Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva

Ústí nad Orlicí (12. - 13. 5. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Mikeš, Ondřej 02 AC Pardubice 6130,00
2 Špicar, Miroslav 02 AC Pardubice 5858,00
3 Ryba, David 02 AC Pardubice 5465,00
4 Bažoutová, Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 5147,00
5 Chudomel, Václav 01 AC Pardubice 5001,00
6 Raba, Jan 03 AC Pardubice 4774,00
7 Kadlec, Aleš 98 Atletika Chrudim, z.s. 4668,00
8 Korec, Štěpán 03 AC Pardubice 4481,00
9 Tamchynová, Kateřina 01 AC Pardubice 4306,00
10 Brýdlová, Justýna 03 TJ Jiskra Litomyšl 4244,00
11 Kuthan, Lukáš 99 AC Pardubice 4081,00
12 Budig, Matouš 03 TJ Nové Město na Moravě z.s. 4013,00
13 Kverek, Vít 04 Hvězda Pardubice z.s. 3982,00
14 Hezká, Eliška 02 AC Pardubice 3927,00
15 Sádovský, Matěj 02 AC Pardubice 3911,00
16 Hlávková, Kateřina 01 SK Dobruška z.s. 3797,00
17 Burešová, Markéta 04 AC Vysoké Mýto z.s. 3743,00
18 Duchoslavová, Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. 3735,00
19 Hájková, Kateřina 99 AC Vysoké Mýto z.s. 3569,00
20 Franěk, Matyáš 00 AC Pardubice 3415,00
21 Juránová, Eliška 03 TJ Svitavy, z. s. 3389,00
22 Bačáková, Zuzana 03 AK Slovan Moravská Třebová 3324,00
23 Zámečníková, Sára 01 AC Pardubice 2959,00
24 Kubelková, Pavlína 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 2924,00
25 Novosad, Matěj 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 2799,00
26 Vondráčková, Kamila 05 Atletika Chrudim, z.s. 2711,00
27 Tvrdá, Kateřina 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2709,00
28 Puchernová, Tereza 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 2704,00
29 Přikrylová, Apolena 04 TJ Svitavy, z. s. 2700,00
30 Kolářová, Adéla 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2523,00
31 Dolečková, Lucie 05 AK Slovan Moravská Třebová 2340,00
32 Váchová, Tereza 03 AC Vysoké Mýto z.s. 2037,00
33 Hanek, Štěpán 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 1988,00
34 Sádovská, Anežka 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 1971,00
35 Ježková, Kristýna 06 Atletika Chrudim, z.s. 1923,00
36 Dudycha, Jakub 05 AC Vysoké Mýto z.s. 1742,00
37 Sádovský, Jáchym 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 1642,00
38 Holý, Michal 05 Atletika Chrudim, z.s. 1627,00
39 Dudlová, Kateřina 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1513,00
40 Adamcová, Barbora 05 AC Vysoké Mýto z.s. 1453,00
41 Štěpánová, Denisa 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1436,00
42 Hanek, Kryštof 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 1334,00
43 Hroch, Filip 05 Atletika Chrudim, z.s. 1311,00
44 Boháč, Pankrác 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1268,00
45 Voksová, Aneta 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1238,00
46 Blažek, Jakub 05 AK Slatiňany 1193,00
47 Koblovský, Jakub 05 AK Slovan Moravská Třebová 1192,00
48 Kubíček, Adam 05 TJ Jiskra Litomyšl 1170,00
49 Tvrdá, Eliška 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. 1124,00
50 Freudl, Richard 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 863,00
51 Herák, Martin 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 815,00