2018)

60 m - Žáci

(ne, 13.5.2018 - 06:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 07.65 665.00
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.66 662.00
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.91 586.00
4 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.17 511.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 08.39 452.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 08.51 421.00
2 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.69 376.00
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 08.99 306.00
4 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 09.42 218.00
5 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.73 163.00
6 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 09.85 143.00
7 Martin HerákMartin Herák 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 10.01 119.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.72 313.00
1= Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 08.72 313.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 08.99 255.00
4 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.00 253.00
5 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.78 117.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 08.44 718.00
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.77 626.00
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.91 589.00
4 Aneta VoksováAneta Voksová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.37 475.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.06 551.00
2 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 09.20 516.00
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.59 424.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži

(so, 12.5.2018 - 06:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 11.83 685.00
Celkem 1 závodníků

100 m - Junioři

(so, 12.5.2018 - 06:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.14 830.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.41 771.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 12.5.2018 - 06:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.32 791.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.79 693.00
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.91 669.00
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 11.92 667.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 12.34 586.00
MS Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.36
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 19.95 782.00
2 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 20.77 689.00
3 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 21.61 598.00
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.69 590.00
5 Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 22.25 533.00
6 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 22.40 518.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 19.47 840.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 20.13 761.00
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 21.09 653.00
4 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 21.33 628.00
5 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 23.57 410.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

(so, 12.5.2018 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 27.51 670.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 27.66 658.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 12.5.2018 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 25.97 800.00
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 26.16 783.00
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 26.39 763.00
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.51 753.00
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.17 698.00
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 27.21 694.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži

(so, 12.5.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 53.03 680.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Junioři

(so, 12.5.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 50.40 796.00
Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 12.5.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 50.83 777.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 54.00 640.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 54.79 607.00
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 54.96 600.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 59.12 444.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 12.5.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:26.21 534.00
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:28.46 509.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:33.31 457.00
4 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:34.59 444.00
5 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:34.83 442.00
6 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:35.25 437.00
7 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:41.56 375.00
8 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:42.28 369.00
9 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:45.05 343.00
10 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:53.65 269.00
11 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:54.45 263.00
12 Martin HerákMartin Herák 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:55.79 252.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:37.36 604.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:10.13 277.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 13.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:32.87 657.00
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:46.53 500.00
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:47.69 488.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 13.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:41.28 558.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:47.12 494.00
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:47.84 486.00
4 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:50.13 462.00
5 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:50.33 460.00
6 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:55.39 409.00
7 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:06.51 307.00
Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 12.5.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:41.33 558.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:46.95 496.00
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:06.59 306.00
4 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3:09.78 280.00
5 Aneta VoksováAneta Voksová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3:16.43 228.00
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:22.18 187.00
7 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:22.62 184.00
Celkem 7 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 13.5.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3:14.23 532.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3:20.13 481.00
3 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:25.29 438.00
4 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3:38.87 334.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3:46.40 283.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 13.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4:58.36 569.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 13.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 13.5.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4:59.57 562.00
2 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 5:02.49 545.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5:07.87 515.00
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 5:08.66 511.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 5:34.31 378.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 12.5.2018 - 07:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 12 10.69 418.00
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.35 315.00
3 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.36 313.00
4 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 11.39 309.00
5 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 12.06 219.00
6 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 12.21 201.00
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 12.36 184.00
8 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11 12.41 178.00
9 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.53 165.00
10 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 12.57 161.00
11 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 12.61 157.00
12 Martin HerákMartin Herák 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 13.07 112.00
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 12.5.2018 - 07:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.65 595.00
2 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.12 517.00
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 11.25 496.00
4 Aneta VoksováAneta Voksová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 11.77 417.00
5 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.88 401.00
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.03 251.00
7 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 13.85 164.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci

(so, 12.5.2018 - 06:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.29 788.00
2 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 14.54 758.00
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.66 743.00
4 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 15.34 664.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 15.90 601.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Ženy

(so, 12.5.2018 - 06:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 15.52 774.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 17.01 595.00
MS Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14.65
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 12.5.2018 - 06:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.12 961.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.53 905.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 14.64 890.00
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 14.76 874.00
5 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 15.02 839.00
6 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 16.21 689.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh (so, 12.5.2018 - 06:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 16.12 700.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 16.24 685.00
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 16.73 627.00
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 17.02 594.00
6 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 17.70 520.00
7 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 17.80 509.00
8 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 13 18.07 481.00
9 Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 18.44 444.00
10 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 18.58 430.00
11 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11 18.88 402.00
12 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 19.53 342.00
Celkem 11 závodníků

