Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií

Ústí nad Orlicí (19. 9. 2018)

60 m - Muži

(st, 19.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 07.27 789.00
2 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 07.70 650.00
3 Slavomir KosucinskiSlavomir Kosucinski 81 PolskoPolsko 08.25 489.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci

(st, 19.9.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 08.20 503.00
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žáci

(st, 19.9.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan TobiškaMilan Tobiška 06 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 08.62 393.00
2 Ondřej BartoňOndřej Bartoň 06 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 09.09 285.00
3 Pavel BělovskýPavel Bělovský 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.21 259.00
4 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.40 222.00
5 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.81 149.00
6 Ivan JetmarIvan Jetmar 06 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 10.48 60.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky

(st, 19.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.39 732.00
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(st, 19.9.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.75 632.00
2 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.33 484.00
3 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.42 463.00
4 Natálie ČerebováNatálie Čerebová 03 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 09.44 458.00
5 Aneta SkalickáAneta Skalická 03 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 09.86 365.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 19.9.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.85 605.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.87 600.00
3 Aneta VoksováAneta Voksová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.37 475.00
4 Natálie SekničkováNatálie Sekničková 06 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 09.79 380.00
5 Michaela KrycnerováMichaela Krycnerová 05 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 09.96 344.00
6 Kamila ŠkrabálkováKamila Škrabálková 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.89 178.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 19.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.42 218.00
2 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.78 154.00
3 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.79 153.00
4 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.91 134.00
5= Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.92 132.00
5= Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.92 132.00
7 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.95 128.00
8 Tobiáš SekničkaTobiáš Seknička 09 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 09.99 122.00
9 Vojtěch EliášVojtěch Eliáš 07 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 10.04 115.00
10 Tobiáš Josef OsmíkTobiáš Josef Osmík 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.08 109.00
11 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 10.27 84.00
12 Břetislav DudlaBřetislav Dudla 08 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 10.41 67.00
13 Filip ReslerFilip Resler 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.54 53.00
14 Ondřej ChaloupkaOndřej Chaloupka 09 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 10.60 47.00
15 Jan BlaškoJan Blaško 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.74 35.00
16 Vincent LánaVincent Lána 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.81 29.00
17 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.82 28.00
18= Matěj TobiškaMatěj Tobiška 10 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 10.83 28.00
18= Martin LangrMartin Langr 10 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 10.83 28.00
20 Michal JandejsekMichal Jandejsek 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.20 6.00
21 Jakub VáněJakub Váně 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 11.21 6.00
22 David DobruskýDavid Dobruský 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.33 2.00
23 Ondřej RadošOndřej Radoš 10 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 11.34 2.00
24 Joachim MarekJoachim Marek 10 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 11.47 0.00
25 Matěj BenešMatěj Beneš 09 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 11.82 0.00
26 Václav VacekVáclav Vacek 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12.42 0.00
David KaválekDavid Kaválek 09 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská DNS
Celkem 27 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 19.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KnápkováTereza Knápková 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 09.57 428.00
2= Karolína HurtováKarolína Hurtová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.27 283.00
2= Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.27 283.00
4 A. ŠkarkováA. Škarková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.29 280.00
5 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.31 276.00
6 Alice JirouškováAlice Jiroušková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.34 270.00
7 Adéla KoukolováAdéla Koukolová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.35 268.00
8 Tereza MarešováTereza Marešová 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.37 265.00
9 Apolena LánováApolena Lánová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.48 245.00
10 Dominika MašanskáDominika Mašanská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10.51 240.00
11 Tereza DuchoňováTereza Duchoňová 07 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 10.54 235.00
12 Dominika OnufrijováDominika Onufrijová 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.68 211.00
13 Karla KašparováKarla Kašparová 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10.75 199.00
14 Sabina ŠnýdrováSabina Šnýdrová 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.89 178.00
15 Eliška SuvákováEliška Suváková 09 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 11.03 157.00
16 Johana BlaškoJohana Blaško 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.08 150.00
17 Dominika KrycnerováDominika Krycnerová 08 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 11.09 148.00
18 Eliška MačátováEliška Mačátová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.45 101.00
19 Lucie BělovskáLucie Bělovská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.49 97.00
20 Anna BrožkováAnna Brožková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.72 72.00
21 Vendula PospíšilováVendula Pospíšilová 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11.85 59.00
22 Lada KlížováLada Klížová 09 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 11.86 58.00
23 Lucie ŠtantejskáLucie Štantejská 09 ZŠ Ústí nad Orlicí-TřebovskáZŠ Ústí nad Orlicí-Třebovská 12.19 31.00
24 Tereza HegerováTereza Hegerová 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 12.39 18.00
Elen NovákováElen Nováková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 25 závodníků