Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek

Ústí nad Orlicí (16. 6. 2018)
100 m - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.05
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.22
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.29
100 m - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.43
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.75
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 11.89
100 m - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.63
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 13.70
100 m - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.77
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.94
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AK SlatiňanyAK Slatiňany 13.07
200 m - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.14
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 22.76
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 22.88
200 m - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.14
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 23.82
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 24.41
200 m - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 28.32
200 m - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 25.59
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 26.26
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26.44
400 m - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.42
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 53.18
3 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.61
400 m - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AK SlatiňanyAK Slatiňany 59.69
2 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 60.66
3 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 62.07
800 m - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1:58.76
2 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.19
1500 m - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:14.04
1500 m - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:19.27
2 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:23.42
3 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:25.39
1500 m - Ženy (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5:20.28
2 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5:25.52
5000 m - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan PešavaJan Pešava 00 TJ Jablonné nad OrlicíTJ Jablonné nad Orlicí 15:47.60
2 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16:35.06
3 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 18:04.61
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 14.23
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 14.93
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 AK SlatiňanyAK Slatiňany 15.99
110 m překážek (1.06) - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15.42
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 14.90
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 15.05
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 15.56
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 16.01
2 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 16.44
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 AK SlatiňanyAK Slatiňany 47.76
2 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.78
400 m překážek (0.91) - Muži (sobota, 16.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 54.98
2 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 58.48
3 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 61.30