110 m překážek - Muži

(ne, 13.5.2018 - 05:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.02 431.00
MS Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15.44
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Junioři

(ne, 13.5.2018 - 05:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.90 635.00
Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 13.5.2018 - 05:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.26 818.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.55 784.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 15.97 736.00
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 17.57 566.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 17.97 527.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 12.5.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 1.77 602.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 12.5.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.80 627.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.77 602.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 12.5.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.74 577.00
2 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.71 552.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.68 528.00
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.53 411.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 NM 0.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 13.5.2018 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.64 496.00
2 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.58 449.00
3 Matouš BudigMatouš Budig
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 1.52 404.00
4 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.49 381.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.43 338.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 12.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1.59 724.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 1.47 588.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 12.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.65 795.00
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.53 655.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 1.50 621.00
4= Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1.47 588.00
4= Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.47 588.00
4= Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.47 588.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 12.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.62 759.00
2 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 1.41 523.00
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1.38 491.00
4= Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1.35 460.00
4= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.35 460.00
4= Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.35 460.00
7 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 1.32 429.00
8 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 1.26 369.00
Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 NM 0.00
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 NM 0.00
Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 NM 0.00
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 13.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 NM 0.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 13.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 DNS 0.00
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 DNS 0.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 13.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.60 509.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.30 431.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.10 381.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 2.70 286.00
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 NM 0.00
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 12.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.60 509.00
2 Matouš BudigMatouš Budig
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 2.80 309.00
3 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 2.70 286.00
4 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 2.20 179.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.90 121.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 12.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 5.67 0.0 516.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 12.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6.76 0.0 757.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 6.59 0.0 718.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 12.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.24 0.0 639.00
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 6.18 0.0 626.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.10 0.0 608.00
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.92 0.0 569.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 5.19 0.0 419.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 13.5.2018 - 06:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.76 0.0 535.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.51 0.0 483.00
3 Matouš BudigMatouš Budig
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 4.98 0.0 378.00
4 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.92 0.0 367.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.67 0.0 321.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 12.5.2018 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 4.89 0.0 361.00
2 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4.63 0.0 313.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4.36 0.0 266.00
4 Michal HolýMichal Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.29 0.0 254.00
5 Jakub KoblovskýJakub Koblovský
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 4.06 0.0 215.00
6 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.05 0.0 214.00
7 Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 4.04 0.0 212.00
8 Kryštof HanekKryštof Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 4.03 0.0 211.00
9 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3.99 0.0 204.00
10 Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 3.94 0.0 196.00
11 Jakub BlažekJakub Blažek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 3.85 0.0 182.00
12 Martin HerákMartin Herák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 3.51 0.0 132.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 05:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4.72 0.0 485.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 4.69 0.0 477.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 13.5.2018 - 05:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.39 0.0 668.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.16 0.0 603.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 5.04 0.0 570.00
4 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.74 0.0 490.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 DNS 0.0 0.00
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 DNS 0.0 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 13.5.2018 - 05:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5.05 0.0 573.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.89 0.0 530.00
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.76 0.0 495.00
Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.29 0.0 376.00
4 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.29 0.0 376.00
5 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 4.25 0.0 367.00
6 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.08 0.0 326.00
7 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4.03 0.0 315.00
8 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 3.01 0.0 109.00
Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 DNS 0.0 0.00
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 12.5.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4.64 0.0 464.00
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.31 0.0 381.00
3 Lucie DolečkováLucie Dolečková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 4.27 0.0 371.00
4 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4.23 0.0 362.00
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 3.98 0.0 303.00
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.40 0.0 180.00
Aneta VoksováAneta Voksová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 NM 0.0 0.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 12.5.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 13.43 0.0 756.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 10.99 0.0 594.00
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 10.92 0.0 590.00
4 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 10.29 0.0 548.00
5 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 09.93 0.0 525.00
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 08.99 0.0 464.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 12.5.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 10.04 0.0 532.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 09.72 0.0 511.00
3 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 08.49 0.0 431.00
4 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 07.96 0.0 397.00
5 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 07.71 0.0 381.00
6 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 07.59 0.0 373.00
7 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 07.54 0.0 370.00
8 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 07.53 0.0 369.00
9 Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 07.52 0.0 368.00
10 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 06.43 0.0 299.00
11 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 05.52 0.0 241.00
