výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva

Ústí nad Orlicí (12. - 13. 5. 2018)

800 m - Ml. žáci

(so, 12.5.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:26.21 534.00
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:28.46 509.00
3 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:33.31 457.00
4 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:34.59 444.00
5 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:34.83 442.00
6 Michal HolýMichal Holý 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:35.25 437.00
7 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:41.56 375.00
8 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:42.28 369.00
9 Adam KubíčekAdam Kubíček 05 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:45.05 343.00
10 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:53.65 269.00
11 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:54.45 263.00
12 Martin HerákMartin Herák 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:55.79 252.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 13.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:37.36 604.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:10.13 277.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 13.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:32.87 657.00
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:46.53 500.00
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:47.69 488.00
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 13.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:41.28 558.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:47.12 494.00
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:47.84 486.00
4 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:50.13 462.00
5 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:50.33 460.00
6 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:55.39 409.00
7 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:06.51 307.00
Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 12.5.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:41.33 558.00
2 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:46.95 496.00
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:06.59 306.00
4 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3:09.78 280.00
5 Aneta VoksováAneta Voksová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3:16.43 228.00
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:22.18 187.00
7 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3:22.62 184.00
Celkem 7 závodníků