Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Ústecké memoriály

Ústí nad Orlicí (13. 6. 2018)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 13.6.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PešavaJan Pešava 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 08:42.76
2 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08:45.56
3 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08:47.67
4 Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 09:12.91
5 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09:26.29
6 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:29.02
7 Jan HavranJan Havran 93 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 09:29.05
8 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:30.33
9 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:39.21
10 Tomáš FliedrTomáš Fliedr 76 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09:43.31
11 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:45.69
12 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10:00.44
13 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:02.53
14 Jiří DouchaJiří Doucha 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10:14.11
16 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 87 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10:30.57
17= Jan GregoraJan Gregora 00 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 10:23.17
17= Jiří FliedrJiří Fliedr 80 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 10:32.17
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (st, 13.6.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 10:09.33
2 Martin VacekMartin Vacek 69 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 10:25.23
3 Aleš StránskýAleš Stránský 60 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 10:39.23
4 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 85 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 10:45.85
5 Michal VacekMichal Vacek 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 11:27.04
6 Josef SiegelJosef Siegel 58 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11:34.20
7 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:38.82
8 Vítězslav ŠolcVítězslav Šolc 57 BKL MachovBKL Machov 12:08.64
9 Oto KubištaOto Kubišta 53 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 12:23.03
10 Jan HrubanJan Hruban 66 Česká TřebováČeská Třebová 12:40.90
11 Petr MlynářPetr Mlynář 71 Dolní DobroučDolní Dobrouč 12:50.96
12 Jiří VacekJiří Vacek 77 Dlouhá TřebováDlouhá Třebová 12:51.65
13 Jiří BubeníčekJiří Bubeníček 51 Skuhrov nad BělouSkuhrov nad Bělou 13:21.71
14 Václav GoldbachVáclav Goldbach 50 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 13:39.69
15 Zdeněk HlaváčekZdeněk Hlaváček 54 SKP Rychnov nad KněžnouSKP Rychnov nad Kněžnou 14:38.37
16 Rudolf HrobařRudolf Hrobař 47 SKP Rychnov nad KněžnouSKP Rychnov nad Kněžnou 16:11.77
17 Jindřich TomíšekJindřich Tomíšek 39 Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice 17:22.72
Celkem 17 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 13.6.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10:36.37
2 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 10:42.41
3 Barbora NovákováBarbora Nováková 83 Sokol KunvaldSokol Kunvald 10:55.37
4 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:32.65
5 Jana MatyášováJana Matyášová 65 Silvita Ústí nad OrlicíSilvita Ústí nad Orlicí 11:48.85
6 Alena BojanovskáAlena Bojanovská 75 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12:11.04
7 Anna KrátkáAnna Krátká 69 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12:20.88
8 Markéta HronováMarkéta Hronová 90 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12:35.86
9 Ivana PešlováIvana Pešlová 63 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14:09.94
10 Miloslava KeprtováMiloslava Keprtová 48 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 15:39.96
Celkem 10 závodníků