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 13.5.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 11.92 0.0 602.00
2 Matouš BudigMatouš Budig
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 11.40 0.0 570.00
3 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11.15 0.0 555.00
4 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 11.07 0.0 550.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 08.05 0.0 369.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 12.5.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 08.52 0.0 433.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 07.68 0.0 379.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 12.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 12.10 0.0 612.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 11.90 0.0 600.00
3 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 11.69 0.0 588.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 10.31 0.0 504.00
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 10.08 0.0 490.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 12.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 13.93 0.0 724.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 10.06 0.0 489.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 12.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 09.70 0.0 468.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 12.5.2018 - 06:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 34.80 0.0 560.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 34.00 0.0 544.00
3 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 29.16 0.0 448.00
4 Matouš BudigMatouš Budig
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 27.95 0.0 424.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 13.58 0.0 155.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 13.5.2018 - 06:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 32.37 0.0 511.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 31.92 0.0 502.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 31.64 0.0 497.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 28.46 0.0 434.00
5 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 26.76 0.0 401.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 13.5.2018 - 06:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 34.19 0.0 547.00
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 DNS 0.0 0.00
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 13.5.2018 - 06:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 26.75 0.0 401.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 13.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 38.88 0.0 646.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
01 30.10 0.0 479.00
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 27.73 0.0 434.00
4 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 23.24 0.0 349.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 DNS 0.0 0.00
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 DNS 0.0 0.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 13.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 31.39 0.0 503.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 29.54 0.0 468.00
3 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 24.40 0.0 371.00
4 Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 23.96 0.0 363.00
5 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 20.44 0.0 297.00
6 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 18.36 0.0 258.00
7 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 16.68 0.0 227.00
8 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 16.64 0.0 227.00
9 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 16.32 0.0 221.00
Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 DNS 0.0 0.00
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 12.5.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 31.24 0.0 317.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 30.90 0.0 312.00
3 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 27.15 0.0 259.00
4 Matouš BudigMatouš Budig
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 20.75 0.0 171.00
5 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 19.85 0.0 159.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 24.43 0.0 372.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 18.87 0.0 268.00
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 13.5.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 51.75 0.0 615.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 49.69 0.0 584.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 36.11 0.0 386.00
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 34.01 0.0 356.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 32.37 0.0 333.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 13.5.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 31.20 0.0 316.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 13.5.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 DNS 0.0 0.00
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 DNS 0.0 0.00
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 12.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pankrác BoháčPankrác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 49.03 0.0 300.00
2 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 48.79 0.0 298.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
05 48.14 0.0 292.00
4 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 48.00 0.0 291.00
5 Kryštof HanekKryštof Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 44.81 0.0 264.00
6 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 43.57 0.0 254.00
7 Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 43.42 0.0 253.00
8 Michal HolýMichal Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 42.78 0.0 247.00
9 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 41.51 0.0 237.00
10 Jakub KoblovskýJakub Koblovský
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 37.81 0.0 206.00
11 Martin HerákMartin Herák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 36.99 0.0 200.00
12 Richard FreudlRichard Freudl
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 27.08 0.0 120.00
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 12.5.2018 - 08:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 46.70 0.0 438.00
2 Lucie DolečkováLucie Dolečková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
05 41.82 0.0 378.00
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 33.94 0.0 282.00
4 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 30.88 0.0 246.00
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 24.87 0.0 176.00
6 Aneta VoksováAneta Voksová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
05 19.73 0.0 118.00
7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 16.42 0.0 82.00
Celkem 7 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1988
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1742
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1642
4 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1627
5 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1334
6 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1311
7 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1268
8 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1193
9 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1192
10 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1170
11 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0863
12 Martin HerákMartin Herák 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0815
Celkem 12 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2711
2 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2340
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1971
4 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1923
5 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1453
6 Aneta VoksováAneta Voksová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1238
7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1124
Celkem 7 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3735
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3569
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNF
Celkem 3 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5147
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4306
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3927
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4244
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3743
3 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3389
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2924
5 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2704
6 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2700
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DNF
Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNF
Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Celkem 11 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4744
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 4481
3 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4013
4 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3982
5 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2799
Celkem 5 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4668
Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNF
Celkem 2 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 2 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 6130
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 5858
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 5465
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 5001
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3911
Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Celkem 6 závodníků